Presentacje

Jest już 12sta w nocy, a ja siedzę przy kompie i się opieprzam. W dodatku jestem chora. Nie mam z kim gadać i nie mam co robić, bo nie mam na to siły. Mamy jakieś pieprzone warsztaty z chemii na wycieczce i trza zrobić zrypczaną prezentację o jedzeniu. To jest najgorszy pomysł jaki mógł być! Czy nikomu się jeszcze nie znudziły te jebane prezentacje? Ile można. Wszyscy robią prezentacje o wszystkim. Zadanie dla chętnych? – prezentacja Matura? – prezentacja. I to jeszcze zabiera w chuj czasu. Nie żeby 2 godzinki choćby, ale mnie co najmniej 5, 6. I tak siedzę ślamazarnie przy każdej i wrzucam tekst z wikipedii, układam kompozycję i tło i te wszystkie jebczane opcje. To się w pale nie mieści. I znowu kurde zrobię to na ostatnią chwilę, w ogóle się nie nauczę tekstu, stanę i nie będę wiedziała co powiedzieć. I chuj. No.

18
46

Komentarze do "Presentacje"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ho-ho.
  A ja nie mam o jedzeniu.
  Mleko to nie jest jedzenie
  :p

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Za moich czasów pisało się referaty na podstawie mądrych książek… Ciesz się dziecko, że możesz sobie zrobić prezentację i masz z głowy.
  A poza tym wikipedia to jest dopiero chujnia. Nie ma w całym internecie jakiegoś bardziej wiarygodnego źródła? ;>

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Referat też muszę zrobić i to z naukowych książek -_- Nara.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. co Ty dajesz. jeżeli Ty musisz zrobić referat z naukowych książek, to ja też.
  a ja robię za pomocą wikipedii ;p

  0

  0
  Odpowiedz
 6. jeszcze tylko ta jedna i maturalna, i będzie upragniony spokój!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. a potem praca licencjacka, magisterska i w pracy co tydzień prezentacja o wynikach finansowych firmy i reszcie nikomu nie potrzebnego chłamu. powodzenia w dorosłości droga młodzieży 🙂

  0

  0
  Odpowiedz