Problem z instalacja

nie da sie pobractego jebanego inskcapa jebane gowno nie do pobrania wogole kto kurwa wymyslil taka zajebana nawe po chuj ta aplikacja istnieje skoro mamy painta i kurwa probowalem to pobrac jebane pol godziny i dowiedzialem sie ze to nie jest na ocene

1
1

Komentarze do "Problem z instalacja"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Pomyliłeś program kreślący idealne kształty z programem do rysowania lub obróbki grafiki 😉

    0

    0
    Odpowiedz
  3. Jak ktoś nie umie pobrać inkscape, to znaczy że jest matołem dla którego nawet posługiwanie się starożytną deską kreślarską będzie za trudne. Spierdalaj kopać rowy albo walcować blachę.

    1

    0
    Odpowiedz
50 poprzednich wpisów: Prace naukowe a realia jej pisania | Buta lekarzy. Pieprzenie jacy to oni są ważni i potrzebni. | Wierszyk | Co za deb*l wymyślił krojony żółty ser? | Pokemon | Powód braku aktualizacji na chujni, jaki może być (wg mnie) | Niekoniecznie | Ruchałem matke panterixa | Jebać Matematyke | rozczarownaie miłosne | wredna babka w ZUS-ie | Zapach cipeczki mmmmm | pewien autobusiarz i kurwa z gownem na rekach | Kurwa, to chyba lekka przesada | Cały świat idzie w pizdu | Gdzie oni są? | Czy kolejny "prezydent" w tym kraju robi za kuriera? trump do alfonsa ten do orbana itd. Słowacja znowu zaatakuje Polskę bez wypowiedzenia wojny? Proputinowski Pellegrini przygotowuje grunt pod rosyjską interwencję | Ruskie gówno tylko krzywdzi ludzi | Parszywa Polska koszmar milionów ludzi | Pieniądze szczęścia nie dają... No chyba Tobie | Bycie zjebem | Ukraińskie chamstwo | Sen | Przegrywam życie | przegrane zycie w wieku 28 lat | Czuję się fatalnie | Pilskie zjebane MZK!!! | Jebany frajer | Jebane gebelsy | Legendary jest sciekiem | Kontrole biletów w pociągu na długich trasach | Niedawno zatrzymano nietrzeźwego kierowcę | Co autor miał na myśli - prawie uniwersalna odpowiedź | Przegrywam życie | Wybory | C'est la vie | amogus | Kobieta vs Kobiecość | Sąsiad | Cycaty | INPOST WALI W CHUJA | Brak nowych wpisow | Fajne to powiedzenie, "zamknij m0rdę" | Praca domowa, debiIna służy trzem celom | Czas letni | Czy Tr/mp dogadał się z Zel/ns/kim? Może lepiej zapytać: czy Zel/ns/ki dogadał się z Tr/mpe/? | Odpis na portalu randkowym . | Sądy rodzinne, prokurarury | Psycholodzy którzy gówno wiedzą