Problem z ciotką i jej córką

Od pewnego czasu mieszka u mnie ciotka razem z moją kuzynką. Wprowadziły się, bo aktualnie nie mają swojego mieszkania (przyleciały niedawno ze Stanów i nie miały się gdzie zaczepić). Mieszkanie jest duże, dlatego im zaproponowałam, żeby sobie jakiś czas u mnie pomieszkały. Ale niestety nie przewidziałam problemów z tym związanych. Mianowicie, moja chujnia polega na tym, że ponieważ je zaprosiłam sama, to teraz nijak ich nie mogę wywalić na bruk, bo przecież to byłoby nie fair, ale z drugiej strony z nimi się nie da mieszkać! Ciotka cały czas robi mi, niby tak od niechcenia, jakieś uwagi odnośnie wystroju domu, mojego stylu ubierania się, ogólnie wydaje mi się, że drażni ją we mnie wszystko, a ja do cholery przecież jej chcę tylko pomóc!! Poza tym dochodzi do tego jeszcze moja mega wredna i wścibska kuzyneczka, którą ostatnio przyłapałam na grzebaniu w moich osobistych rzeczach. Obie mnie już tak wkurzają swoim zachowaniem i podejściem do życia, że chyba je w końcu wywalę! Tylko czy dam radę? I tu jest chuj pogrzebany…

32
81

Komentarze do "Problem z ciotką i jej córką"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Trzeba mieć jaja

  0

  0
  Odpowiedz
 3. wywal od razu

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Z rodziną najlepiej się wychodzi na zdjęciu.Hamerykanki pierdolone się zrobiły,i myślą że im wszystko wolno.Skoro nie potrafią uszanować twojego gestu dobrej woli,a na dodatek jeszcze śmią krytykować czy grzebać w rzeczach(no kurwa niedopuszczalne)to kopa w dupę na rozpęd i za drzwi !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. dasz radę, nic się nie bój…daj im grzecznie do zrozumienia, że nie podoba ci się ta sytuacja, a jak są chociaż trochę kumate to się połapią i zdadzą sobie sprawę, że są zależne od ciebie i będą chodzić jak w zegarku:)

  0

  0
  Odpowiedz
 6. W tej sytuacji rozmowa jest potrzebna, i to poważna!To wy im robicie łaskę (twoi rodzice) i kurdę w ogóle to czemu się nie zgadzacie? ma być zgoda i jasno ustalcie- oni szukają mieszkanie i odchodzą z wdzięcznością ..

  0

  0
  Odpowiedz
 7. po prostu wygarnij im to i spokój. Niech się przeprowadza i będziesz mieć spokój. Nie rozumiem po co uszczęśliwiać kogoś na siłę, i tak pewnie cały chuj z tego masz.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Uzupełnienie: Ad. 1. Trzeba mieć jaja żeby je wypierdolić.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @1 nie może mieć jaj, bo to dziewczyna.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. ALe też kurwa ciebie nie rozumiem. skoro wróciły z US i A to powinne chyba tam co nie co zarobić nie ? Nie wierzę w chuj że ani grosza przy dupie nie mają, ameryka kraj możliwości….. gówno tam, kraj mudżinów raperów i grubasów, skoro są takimi amerykankami to jak to możliwe że nie stać ich na własne mieszkanie ? a co do grzebania w rzeczach osobistych… hmm lasnąłbym po mordzie za to. przecież to naruszanie przestrzeni osobistej no kurwa. co ty język w dupie zatopiłaś ? nie potrafisz nic powiedzieć ? twój dom twoje zasady i chuj cie to boli bo wyznaczasz zasady do woli. mają się zastosować do twoich reguł. jeżeli nie pasi to spierdalać do mudżinów

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @8 A słyszałeś/aś określenie „baba z jajami”?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. zorganizuj tanią stancję

  0

  0
  Odpowiedz
 13. wypierdol je bez skrupułów

  0

  0
  Odpowiedz