Presja rodziny na posiadanie potomstwa

Ludzie nie wytrzymam! Mam 32 lata, singielką jestem od dwóch lat i jest mi z tym bardzo dobrze. Niestety presja rodziny na posiadanie bombelka jest tak duża że wyląduję na oddziale zamkniętym 🙁 To jest nie do wytrzymania. Wymyślają jakieś bzdury na mój temat …a to że jestem lesbijką, albo że jestem zboczona bo mieszkam sama. No kurwa rzeczywiście…tylko ja mieszkam sama w tych czasach. Tak się zachowują normalni ludzie? Tak bardzo są zadowoleni ze swojego życia że muszą je zatruwać innym. CO ROBIĆ ?

13
2

Komentarze do "Presja rodziny na posiadanie potomstwa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Co robić, ach, co robić?

  Dobrze jeść, dużo spać
  Ostro się pierdolić
  Mieć na durniów wyjebane
  I na chujni nie biadolić!

  To mówiłem ja, Kszysztof – Miszcz Kołczingu z Pierdziszewa. Łubudubu, łubudubu…

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Ostro to można pierdolić twoj chory komentarz.

   2

   0
   Odpowiedz
   1. Uprzejmie spierdalaj do stodoły naprawiać swoje zasyfione laptopy.

    0

    1
    Odpowiedz
 3. Powiedz im że dzieci są passe bo i tak będzie wojna i koniec świata, a jeżeli nie to wykończy nas przeludnienie, a jeżeli nie to dzieci będzie się drukować drukarką 3D więc bo chuj się męczyć

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Nic nie robić. Nie robisz nic złego i nie musisz się nikomu tłumaczyć. Ewentualnie możesz czasem nie odebrać telefonu czy nie odpowiedzieć na sms-a. Starsi ludzie wbrew pozorom nie lubią takich zachowań, nawet jak ktoś jest „odmieńcem” (według nich) i w końcu Cię zaakceptują.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Wbrew pozorom to kurwa starsi ludzie nie są wcale mili ani łagodni kurwa!

   1

   0
   Odpowiedz
 5. W takiej sytuacji mówi się „To moja sprawa”, a jeśli efekt nie zostanie osiągnięty to można dodać „Gówno cię to obchodzi”, a w ekstremalnych sytuacjach „Odpierdol się”.

  9

  0
  Odpowiedz
  1. A jeśli nie pomoże tak jak w przypadku moich antykrewnych, to się im przytaknie, „tak jestem gejem” i sie wtedy dopiero odpierdalają XD.

   2

   0
   Odpowiedz
 6. Może to pomoże. Jeden suchar biegł jakoś tak, że facetowi jego pieprzona rodzina co wesele mówiła: „ty będziesz następny”. Przestała, gdy na pogrzebach zaczął im mówić to samo.

  A tak poza tym trzeba po prostu zrobić solidny opierdol delikwenta, kazać mu się odjebać i wypierdalać (dosłownie, nie ma co się bawić w dyplomację, to ma być taka konkretna zjeba, że tylko będzie gwizdało; bez względu na to, kto by był jej ofiarą), bo nie jego sprawa. I spokój. Tylko do tego trzeba mieć JAJA.

  7

  1
  Odpowiedz
  1. Ale głupoty kurwa wypisujesz.
   To co proponujesz to jebana patologia.

   0

   2
   Odpowiedz
  2. Jak ktoś mieszka sam, to kurwa wystarczy zerwać kontakt i mieć całkowicie wyjebane na antyrodzine.
   I tak oni nie chcą ani dobra ani szczéścia Autora/rki postu.
   I i tak się nie zmienią, tak jak w moim przypadku byłem „zaginiony” i co?
   I kurwa gówno – w ogóle się NIE zmienili (chyba jedynie, że na gorsze!).
   Trzeba jeszcze zmienić nr tel i nigdy nie podawać im adresu zamieszkania, i niech się odpierdolą na zawsze skoro chcą mi tylko życie spierdolic swoją arcyglupotą wszechstronną!

   2

   0
   Odpowiedz
 7. Mieszkasz sama? Szacun…

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Bo zapomnialas do czego służy pizda, 32lata? Jprdl powinnas miec dwojke dzieci i zapierdalać po wywiadowkach i komuniach a nie takie cos. Zjebane pokolenie

  3

  3
  Odpowiedz
  1. Albo wie również do czego służą prezerwatywy. Nie, lepiej kurwa wyprodukować piątkę do 35-go roku życia, a jak nie będą mogli znaleźć pracy, to wzruszyć ramionami i powiedzieć, że muszą sobie radzić. Myślisz cymbale, że 500+ będzie wieczne? Wystarczy, że matka jednego gościa tutaj miała w dupie syna i gość ciągle tu pisze. Pewnie jesteś jednym z tych, którzy go wyśmiewali. W dupę sobie wsadź swoje porady, debilu.

   3

   0
   Odpowiedz
   1. Dzięki za poparcie mnie.

    1

    0
    Odpowiedz
  2. Ale poco jej to w gruncie rzeczy?bachorki i tak stąd uciekną i zostanie sama jak palec na starość.

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Powiedzieć że jesteś bezpłodna i lekarze nic nie mogą i żeby się za Ciebie modlili, bo ruchasz się na prawo i lewo, ale nic nie wychodzi

  7

  0
  Odpowiedz
  1. Tak, i niech się modlą, będzie spokój mieć na 20 lat XDDD.
   Bo modły kurwa nie działają haha.

   0

   1
   Odpowiedz
  2. Modły to dobre.
   Haha.

   Nie wierzę w moc modlitw.
   Modlę się od lat i nic się nie zmienia, prócz tego co sam sobie pomagam XDDD.

   1

   0
   Odpowiedz
 10. Ale się uśmiałam. Ale tak jest. U mnie to samo w rodzinie wygadują

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Na pewno nie szczyla

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jeśli nie możesz zrobić dziecka lub nie chcesz go zrobić bo teraz robisz „internaszional bymbylybybul kariiir in dy sani Libiąż” i dlatego bombelek jest na drugim planie to po prostu je kup. Kilka słów na temat tej czynności i jej historii poniżej:

  Handel dziećmi (ang. Trafficking in children) – oznacza jakiekolwiek działanie lub transakcję, w drodze której dziecko przekazywane jest przez jakąkolwiek osobę lub grupę osób innej osobie lub grupie osób za wynagrodzeniem lub jakąkolwiek inną rekompensatą. W starożytności niewolnictwo odgrywało istotną rolę gdzie człowiekiem zniewolonym było dziecko sprzedane lub porzucone przez rodziców czy też potomek niewolnika. Z reguły dziewczynki były częściej porzucane, ponieważ były słabsze fizycznie. Ten obyczaj był determinowany tym, że rodziców nie było stać na utrzymanie dzieci, jak również były one bardzo cenionym towarem. W XVIII w. powstał pierwszy ruch abolicjonistyczny, którego celem było zniesienie niewolnictwa. Ważnymi dokumentami były Powszechna deklaracja praw człowieka ONZ z 1948 r. oraz Konwencja o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności z 1950 r.[1]

  Formy handlu dziećmi to:
  – zmuszanie ich do popełniania przestępstw i żebractwa
  – prostytucja i pornografia
  – handel narządami
  – nielegalne adopcje
  – przymusowa praca dzieci

  Tekst w całości pochodzi z wikipedii więc może zawierać farmazony.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Pojebie,
   podżeganie do przestępstwa jest samo w sobie przestępstwem.
   Kodeks karny debilu.
   Czy zadowoli cię podwójna cela na np. 5 lat?

   1

   0
   Odpowiedz
 13. To ja bym powiedział tym co naciskają : Zobacz w jakim spier..lonym społecześntwie żyjemy i jak spierdolone są dzieci . Od wielu lat ludzie rezygnują z dzieci , bo to co się odpierdala już dawno przekroczyło wszelkie granice. Niestety my roczniki 80 urodzone w zajebistych latach bla bla bla żyjemy obecnie w GÓWNIE , TAK GÓWNIE ludzie co bez neta by się zajebali .
  Jak mówi stary demotywator którego w 2012 znalazłem : Czeskiej złaz z okna , internet wrócił . Można wiele zrozumieć , ale niestety dziś bez tego pier…dolonego Prostokąta co często macie w rękach lub na kieszeni dupy byście się zajebali bez tego jebanego kawałka plastiku . Kurwa jak dobrze że nie jestem niewolnikiem tego jebaństwa i do dziś używam starej nooki , bo telefon ma być telefonem a nie pierdolony komputerem . OLDSCHOOL NEVER DIE !

  5

  1
  Odpowiedz
  1. I co jeszcze jebany hipokryto napiszesz?

   1

   0
   Odpowiedz
   1. wiem że po drugiej stronie siedzi jakiś kurwa Down który nie ma nic do dodania a pierdoli , dla samego pierdolenia . Popierdol jeszcze tym kutasem w klawiaturkę .

    1

    0
    Odpowiedz
 14. Wyśmiewaj wprost czyjeś brednie / bądź sobą

  1

  -1
  Odpowiedz
 15. Nic dziwnego, że naciskają. Współczesne „panie” nie nadają się na matki ani na żony, więc może odbierają to jako porażkę wychowawczą

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Moja kurwa antymatka!

   1

   0
   Odpowiedz
 16. Bo chcą żebyś nie miała lepiej od nich. Bombelki i mężowie to kierat dla kobiety. Zwłaszcza w polskim patriarchalnym społeczeństwie

  6

  0
  Odpowiedz
  1. To kurwo zdychaj w samotnosci, rodzina i mąż to jedyne rozwiazanie byscie mialy spokoj, wy tepe kurwy, stare mohery madrzejsze od was sa,

   0

   3
   Odpowiedz
  2. Pod dwoma pierwszymi zdaniami się podpisuję jednak trzecie ssie. Wszystkie moje ziomeczki, które poniżej 30stki w ostatnich kilku latach się ożeniły są obecnie całkowicie owinięci wokół jednego małego paluszka swojej żonki, wokół kurwa jednego małego. Nie dość, że foczki robią z nimi co chcą to w 3/4 przypadkach również zarabiają więcej od nich. Tutaj przepraszam tego Pana od nadużywania słowa „patologi”, ale w przypadkach, które znam jest to słowo całkowicie uzasadnione.

   0

   1
   Odpowiedz
   1. I bardzo dobrze!!!
    To znacznie lepsze od jebanej patologii.
    Więc spierdalaj patusie.

    1

    0
    Odpowiedz
   2. Najlepsze że jeszcze są zadowoleni z takiego życia heheh co za kurwa barany jebane . Wiecie czemu rozwody są tak drogie ? bo są tego warte .

    1

    0
    Odpowiedz
 17. Już niedługo. Jeszcze parę lat i dopiszą cię do Centralnego Rejestru Kobiet Upadłych, a Kaja Godek wjedzie ci na chate z CBA i przerwócą mieszkanie w poszukiwaniu kondonów i pigułek po czym wstrzykną uświęconą spermę biskupa i zostaniesz surogatką na potrzeby „Fabryki Bąbelków” – Katolickiego Sierocińca Młodych Ministrantów, gdzie księża robią cwelcastingi wśród młodzieży.

  2

  0
  Odpowiedz
 18. Ja kurwa powiedziałem, że jestem gejem i mam spokój XD

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Niby na żarty… —_—

   1

   0
   Odpowiedz
 19. 2 słowa:
  MIEJ WYJEBANE !!!

  „Psy (kundle) szczekają a karawana idzie dalej”.

  4

  0
  Odpowiedz
 20. Uświadom ludzi, że dziecko może urodzić się chore, bo nikt nie powiedział że będzie zdrowe. Wtedy będą musieli ci łożyć na leczenie ułomnego bachora, więc prędko im przejdzie trucie ci dupy. Spróbuj, powinno pomóc.

  1

  0
  Odpowiedz
 21. Powiedz, że bardzo się boisz że urodzisz zbrodniarza, który będzie krzywdził ludzi, a tego wolałabyś uniknąć, takich za dużo już ziemia nosi 🙂

  1

  0
  Odpowiedz