Przechujowy układ

No cóż… jestem w ciąży, dwie kreski na kolejnym teście nie mogą się mylić, i nie w tym cały śrut bo dziecko z facetem, z którym chce być i którego kocham. Chodzi o to, że przechujowym trafem mam jeszcze oficjalnie męża i cały pic polega na tym, że dziecko będzie oficjalnie jego, jak to kurwa!! Ma nosić nazwisko nie swojego ojca!! Co za pierdolony kraj i przepisy, przecież cholera chyba wiem z kim mam dziecko, a teraz jakieś sprawy o ustalanie ojcostwa skoro wszystko jest jasne, po cholerę to!! Do tego wszystkiego jeszcze mój facet o niczym nie wie… a jak się dowie i mnie zostawi? To dopiero będę miała chujnię roku.

29
51

Komentarze do "Przechujowy układ"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Buahahahha kurwa kobiety jakie wy jesteście tępe i żenujące…
  Tam już pomijam fakt że po pierwsze to inteligentni ludzie żyją na kocią łapę bo wiadomo że jeżeli jest jakieś uczucie to ten papierek jebanego ślubu i tak nic nie zmienia.
  Po drugie możesz wystąpić o zmianę nazwiska dla dziecka(a w ogóle wystąpiłaś już o rozwód czy tak się na boku puszczasz po prostu bo sama nie wiesz z kim ci będzie lepiej?)
  No i przechodzimy do sedna czyli twojej tępoty…już tłumaczę…

  „Jestem w ciąży, dwie kreski na kolejnym teście nie mogą się mylić, i nie w tym cały śrut bo dziecko z facetem, z którym chce być i którego kocham”
  „Do tego wszystkiego jeszcze mój facet o niczym nie wie… a jak się dowie i mnie zostawi?”

  No to kurwa naprawdę zajebisty facet i naprawdę zajebisty związek jeżeli masz takie przemyślenia.Ech niektórym powinno się zabronić rozmnażania się bo w przeciwnym razie nigdy się nie pozbędziemy debilnych genów.

  Do moderatora-jeśli zajdzie potrzeba niech to poleci przez cenzurę…ale chciałbym żeby to umieszczono bo wydaje mi się że temat ważny…no byle sens pozostał ten sam chodzi mi głównie o 3 punkt

  Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tak. Jak się dowie to przejrzy na oczy i Cię zostawi. Tego mu życzę z całego serca. Bo dobrze mu życzę.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Buahahahha kurwa kobiety jakie wy jesteście tępe i żenujące…

  Dobrze, że Ty jesteś inteligenty pacanie 🙂 . A wszyscy faceci to jebane skurwysyny bo przecież -„Do tego wszystkiego jeszcze mój facet o niczym nie wie… a jak się dowie i mnie zostawi? ” 🙂 narazicho

  0

  0
  Odpowiedz
 5. „Buahahahha kurwa kobiety jakie wy jesteście tępe i żenujące… Dobrze, że Ty jesteś inteligenty pacanie 🙂 . A wszyscy faceci to jebane skurwysyny bo przecież -„Do tego wszystkiego jeszcze mój facet o niczym nie wie… a jak się dowie i mnie zostawi? ” 🙂 narazicho”

  Czy ty chuju tępy czy tam pizdo tępa czytać ze zrozumieniem potrafisz?Dla mnie żenujące jest to że kobieta pisze w jednym zdaniu że jest z gościem którego kocha i z którym chce być,a w następnym że boi się że ten facet jak się dowie to ją zostawi…no kurwa nawet biorąc to na chłopską logikę to te dwa zdania powinny się wykluczać.Autorka sama sobie skwitowała swój związek-pozostaje współczuć.
  A co do facetów-cóż,ja mogę odpowiedzieć tylko za siebie.W związku nie jestem i być nie zamierzam,sypiam z różnymi kobietami ale pamiętam o jednym-miej zasady.Najważniejsze to robić to na co dwie strony się dogadają i mają ochotę.Wpadka mi się nie zdażyła(i nie zdaży-jeżeli masz mózg i go używasz to wiesz kiedy i na co możesz sobie pozwolić)

  0

  0
  Odpowiedz
 6. jak jesteś głupia, to się nie dziw, życzę ci wszystkiego najgorszego

  0

  1
  Odpowiedz