Praca w Polsce

Typowe wymagania polskiego pracodawcy: 20 lat, od razu po studiach, 10-letnie doświadczenie w zawodzie. A wobec kobiety: 20 lat, od razu po studiach, 10-letnie doświadczenie w zawodzie, brak planów co do dzieci albo najlepiej dzieci już dorosłe, odchowane i samodzielne. Czy was, pracodawcy, POJEBAŁO??? GDZIE ci ludzie mają zdobyć doświadczenie, jeśli wszędzie go wymagają?!? Co za chory kraj…

43
74

Komentarze do "Praca w Polsce"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jaka branża drogi chujonowiczu?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nie ma co dodawać tylko podpisuje się pod tym ! 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Doskonale Cię rozumiem. Właśnie jestem na etapie szukania pracy i jakoś mi to chujowo idzie jak narazie. 75 % ogłozeń, bez doświadczenia nie ma co nawet cv wysyłać, pozostałe 25 to statystowanie, udział w produkcjach telewizyjnych „dla czego ja” ( dziś widziałem to ogłoszenie, swoją drogą zastanawiałem się kiedyś kto ogląda takie gówno.) albo inne które akurat nie są dla mnie. Później się wszyscy dziwią, że ludzie pracują na czarno.
  s

  0

  0
  Odpowiedz
 5. na chujni też powinny być takie wymagania;)

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Po prostu popieram 100 %. Ten kraj to końska spierdolona, która powinna być wypalona do suchej ziemi w pizdu !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Dlatego ja droga koleżanko pracuje na czarno, lepiej na tym wychodzę i nie mają tu popierdolonych wymagań (a pracuje w restauracji), za 3 dni mam się zgłosić do bezrobocia i oficjalnie w czwartek minie dwa lata jak jestem oficjalnie bezrobotna.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Tam gdzie wymagają 1 – 2 lata doświadczenia możesz śmiało składać CV, mogą się odezwać. A to dlatego, że trudno dostać doświadczonego młodego pracownika. Jak się odezwą to trudno, nic nie tracisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. 7. masz rację, w prawdzie, dostałem się do firmy bez doświadczenia, ale teraz piję wódę do kompa przez sekretarkę (zachciało się kurwa romansów w pracy). Jednak warto wysyłac CV na przypał. Ludzie próbujcie, nic nie szkodzi. Sorki za pojebny post, ale tankuję kilka godzin:) Ludzie Pierdolicie system i nie dajcie się złamać! 666

  0

  0
  Odpowiedz
 10. znam ten ból. Praca w Polandii nie opłaca sie zupełnie, jeżeli nie masz dobrych pleców i świstka z dobrej uczelni. Ja wróciłem jakiś czas temu z saksów i dłuższy czas kopie sie po czole, jaką to głupotę zrobiłem. Ludzie jak nie macie załatwionej dobrej pracy, to spie…cie stąd jak najdalej i nie wracajcie. Biznes ten jest problem założyć, bo zaraz urząd upierdoli zamiar w zarodku…szkoda narzekać ale jest źle, a będzie jeszcze gorzej!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @ 3 Po pierwsze „Dlaczego ja” to mój ulubiony serial, a po drugie dzięki za pomysł, bo chcę tam występować. 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @8

  Mogę wiedzieć czemu napisałaś na końcu trzy szóstki?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ja zaś często na rozmowie słyszę zdumienie: „Jak to możliwe, że Pan nie ma doświadczenia w zawodzie?”
  W tamtym miesiącu skończyłem studia i od wtedy poszukuję pracy jako nauczyciel…

  0

  0
  Odpowiedz