Profesjonalizm Policji

Z jednej strony totalnie mnie śmieszy szum jaki się zrobił w mediach po ataku grupki demonstrantów na ambasadę Rosji (nawet dzisiaj rano oglądałem krzątając się przed pracą gadające o tym łby). Wielkie halo się zrobiło, politycy, dziennikarze, wszyscy kurwa pierdolą jaka to policja nieprofesjonalna, że nie umie sobie poradzić i tak dalej. Że mogli zapobiec, a nie chcieli czy nie umieli. Śmieszy mnie to dlatego, że okazuje się, iż fajtłapowatość naszej prewencji nie dotyka tylko zwykłego Kowalskiego, ale jak się okazuje również decydentów i „elity”! Ale też mnie to i wkurwia, bo od obywateli tego kraju, którzy płacą ze swoich podatków kasę na tę policję, od dawna płyną sygnały, że jej działania to żenada. Nawet tutaj na chujni ileż to było wpisów, chociażby o menelach w blokach, czy drących ryja idiotach po nocach, i o tym, że policja jest bezradna. Ileż to filmików krąży na YT z kompromitującymi interwencjami policji? I co? I wielki chuj! Bo obywatel to dla Państwa ściera do płacenia podatków. Zawsze ta sama gadka, że „wszystko było zgodnie z procedurami, nic nie możemy zrobić, to tylko kropla w morzu, bla bla bla”. Ale kuuuurwa, jak w ruską ambasadę 3 race poleciały? Afera! Już nagle nikt nie pierdoli o procedurach i o niemocy, wszyscy ważni ludzie krytykują policję, mają lecieć głowy, muszą być jakieś kroki podjęte! Tak to jest, setki tysięcy ludzi mogą mieć przejebane i znikąd pomocy, ale niechby jakiś Kaczyński, Gowin, czy inny Sikorski, tudzież jakiś ambasador, miał na przykład drącego się pod bramą domu/posiadłości menela! Ho ho, zobaczylibyście Państwo skuteczność policji niczym z USA, kurwa nagle procedury byłby inne a i niemoc by zniknęła. A nie daj Boże by źle, nieskutecznie interweniowali? 3 dni w wiadomościach pierdolenia by było. Konkluzja na koniec: u mnie w mieście (poniżej 100 tyś) policja szerokim łukiem omija miejsca „zapalne”, gdzie każdy mieszkaniec wie, że jest pijaństwo, dresiarstwo, zaczepanie ludzi, klepanie ryja. Jeżdżą sobie cieplutkimi radiowozami po 6-7 głównych ulicach, jaśniutko oświetlonych, z monitorngiem, gdzie nigdy nic się nie dzieje. Dlatego nie dziwi mnie, że w Wawie ominęli ambasadę Rosji. Skala zdarzenia inna, ale podobnie jak u mnie w mieście w tychże „ciemnych zakamarkach” wiadomo że coś się będzie w nocy działo, tak i pod ambasadą można było z 99% prawdopodobieństwem to przewidzieć. A nasza prewencja omija raczej takie miejsca. Rzekłem.

38
54

Komentarze do "Profesjonalizm Policji"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pierdolenie! Spałowali by kogoś to by zaraz byli na pierwszych stronach gazet i do tego społeczeństwo by nalegało na ich zwolnienie! a tak kurwa niech sie politycy tłumaczą i kopią z pismakami, Za 2-3 czy nawet 4k pensji też bym nie ryzykował,

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Poczekaj do następnych wyborów, znowu wszyscy przebierańcy w eleganckich garniturach obiecywać będą bezpieczne miasta i zero tolerancji dla patologii.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Dziwisz się, żę ambasady bronią ? To ciekawe co powiesz na to żeby ruscy gaz nam odcięli.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. No tak pierdolenie o szopenie czytaj marszu a przypadkowo w tym samym czasie rozpoczęto szczyt klimatyczny w naszym kraju o którego skutki nikt martwić się nie musi bo przecież był marsz były zamieszki były race na ambasadzie Rosyjskiej jest o czym mówić.. Może to tylko ja tu widzę przypadek.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Mogles dopisac jeszcze na koncu HWDP, ot cale podsumowanie twojej wypowiedzi. piona

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @1 – hahahah… No tak za 4k pensji to byś na pewno dupska nie ruszył. Sorry ziomek, ale 4k w PL to już bardzo przyzwoity zarobek, lepiej mieć 4k w PL niż najniższą na Wyspach czy za 1k ojro w Holandii.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @1 – a kto im kazał iść do mundurówki? Co myśleli że 10 000 dostaną w policji? I nie pisz, że „jakby kogoś spałowali” tak jakby biedaczyska bardzo chcieli a nie mogli. Znam ja trochę prewencjuszy, na oko 80% z nich w takich akcjach to sra w rajty, tylko 20% się nadaje. W ogóle nie czaję ich interwencji podczas zamieszek, stoją i kurwa nic nie robią. Zasłonią się tarczami i to jest koniec interwencji.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. U mnie w miasteczku jak się chamy piorą w rynku piątkowymi i sobotnimi nocami, to policja przyjeżdża… zawsze tak 10 minut po akcji:D

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Dobrze autor pisze. Zawsze jest te pierdolenie o procedurach i my biedny plebs musimy radzić sobie sami i to w taki sposób żeby nikt ze sfer się nie poskarżył bo wtedy muka.
  Ale patrzcie teraz kurwa na sądy! no jak w stanach! już w pizdy wyroki po 3 miechy za kraty za zniewage! piękne kurwa wykłady na temat patriotyzmu! Się obudzili w porę mam nadzieje że za tych bydlaków i złodzieji z zawiasami się w końcu wezmą tych meneli dresiarskich, bo to oni są prawdziwą zmorą Polski. A nie jak to było „sąd jest bezradny”, „kara zbyt dotkliwa”. pozdro.

  0

  0
  Odpowiedz