Prawiczkofobia

Witam Was. W tej chujni poruszę temat bycia prawiczkiem – a dokładnie tego, że wkurwiają mnie ludzie którzy faceta po 20 roku życia uważają za ciotę. Jestem facetem po 20 roku życia i jak na razie jestem prawiczkiem. Nigdy nawet się nie całowałem. Dla moich znajomych jest to dziwne, sami przynajmniej raz w życiu uprawiali seks. Denerwuje mnie te ciągłe ich wypytywanie czy rucham. A jak jestem z nimi gdzieś i przechodzą dziewczyny to oni do mnie: „zobacz jakie dupy”, „podsysaj gąski”, „bierz się za nie bo ci uciekną”. Co za głupi kraj, że trzeba ruchać i w ogóle mieć dziewczynę, żeby być spoko. Dodam jeszcze, że jestem w pełni hetero i jak widzę ładne dziewczyny to czuję podniecenie, ale niech nikt mi nie pierdoli w kółko o podrywaniu. Niech się każdy zajmie swoim życiem a nie wtyka nosa w nie swoje sprawy. To wszystko przez moją nieśmiałość, taki już jestem ale prawiczkofoby to osoby ze skrzywioną psychiką i nie ma co się dziwić, że nie potrafią być tolerancyjni do nieco odmiennych ludzi.

Pozdrawiam wszystkich, którzy są prawiczkami po dwudziestce.

144
16

Komentarze do "Prawiczkofobia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bo ludziska to nadal prymitywny gatunek, cywilizacja tego nie zmienia. Niektóre jednostki się wyłamują, a reszta ocenia innych przez pryzmat takich kryteriów jak ilość kopulacji, tkanki mięśniowej i kostnej, pieniędzy na koncie. Ludzie mają prymitywne potrzeby, kryteria i poczucie humoru. Większość żyje po to, by żryć, spać, ruchać i srać i dla głupich dowcipów. Ich życie nie ma sensu. Życie jednostek wyłaniających się z tego również nie ma sensu, ale jest dodatkowo dociążone kolejnym krzyżem, bo muszą ubierać maski, żeby żyć wśród tego bydła. Jak powiesz grupie przypadkowych ludzi, że jesteś prawiczkiem to zapewne cię wyśmieją, bo myślą, że to cool i poczują się wtedy tacy fajni w swoim stadzie. Każdy z osobna się śmieje, a wszystkimi kierują lęki, bo sami mają kompleksy, żeby nie być za coś wyśmianym to jak bydło dołączają się do reszty. Małpa też potrafi odbyć stosunek seksualny, więc to naprawdę nie lada osiągnięcie. Ludzie to bydło i większy respekt u nich zdobędziesz tym, że zarucuałes niż, że np. uratowałeś jakieś połamane stworzenie, albo rok pomagałeś jako wolontariusz w hospicjum, albo zrobiłeś kolekcję rzeźb, napisałeś pracę naukową z jakiejś trudnej dziedziny, albo pomogłeś komuś, żeby ten świat był mniej chujowy. Nie, będą cię wtedy tylko wyśmiewać, że jesteś cipa. Chyba, że masz kasę, wzrost, zaliczyłeś minimum pięć dup i jesteś fajnym cwaniakiem z tatuażem popularnym w grupie. Wtedy jak krzycząc „kurwa jebane bydle” ominiesz autem psa, który wybiegł na drogę pod twoje koła to jesteś ziom i bohater. Ludzie to gówno.

  27

  1
  Odpowiedz
  1. Jest tu jeden błąd logiczny. Odbyć stosunek seksualny to jest osiągnięcie. Dla wielu niestety bardzo, bardzo trudne do zdobycia. W tym problem. Być prawiczkiem z wyboru, a z konieczności, to różnica, niestety…

   2

   3
   Odpowiedz
 3. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  2
  Odpowiedz
 4. Ja pierdole 20 lat i bycie prawiczkiem to nie jest tragedia. Jesteś na studiach, schlejesz się na jakiejś imprezie i zaruchasz, dziewczynę też jeszcze znajdziesz. Jednak do rzeczy, jeżeli sobie z ciebie żartują to spróbuj im w jakiś zabawny sarkastyczny sposób dowalić tekstem, żeby może cię w takim razie poznali z jakąś dupą jak są takimi cwanymi jebakami, a nie tylko pierdolili o dymaniu.

  Widzisz problem zaczyna się jak jesteś prawiczkiem po 30tce, wtedy masz przejebane na pełnej linii bo twoja samoocena to dno i torturujesz się mentalnie popadając w depresję. Druga sprawa, że kobiety wymagają już wtedy od faceta jako takiego doświadczenia w dymaniu (czasem zdarzą się takie co to lubią rozprawiczać, ale to jest margines i raczej polują na 20 latków) i instynktownie wyczuwają, że ktoś nigdy nie zakisił ogóra przez co jesteś z góry przegrany oraz skazany na bycie wiecznym przegrywem. No chyba, że pójdziesz na dziwki albo zaruchasz jakiegoś upitego paszteta w klubowym kiblu. Chyba wiem co mówię bo mam jednego znajomego co mi się przyznał po pijaku (w sumie to go podejrzewałem bo zachowuje się jak pizda). Lubię typa, ale gościu w ogóle nie potrafi rozmawiać z kobietami, a nawet gdyby jakimś cudem dotarł do zbliżenia intymnego to by się pewnie posrał ze strachu myśląc co robić i jak robić. Gościu non stop mi teraz pierdoli, że nikt go nie chce, itp. itd. aż mnie to zaczyna powoli wkurwiać. Normalnie emocjonalny wrak człowieka przez bycie prawikiem. Dobrze, że chociaż da się z nim jeszcze napić, ale kto wie jak długo.

  Tak więc nie pierdol i nie wmawiaj sobie, że będzie dobrze bo nie będzie i im prędzej się rozdziewiczysz tym lepiej dla ciebie (tylko pamiętaj o gumkach), a studia to najlepszy czas bo wtedy większość lasek nie ma żadnych wymagań i same się uczą sztuki miłości.

  2

  2
  Odpowiedz
  1. Ma chuj potem taka puszczalska kurwe za zone mam brac jak studenkta bedzie miec 30 potem na karku i 50 chujow przerobionych?

   2

   0
   Odpowiedz
  2. Tu autor chujni: powiem to tak.
   1. Nie chodzę i nie będę chodził na studia, nie wiem skąd takie twierdzenie.
   2. Mi nie przeszkadza bycie prawiczkiem, tylko to że moi znajomi tego nie akceptują. Ehh, szczerze, to nawet jestem z tego dumny, że nigdy nie ruchałem. Seks to jest po to, by się rozmnażać, a nie żeby dla zabawy używać narządów płciowych.
   3. O dziwkach nie ma mowy. To nie dla mnie.

   Mam nadzieje że się zrozumieliśmy.

   2

   0
   Odpowiedz
 5. Wal chuja incelu

  0

  5
  Odpowiedz
 6. Spoko, też tak mam i się ze mnie śmieją! Chwytaj dzień i będzie gitarka

  Pozdrawiam
  40 letni otyły informatyk!

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  1
  Odpowiedz
 8. Pierdolić prawiczki po 20.
  Jebane w dupę cioty na centralnym dlatego nie ruchają.

  2

  11
  Odpowiedz
 9. Wal chuja kacapie

  0

  5
  Odpowiedz
 10. HAHAHAHAHAHA LAMUSIE ZA 3ZŁ

  1

  11
  Odpowiedz
 11. Tylko dobra ręka i solidne walenie chuja w ubikacji czynią cuda. Musisz poznać smak walenia w kiblu. Walić chuja ile wlezie i zrobić lewatywę straponem w dupsko. Zwalić chuja całej Polsce – od morza do Tatr. Walić zimną ręką.

  8

  2
  Odpowiedz
 12. No musisz w końcu podupczyć i poczuć co to za miody. A nie tylko walenie gruchy…

  1

  5
  Odpowiedz
 13. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  1

  3
  Odpowiedz
 14. Podsysaj gąski

  2

  1
  Odpowiedz
 15. Zmień znajomych

  4

  0
  Odpowiedz
 16. Wychodzi na to, że jestem cipą. Pociągają cie laski a nie masz odwagi zagadac dlatego nie ruchasz.

  1

  4
  Odpowiedz
  1. Zgadza się. Jesteś cipą.

   1

   2
   Odpowiedz
  2. No jesteś cipą

   1

   2
   Odpowiedz
 17. A skądże to, jakże to, czemu tak gna?
  A co to to, co to to, kto to to tak pcha,
  Że pędzi, że wali, że bucha buch, buch?
  To pała gorąca wprawiła to w ruch.
  Już ledwo sapie, już ledwo zipie,
  A jeszcze kutas się grzebie jej w cipie.
  Do taktu turkoce i puka, i stuka
  I biegu przyspiesza, i gna coraz prędzej,
  I dudni, i stuka, łomoce i pędzi,
  I łóżko połamie, rozkoszy nie szczędzi

  8

  2
  Odpowiedz
 18. Rób odwiert

  3

  2
  Odpowiedz
 19. Głęb szczelinę

  2

  2
  Odpowiedz
 20. Gwałć się

  4

  2
  Odpowiedz
 21. Ściskaj wór

  3

  2
  Odpowiedz
 22. Tasuj waleta

  3

  2
  Odpowiedz
 23. Kręć beton

  3

  2
  Odpowiedz
 24. Wybieraj urobek

  3

  2
  Odpowiedz
 25. Muskaj pieniek

  3

  2
  Odpowiedz
 26. Ładuj działo

  3

  2
  Odpowiedz
 27. Odpalaj armatę

  3

  2
  Odpowiedz
 28. Ja jestem hetero prawiczkiem już prawie po 40 i mam wyjebane na to głupie społeczeństwo.
  Nawet już chuja sobie za bardzo nie walę, lalki też nie używam, choć kiedyś miałem. Nie chce mi się. Rzadko mi staje. Nawet byłem u androloga, ale hormony męskie w normie.
  Ludziom odpowiadam między wierszami, żeby się odpierdolili od mojego życia i że do seksu niepotrzebna mi żona, a dzieci mieć nie chcę. Chuj z tym, czy mi wierzą. Ważne, że jak powiesz to w sposób pewny i zdecydowany, to już nie drążą tematu. A czy między sobą plotkują o mnie, że jestem np. gej czy prawiczek, to już mnie to pierdoli. Nie mam na to żadnego wpływu, więc to olewam.

  27

  1
  Odpowiedz
 29. Czytaj książki Marka Kotońskiego, stuleju

  1

  3
  Odpowiedz
 30. „To wszystko przez moją nieśmiałość, taki już jestem ale prawiczkofoby to osoby ze skrzywioną psychiką”
  To raczej ty masz skrzywioną psychikę. Na pewno jesteś białym rycerzem, nazywającym kobiety niebiańskimi istotami i myślącym, że jak dotkniesz kobiety, to obrazi się i uzna cię za męską świnię. Bo przecież tylko faceci myślą o tym brudnym seksie, a kobietki to dobre i uczuciowe są. Za to jak będziesz wyświadczał jej przysługi, woził autem i wysłuchiwał jej narzekań na bad boya, wtedy ona doceni jaki to jesteś dobry i weźmie twoją glizdę między swoje nogi.
  Nie. Będziesz walił konia do śmierci.

  10

  2
  Odpowiedz
  1. Ja mam skrzywioną psychikę?! No chyba cię pojebało. Radzę ci to odwołać. Bo się wyżalam że znajomi mnie nie akceptują takiego jakim jestem, że jestem prawiczkiem bo jestem, to mam skrzywioną psychikę? Co ty możesz o mnie wiedzieć? Skończ mi tu pieprzyć takie farmazony. Ja szanuję kobiety, nigdy bym niewinnej nie skrzywdził. I wcale, że tak nie myślę że jak dotknę kobietę to się obrazi. A poza tym prawiczkiem jestem bardziej z własnego wyboru a nie bo żadna mnie nie chce. Tylko trochę z nieśmiałości.

   2

   1
   Odpowiedz
  2. Na pewno ty jesteś jednym z prawiczkofobów który rucha bez opamiętania i mnie trollujesz dlatego. To co napisałeś to stek kłamstw.

   0

   0
   Odpowiedz
 31. Pierdol się jebany prawiczku w dupe jebany przez pterodaktyla na zapleczu mięsnego ! Jebany gej !

  3

  10
  Odpowiedz
 32. Kup sobie lalę TPE, podgrzewaj kocem elektrycznym i rżnij. Ja tak robię i nie mam żadnych problemów.

  7

  1
  Odpowiedz
 33. Mlaskaj ozorem w kroku

  1

  2
  Odpowiedz
 34. Liż wargi sromowe

  1

  2
  Odpowiedz
 35. Muskaj łechtaczkę

  1

  1
  Odpowiedz
 36. Połykaj włosy łonowe

  1

  2
  Odpowiedz
 37. Spijaj śluz

  1

  2
  Odpowiedz
 38. Bądź niewolnikiem cipy

  1

  2
  Odpowiedz
 39. Podsysaj chuje

  1

  2
  Odpowiedz
 40. Do czego służy kobieta?

  1

  1
  Odpowiedz
 41. lepiej być samemu niż zalać jakiegoś kaszalota, który jak pijawka przyssie się i spierdoli ci żywot.

  14

  1
  Odpowiedz
 42. Musisz się ożenić, albowiem walenie chuja, spankadoo, lalki czy nawet lochy – bez ślubu – jest grzechem. A i w małżeństwie ostrożnym być trzeba. Opierdolenie pały do końca również jest grzechem – nasienie należy złożyć w pochwie.

  2

  4
  Odpowiedz
 43. Dziękuje za pozdrowienia 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 44. Jebana ciota. Gej jebany

  1

  9
  Odpowiedz
 45. Wal chuja mocno

  1

  3
  Odpowiedz
 46. Wal chuja obsesyjnie

  1

  2
  Odpowiedz
 47. Wal chuja całym sobą

  1

  2
  Odpowiedz
 48. Niech ci locha zwali chuja,
  Potem na nim się pobuja,
  Między cyce sobie włoży,
  I twym chujem się chędoży,
  Niech tak sobie nim obetrze,
  Aż się z chuja skórka zetrze!

  6

  2
  Odpowiedz
 49. Nie piję nie palę i konia nie walę

  1

  2
  Odpowiedz
 50. Pogoogluj, znajdź jakieś ześwirowane ugrupowanie żyjące w cnocie, albo zajmujące się tak ważnymi sprawami, że nie maja czasu na ruchanie i powiedz wszystkim, że do nich należysz. Będą Cię uważali za świra, ale dadzą Ci spokój. Widziałem wywiad z kobitką, która nie nie chciała mieć dzieci (czas, kasa, rezygnacja z wielu rzeczy) więc powiedziała, że ratuje środowisko przed jeszcze jednym lub więcej niszczycielem środowiska i jest dla niektórych ekologiczną bohaterką.

  4

  -1
  Odpowiedz
 51. Ja jestem prawiczkiem po 30stce. Ale nie przeszkadza mi to. Tak już jest że osoby nieśmiałe są przez kobiety traktowane jak trędowate. Cieszę się z życia, tego że mam stabilną sytuację finansową i hobby. A ci którzy dokuczają z powodu bycia prawiczkiem najczęściej sami nie mają własnego życia i chcą po prostu dopierdolić komuś.

  12

  2
  Odpowiedz
 52. Ja zaraz kończę 23 lata i też jestem mam to gdzieś poprostu a z wyglądu nie jestem pasztetem ( nie chwalę się jestem dobrze zbudowany i całkiem przystojny) poprostu nie ciągnie mnie do latania za płcią przeciwna, mam lepsze rzeczy do roboty 🙂 w końcu nadejdzie ten moment jakbym chciał

  4

  2
  Odpowiedz
 53. Ja miałam 22 lata i jestem z tego dumna Mój obecny partner miał 20. Też miałam
  dość głupich pytań, czasami wprost, czasami wulgarnych typu: „ruchałaś się już?”, lub podtekstów. Mój chłopak przyznał, że też tym rzygał. Ilość partnerów nie wpływa na jakość stosunku, tu gra rolę temperament i wyobraźnia. Krowa która dużo muczy mało mleka daje Jestem pewna, że moje znajome, te największe „ruchaczki” leżą jak kłody Pozdro.

  11

  1
  Odpowiedz
 54. Tyle polubien bo na chujni same prawiczki, ps ja też

  5

  1
  Odpowiedz
 55. Dzięki za pozdrowienia ale nie ma tu takich.

  1

  2
  Odpowiedz