Przejebani sąsiedzi emeryci

Otóż moi drodzy czy ktoś z was myśli, że przejebane to mieć sąsiadów studentów, imprezowiczów, może sąsiadów z małym krzykliwym dzieckiem? Albo z psem szczekającym dzień i noc? No więc kurwa ja mam sąsiadów emerytów i bym rozjebał ich gdybym tylko mógł. W jednym mieszkaniu mieszka dziad (niestety pode mną), na oko lat 70. W drugim mieszkaniu (niestety nade mną) mieszka wiedźma, na oko lat 65. Ze 2-4 razy na tydzień spotykają się na flaszkę. Kurwa już samo to w sobie to patologia. Nie że po lampce wina, nie że po piwie. Kurwa wóda. Wiem bo wiedzę jak dziad szczerbaty zapierdala z butelkami. I kurwa ogień, najebią się we dwójkę i drą te stare japy bez zębów. Ta jędza po jakimś czasie tak bełkocze i drze pizdę, jakby miała porażenie mózgowe. Przy tym zapierdolą np. jakieś pojebane „Twoja twarz brzmi znajomo” na full, potem tym pijackim bełkotem przekrzykują telewizor. Jak powyłączam u siebie wszystko i jest cisza to słyszę każde słowo. Już nawet nie będę rozwijał tematu, ale raz wiedźma się najebała i bełkotała jak to by się chętnie zruchała z dziadem, a dziad że kurwa nie ogarnia już pały i nic z tego. Myślałem że się zerzygam. Ja pierdolę, co za ludzie. Proszę dajcie mi studentów! Wolę słuchać jak studenciaki młode picze obrabiają niż takich ropnych porno chujoz. Długo by gadać.

Sory za bluzgi (na codzień tak nie mówię, ale to w końcu chujnia.pl) ale wzburzony jestem. Wczoraj znowu do 2 w nocy jakieś jebane dico polo i pijacki bełkot, potem staruch chyba przy tym zasnął bo buczało pudło da rana. A dzisiaj do pracy. Noż kurwa i co z takimi, mam ze staruchami się użerać? Na emerytów policję wzywać (wyśmieją mnie i policjanci, i wszyscy na dzielnicy)? Nadmienię że uwagę zwracałem to jestem wróg, przecież nic złego nie robią, czepiam się. Raz nawet słyszałem jak dziad ją uciszał żeby tak pizdy nie darła to powiedziała że „a mam tego chuja z dołu w dupie”. Śrut im w dupę. Pozdro.

72
8

Komentarze do "Przejebani sąsiedzi emeryci"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Gdybyś nie był patałachem, patałachu, to, rzecz jasna, nie mieszkałbyś w betonowej norze mrówkowca z jakaś patologią, tylko jak Pan twój, Mesio, w ekskluzywnej willi za dwie bańki. I nie miałbyś takich problemów… A tak, to pozostają ci dwa rozwiązania:
  1. dołączyć do libacji i orgietki
  2. kupić flaszkę metylu w celu wiadomym.
  /Mesio
  PS. Zawsze też możesz przynieść trzy stówki pod bramę naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego…

  2

  21
  Odpowiedz
  1. Arcy patalach (ten od ekskluzywnej willi na 35 lat w kredycie hipotecznym, i mesia na 10 lat w leasingu) znowu skomentowal nuuuuudno. Mesio, wymysl sie na nowo.

   5

   1
   Odpowiedz
  2. Haha a ty trollu pewnie masz willę za dwie bańki i w chuj siana, dlatego właśnie, jako znudzony hrabi siedzisz codziennie na chujnia.pl 😀

   4

   1
   Odpowiedz
   1. Otóż to, patałachu, otóż to. 😛 /Mesio

    PS. Aczkolwiek Panu twojemu się nie nudzi. Ot, po prostu ma takie skrzywione hobby, by gnębić tutejsze cebulactwo płci obojga. Zawsze to jakaś odskocznia od gnębienia roboli i wyrobnic naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego, włóczęgostwa po ekskluzywnych lokalach w Wa-wce i wykańczającego obrabiania prężnej pałki Byczywąsa, po których Panu twojemu się nawet szparki dominy Marty liznąć nie chce (choć, oczywiście, musi). 😉

    3

    2
    Odpowiedz
 3. Emeryci czy studenci, nieważne. Byle umieli uszanować innych. Sam mieszkam w bloku i wiem co to uciążliwy sąsiad.

  7

  0
  Odpowiedz
 4. Rozumiem i współczuję. Pode mną też mieszka hałaśliwy śmieć.

  4

  2
  Odpowiedz
 5. Jest coś obleśnego w starych najebujących się babach.

  8

  4
  Odpowiedz
  1. To najbardziej obrzydliwy obraz.

   3

   0
   Odpowiedz
 6. Ciężki temat, ani to w zęby dać, ani odwetu nie zrobisz. No bo nie pracują to w chuju mają. Ty im odwet oni tobie na złość jeszcze bardziej zrobią. Oni odeśpią ty do pracy zapierdalasz. Policja pewnie by Cię nie wyśmiała ale rozumiem opory, jakoś tak chujowo młody facet na dziadków wzywać. Pocieszę Cię tylko tyle że jak chleją (szlugi jarają) to długo nie pociągną już. No ale może to jeszcze trochę potrawać. Jak coś wymyślę dam znać.

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Gówno prawda. Mój wujek pije co tylko podejdzie mu pod pysk i jara tak samo. I co? Napierdala tak od 40 lat. Żyje i końca nie widać. Chyba jest już dobrze zakonserwowany…

   2

   1
   Odpowiedz
 7. Patologia jest niezależna od wieku. A ty mieszkasz ze starymi patusami, zapewne z nizin społecznych, klasa robotnicza prl wywodząca się z powojennej wichury (która nie ma nic wspólnego ze współczesną wsią). Współczuję. Tacy ludzie są niereformowalni. Znam takich, rozmawiałem. Oni mają swoją optykę która jest spowodowana wielopokoleniowym buractwem i chamstem. Mieszkają w bloku, ale oni mentalnie są W CHAŁUPIE krytej strzechą. I nagle ty im wbijasz do tej chałupy i próbujesz im mówić co mają robić. Oczywiście masz rację, ale wg nich jesteś zdrowo pierdolnięty, żeby im mówić kiedy mogą się najebać i drzeć mordy w swojej chałupie, a kiedy nie.

  Poza tym wódka w ich środowisku to pewnie coś normalnego, pewnie dziadek chlał, rodzice chlali itd. oglądali to od dziecka. Sami też potem chlali. No i chleją dalej, i chlać będą. Nic nie zrobisz.

  Zasmucę Cię bo na chama to można tylko po chamsku. Prośby i zwracanie uwagi nic nie da. Więc albo dasz w zęby, albo jakoś wystraszysz, albo po prostu idź drogą prawną. Chuj wbijaj w dzielnicę. Dostanę raz drugi mandat, jak im z emerytury zejdzie kasa, to zaraz inaczej zaśpiewają. A jak się będą upierać to do sądu, jak wygrasz to kilka tysięcy grzywny dostaną, wtedy już na pewno spuchną. Emerytury są niskie.

  Ogólnie nie zazdroszczę. Wkrótce napiszę chujnię o ludziach mentalnie w prl-u. Kiedyś się z tym nosiłem, ale dopiero twoja chunia mi przypomniała jakie zjebane mają dziady patrzenie często.

  7

  2
  Odpowiedz
  1. Tak mam też taką całą klatkę ludzi 50+ o fuck jak z nimi pogadasz to mózg się lasuje. Dalej się potrafią chwalić że córka skończyła studia, jaką pierdoloną administrację, pękają z dumy choć córka zapierdala w sklepie zoologicznym. Pukają się w czoło że ktoś może być tak pojebany żeby do restauracji iść: „A co to ja jedzenia w domu nie mam?”. Uważają że w Polsce jest bogactwo bo ludzie mają samochody i telewizory kolorowe. A właśnie najebać się przed telewizorem to rozrywka numer 1.

   2

   3
   Odpowiedz
   1. ja mam 50 plus i jesten normalna, ty masz jakiś kompleks 50 plus, lecz się, póki nie jest za póżno, a może już jest…..

    0

    1
    Odpowiedz
 8. Nie chciałbyś mieć studentów. Chujowi są tyle samo warci co stare dziadki!

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Słuchaj, pierdol kto się będzie śmiał, wzywaj policję. Nie ma innej drogi. Dziadków bić przecież nie będziesz, zresztą nawet jakby młodzi byli to nic to by nie dało tylko problemy. Wyjścia masz dwa: droga policyjna i postawianie na swoim, albo poddanie się i zakup dobrych stoperów i trudno niech sobie chleją aż któreś z nich pierdolnie na serce czy wątrobę, bo pewnie tak się to skończy w ich wieku. Trzeciej drogi nie ma. Ja bym pewnie nie popuścił i po takim tekście że jesteś chujem i ma cię w dupie to bym za każdym razem na policję dzwonił. I miałbym w dupie że fani Popka będą mnie konfiturą nazywali.

  4

  0
  Odpowiedz
 10. No widzisz …Trzeba ci było przyjeżdżać ze wsi do miasta i wynajmować klitę w slumsach? Leżałbyś sobie spokojnie na piecu,w ciszy…

  4

  2
  Odpowiedz
  1. Przyjechał ze wsi? Skąd to wiesz?

   1

   0
   Odpowiedz
   1. po treści …..

    0

    0
    Odpowiedz
 11. Cebulandia panie drogi, Cebulandia! Niestety tak to już jest w naszym pięknym kraju. Tak jak piszesz „Twoja twarz brzmi znajomo” i butelka wódki i się żyje nie? To jest rozrywka cebulaków. Nie żeby jak w normalnych społeczeństwach zabrał starą pizdę na spacer do parku, zamiast wydać kasę na wódkę to może do jakiejś kawiarni na kawę i ciastko. No dobra, chuj tam, może nawet na drinka. Albo do kina wyskoczyć, do teatru? Nie kurwa. W Polszy butelka wódki i telewizor, to jest kurwa to! A ty co młoda ciepła klusko, wódy nie pijesz? Zagranicznych filmów się naooglądałeś i ci darcie mordy po nocach przeszkadza? Pojebało cie? Siedź cicho i słuchaj jak dzieci Stalina rozmawiają o życiowych problemach, że Maliniak stracił pracę, a Kowalska ma raka i dobrze tak starej kurwie. A potem słuchaj pijackich miłosnych wyznań i wizualizuj sobie ohydny seks podstarzałych alkoholików. Wstań rano i z uśmiechem idź do pracy kurwa, a nie jakieś narzekania. Pamiętaj że w Syrii jest wojna, a w Korei Północnej daliby się pokroić za twoje problemy.

  Oczywiście jaja sobie robie kolego. Jebać tych emerytowanych patusów. Pozdrawiam cie serdcznie.

  14

  1
  Odpowiedz
 12. Policja nie bedzie sie smiala jak to profesjonalnie przedstawisz: libacje, halas i zaklocanie ciszy nocnej. Niech zaingeruja.

  4

  0
  Odpowiedz
 13. „A mam tego chuja z dołu w dupie” i tutaj mój drogi powinny się skończyć sentymenty.

  Punkt 1 (opcjonalny) – idziesz do starczej patologii i zwracasz uwagę, baz chamstwa [nie ma co się zniżać do poziomu] ale stanowczo. Dlatego punkt opcjonalny, bo jest tylko po to, żebyś ewentualnie uspokoił sumienie, że nie od razu na policję dzwoniłeś. Ja bym ten punkt sobie odpuścił.

  Punkt 2 – dzwonisz na policję. Możesz poprosić żeby najpierw do Ciebie przyszli i posłuchali sobie. Powiedz koniecznie policjantom że to już się od dawna ciągnie i to po 3-4 razy na tydzień, i prosisz o wypisanie mandatu a nie upomnienie. Możesz też przez telefon to powiedzieć.

  Punkt 3 – przejdź się po sąsiadach, pewnie innym też przeszkadza. Zbierz podpisy z deklaracją sąsiadów że im przeszkadzają pijackie libacje starych patusów.

  Punkt 4 – z pismem i podpiasami uderzasz kolejno: administracja, dzielnicowy, jak masz rodzinę to do PCPR (czy jakoś tak).

  Punkt 5 – za każdym razem jak jest libacja dzwonisz jak rasowy społeczniak po 22 na policję. Jak zacząłeś wojnę nie możesz się cofnąć myślami typu: „a ostatnio dzwoniłem to teraz nie dzwonię”, albo „a zaczekam do północy”. Muszą czuć że tak im śrubę dokręciłeś że nie ma zmiłuj.

  Kwestią czasu jest jak patlonia dostanie grubo po kieszeni. Pierwszy mandat jakieś 100 pln pewnie jeszcze będą hojrakować, ale dostaną drugi, trzeci. W końcu sprawa może iść do sądu, tam sąd się przeważ nie pieprzy i daje kilka tysięcy. Zależy jak majętni i zdeterminowani są twoi emeryci ale uwierz mi, wymiękną.

  A co do dzielnicy, nie wiem ile masz lat, ale przejmujesz się że jakieś łebki albo podstarzałe dresiki coś będą pieprzyć? No sorry, każdy normalny dorosły człowiek zrozumie twoje położenie.

  6

  0
  Odpowiedz