Praca w gronie ludzi

Mowa o większym gronie. Pracuję w sklepie odzieżowym i to nie żadnej tam sieciówce. Marzyłam żeby się tam dostać wszak miała to być moja WIELKA, no olbrzymia kurwa szansa (do dziś nie wiem na co, to chyba emocje zadziałały.)
No i dostałam się. Myślę zajebiście, w końcu coś innego niż praca na produkcji/magazynie. Wszyscy się znają, a nie ciągle obce mordy ani be ani me ani spierdalaj.
No fakt w mojej firmie jest wszechobecne wypierdalaj. Ci ludzie nie są już młodzi, powinni być mądrzy dzięki doświadczeniu życia… ale oni wszyscy są tak tępi i dziwni, że brak słów.
Jestem miła, zawsze pomagam, uśmiecham się. Po prostu nie chodzę i nie drę ryja, nie gadam o dupie maryni (wiesz Basiu muszę ściąć Krysi włoski na komunię. Wiesz Basiu muszę iść do lekarza z tą moją macicą.) bo nie umiem.
I to nie jest tak, że nie próbowałam. Ileż to razy chciałam nazwiązać konkretną rozmowę na temat jakiegokolwiek filmu, jakiejkolwiek książki, byle wydarzenia światowego, politycznego – no kurwa wymyśl sobie sam. NIC. Behawiorysta? A co to? no „dacie wiarę”?
Ale to chuj bo w sumie z każdym kontakt złapać umiem. Tylko w tej ZAJEBISTEJ firmie to grozi utratą swojego własnego mózgu. Przychodzisz na następny dzień do roboty i dowiadujesz się co robiłeś, kim jesteś – bo przecież oni wiedzą lepiej.
I najgorzej kurwa, że nie wiesz kto rozpuścił plotę bo każdy jest dla ciebie tak bardzo bardzo miły.

Nie wspominając o kopaniu w dupę żebyś stracił pracę, wkurwiają się, że zarabiam tyle co one mimo krótszego stażu i zmyślają abstrakcyjne rzeczy. I później tłumacz się przed szefem.

No kurwa czy to Polska czy co?
Naprawdę bardzo się ucieszę kiedy stamtąd spierdolę. Ale najpierw wycyckam z nich ile się da.

Bo o psich pieniądzach jakie dają mi zarobić chyba nie wspominałam?
No, to są psie.

45
64

Komentarze do "Praca w gronie ludzi"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. ja pierdolę ale jesteś zjebana

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Chuja ci zrobią, ważne żeby szefowi opierdolić gałę od czasu do czasu.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Ja mam zajebistą pracę, i stać mnie na różnorodne prezenty dla mojej loszki. Jak wracam z pracy, zawsze mam perfekcyjnie opierdoloną gałę, a loszka tylko się oblizuje.

  2

  1
  Odpowiedz
 5. No tak to jest, ja w swojej pracy nie próbuję nawiązywać kontaktów. Przychodzę, robię, co trzeba, żegnam się i wychodzę. Ja jestem im obojętny, ale oni mi właściwie też, więc mam to gdzieś. Śmieszy mnie tylko ten twój tekst o wycyckaniu. Rzeczywiście im pokażesz, pobierając ile się da gównianą pensję – no chyba że zamierzasz masowo kraść długopisy i papier do drukarki.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Dokładnie tak – to Polska…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Niewątpliwym osiągnięciem komendanta polowego Zelimchana Dupodajewa jest niebywała kohezja dowodzonego przezeń oddziału, w którym przyjęto znaną z Cesarskiej Armii Japońskiej zasadę „Anaru Tokimichi Bukkake” czyli „jeden wszystkim – wszyscy na jednego”. Żołnierze są ze sobą zżyci do tego stopnia, że młodsi oficerowie przychodzą po służbie do kwater szeregowych tylko po to by zapytać ich o samopoczucie i wymasować plecki. Łzy płyną po ogorzałych policzkach kaprali gdy oddają honory swemu dowódcy regulaminowym salutem i całuskami.
  Wcielenie w życie zaleceń komendanta Dupodajewa umożliwiłoby lawinową poprawę atmosfery w Twojej firmie.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Tak jest wszędzie. W UK pracowałem w domu handlowym u harodsa-masakra jeśli chodzi o lizusostwo i plotkarstwo żeby tylko drugiemu dowalić!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Z zarobkami i stażem pracy mam podobnie. Odszedłem z jednego gówna w którym robiłem 5 lat, zaczynałem od 5 zł a skończyłem na 7. Teraz dowiedziałem się że przyjęli jakiegoś żółtodzioba ani me ani be i co? I skurwiel dostaje 7 zł/godz. Nosz pierdolony! (i szef i ten chujek). Pozdrawiam, i nie dajcie się robić w chuja, miejcie swoją godność i walczcie o swoje.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Do @6 Kali nie szalej tak, myślisz że głupi tu są?? (w sumie nie którzy tak) Dzięki za poprawę humoru. 3-trzym się Kochaniutki!!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. tekst o wycyckaniu mówi o wyciągnięciu z nich kasy.

  0

  0
  Odpowiedz