Przeciwnicy Halloween

Ahh jak ja to pamiętam, jakieś 2 – 3 lata temu ten niesamowity klimat szkolnych Halloweenowych imprez i zapachu wykrawanej dyni. Niestety po pieprzonych zmianach czasy się zmieniły. Niezmiernie wkurwia mnie po*ebany ksiądz który uczy w mojej szkole. W tamtym roku była anty-halloweenowa lekcja i ksiądz kazał nam podyktować rzeczy które się nam z tym kojarzą. Wymieniliśmy: duchy, cukierki, zombie i wampiry itp. Ja miałem dodać nietoperze a on z takim tekstem: „no a potem nietoperze zamieniają się w wampiry” – w tedy jebłem, musi być tak zaje*iście po*ebany skoro w to wierzy. W tym i poprzednim roku zawieszał jakiś zjebany plakat (no w sumie może pod względem graficznym nie udał mu się tak źle) o tym że Halloween jest złe. No k*rwa w dupę jemu i jego zj*banym zwolennikom. Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania, ale on jest jakiś po*ebany!!! Ostatnio wkurzyłem się i postanowiłem plakat zawiesić od białej tylnej strony ale zatrzymała mnie jego za*ebana zwolenniczka i powiedziała: „nie ruszaj tego, to ma prawo tu być”. Wkurwiłem się, miałem jej z nerwów w dupę klepnąć tej zasranej power-katoliczce. Potem opowiedziałem to znajomym i również próbowali zawiesić od tylnej strony ale ta sexi katolo uśmiechnięta pizda musiała krzyczeć, no ja pie*dole! Ksiądz planował zrobić pizdusiową wyprawę na cmentarz w celu modlitwy za zmarłych. A niech ich te zmyślone wampiry zjedzą! Ja dobrze wiem że będzie na tych grobach odprawiał kopulacje z tą sexi katolo uśmiechniętą pizdą! Dynię przecież stworzył Bóg! Uff pompa, lekka chujnia… Pozdro dla murzyna Kali!

43
122

Komentarze do "Przeciwnicy Halloween"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „wykrawaną” dynię nosisz powyżej szyi pusty jak djembe kalego nikczemny plebsie

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Początek mądry, ale potem ci odjebało. Poza tym ma być maks. 1 przekleństwo na 3 linijki

  0

  0
  Odpowiedz
 4. kurwa nie pierdol gnoju tylko do lekcji sie bierz.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. jesteś zdrowo pierdolnięty w czajnik

  0

  0
  Odpowiedz
 6. ty mały robaku , jesteś głupi…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Kali mówi też pozdrawia! Kali mówi że autor musieć popracować nad masa bo myślenie iść autoru opornie i nerwowo.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Współczuję ultra-kato-talibowskiego otoczenia. Nie przejmuj się, jak dorośniesz to będziesz mieć wyjebane na to wszystko!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Widzę już nie tylko gimbazium zagląda na chujnie ale i podstawówka się udziela.. żal

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Co za pojeb to pisał… Zrób na następny halloween zamiast z dyni, użytek ze swego łba. Takich debili w polsce właśnie trzeba…

  0

  0
  Odpowiedz
 11. jak jesteś taki zapatrzony na hamerykańskie gówno, to wogóle weź tam wypierdalaj. Gimbaza znajdzie byle jaki powód do naćpania sie i zachłystywania wszelkim gównem z tej jebanej hameryki. Nie ejstem zwolennikiem klepania paciorków z katabasami, ale wpierdalanie każdego durnego zachodniego zwyczaju to też chujnia.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Katobolszewicy już przechodzą samych siebie. Hello kitty, pokemony, techno, metal, harry potter i laleczki voodoo, wszystko to diabelskie. W dodatku totalna nietolerancja: z jednej strony krucjaty krzyżowe, szaleństwa pod pomnikami, prawicowy ekstremizm, homofobie itd za to na pazernych księży pedofilów bronią jak niepodległości. Ja przyczepiłem zdjęcie muzułmanina z napisem allah akbar to zaraz zerwali. Za to krzyże i inne pomniki muszą stać.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Widać na tym przykładzie jak inni ludzie działają na psychikę dziecka (polecam sprawdzić filmiki Jacque Fresco i Gabora Mate), przebywasz z tym księdzem max 5 godzin tygodniowo a tak zrył ci banię że mało się nie zesrasz. Właśnie od tego jest szkoła, od rycia bani. Dodatkowo jeszcze telewizja, radio i część internetu zwana dezinformacją i wychodzi ok 16 godzin rycia bani dziennie, więc jak ludzie mają być normalni. W takiej sytuacji większość jest zjebana, a ci którzy pozostali normalni są uważani za nienormalnych co też ryje im psychikę z upływem czasu. Pozdro dla kumatych którzy oleli edukację jak John Rockefeller (to akurat był chuj, ale inteligentny), Bill Gates czy ten gościu od Fejzbuka. Szkoła powinna nauczyć czytania, podstaw matematyki i dać możliwości zainteresowania się różnymi tematami, o których wiedza (w przypadku zainteresowania się ucznia) była by pogłębiana dzięki umiejętności czytania.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. spoko, wyjdziesz z zerówki i już nie będzie tak źle…

  0

  0
  Odpowiedz
 15. na twój problem egzystencjalny mam ja odpowiedź! trzeba wymienić sprzęgło od żuka zdecydowanie.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. A mamusia była już z tobą u takiego doktora który daje takie kolorowe tabletki?

  0

  0
  Odpowiedz
 17. ale mi zrobiłeś smaka na tą sexi katolo pizdę 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Moja chujnia nie przeszła moderacji, a takim wypociną się udało? Ten portal również schodzi na psy.

  0

  1
  Odpowiedz
 19. jebany gimboj, jakie helołin, w pizdach wam się przewraca

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Halloween nie powinno być w Polsce obchodzone z tego prostego względu, że po prostu nie jest to polskie święto i nie leży w naszej tradycji. Co, może Ramadan albo Paschę też będziesz obchodził? Albo meksykański Dzień Zmarłych w stylu karnawału? Ogarnij dupę.

  1

  0
  Odpowiedz
 21. Ten „niesamowity klimat szkolnych imprez” to chyba, ku*wa, miałeś na korytarzu w podstawówce. Niech cię mamusia wypisze z religii w szkole, jak ci tak ten zły ksiądz nie pasuje, i po sprawie. ad. 12, nie wiem do jakiej szkoły ty chodziłeś, że jedynie zryła ci banię, ale ja skończyłem taką po której naprawdę coś umiem i jak na razie radzę sobie w życiu całkiem nieźle. ad. 19, a jest jakiś obowiązek obchodzenia Halloween? Uznane zostało jako święto narodowe/kościelne? Masz dzień wolny od pracy i handlu? Trzy razy nie, więc nie pierdol mi tutaj, jak ktoś się w to nie bawi to ma normalny dzień.

  0

  1
  Odpowiedz
 22. jak to czytam to zaczynam się bać o swoją emeryturę!

  0

  0
  Odpowiedz
 23. @12 Też tak sądzę. czytać i pisać nauczyć i kopa w dupę, reszta płatna, radź sobie sam mądry polaczku a nie obsrywaj edukację która ci daje szansę na normalne życie. kraj pojebów po prostu…

  0

  0
  Odpowiedz
 24. najgłupszy wpis jaki tu się pojawił, a czytam chujnię już długi czas. rany boskie aż nie chce sie wierzyć. niepozdrawiam, jedna gwiazdka, do książek gimbie.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. are you for real?

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Generalnie każdy ma prawo do własnego zdania z wyłączeniem „ultra-katolików” (którzy najpewniej są na dodatek nacjonalistami, faszystami, homofobami, ksenofobami i arachibutyrofobami!). Jebać Kościół – tolerancja dla wszystkich!!111oneoneone
  #fucklogic

  0

  0
  Odpowiedz