Prześladują mnie godziny

Szlag mnie już trafia to, że prześladują mnie dwie takie same liczby na zegarze. Dopadło mnie to ze dwa miesiące temu i tak się powtarza dosyć często i o różnych porach dnia. Nigdy wcześniej tego nie miałem. Najgorsza chujnia to, że nie potrafię sobię tego wytłumaczyć, dlaczego tak się dzieje i mnie to trafiło. Ogólnie zamartwiam się nad sobą codziennie i dołuję się, że nie potrafię lepiej żyć. Zastanawiam się dlaczego czas raz zapierdala, gdy tego nie chcę, a innym razem idzie powoli. Nie wiem czy mam się bać czy nie przejmować. Na przykład, gdy dojeżdżam samochodem do celu spoglądam na licznik a tam 17:17. Na początku przydarzało się to nawet kilkikrotnie w ciągu dnia: wyciągam komórę a tam 09:09, a potem 15:15, 19:19. Pomyslałem, że będę spisywał te godziny, ale szybko zrezygnowałem, żeby nie ocipieć. Też mieliście w swoim życiu taką chujnię?

23
17

Komentarze do "Prześladują mnie godziny"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mam podobnie,od ponad miesiąca budzę się w nocy (dokładnie 2 razy) i zawsze o tej samej godzinie. O 3:00 i 4:00. Wiesz to trochę spoko sprawa bo budzisz się patrzysz na budzik a tam jeszcze 4 h do spania albo 3. Zastanawiałem się dlaczego zawsze punktualnie o 3 i 4 dlaczego nie np. 3:01 albo 3:15. Zawsze 4.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nerwica natręctw. Pierdolec na jakimś pojebanym punkcie. Radzę się zawziąć i nie ulegać, to, o ile to początek, z czasem powinno przejść, bo ani się obejrzysz a bagno cię wciągnie i kto wie, może nawet skończysz w Tworkach.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. ja też miałam cos podobnego. Wiecznie się budziłam 3.15 , tez mnie to wkurwiało do łez. Olej to, weź to jakos cos naturalnego , w dupie to miej bo zwariujesz Tak jak @2 napisał to nerwica natręctw. Oglądałeś „dzień świra”?
  to cos w tym rodzaju. Z czasem przejdzie tylko staraj się nie wkurwiac i olewac to.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Przestaw tryb w komórze z 24h na am/pm, będzie połowę mniej szans, że zdubluje się godzina, nie musisz dziękować

  0

  1
  Odpowiedz
  1. No szanse będą albo takie same albo 2x większe…

   1

   0
   Odpowiedz
 6. „Pierdolec na jakimś pojebanym punkcie”. Świr zaczął się w ubiegłym roku w lipcu, kiedy zagadałem do nieznanej dziewczyny, która szła samotnie szlakiem Ciemniak-Małołączniak. Zawsze marzyłem, aby poznać kogoś w górach. Pozdrawiam Monikę z Warszawy. Chwilę pogadaliśmy, a potem każdy poszedł w swoją stronę. Zabujałem się w niej, ale ona była zajęta. W nocy nie mogłem spać, a jak zasnąłem to śniły się koszmary. Na drugi dzień spotkałem inną dziewczynę na trasie. Też była zajęta, chociaż bardzo miła i towarzyska. Po zejściu ze szlaku każdy poszedł w swoją stronę a u mnie pojawiło się uczucie osamotnienia i przygnębienia. Żaliłem się do siebie, że trwało to taką krótką chwilę. Następnego dnia już mnie nie interesowały widoki gór. W późniejszym czasie pojawiały się w moim życiu dziewczyny, ale wszystkie były zajęte. Co za pech! Miło się gadało, ale się kończyło i pozostawał tylko żal nie znowu nie trafiłem na właściwą. Nie jestem typem przystojniaka, który codziennie ugania się za babami. Mało która osoba zwraca na mnie uwagę. W ogóle, to ludzie przechodzą koło mnie tak, że czuję się jakimś duchem. Chujnia, że podobają mi się kobiety, ale moje zaangażowanie jest do bani. Szybko się męczę fizycznie i zasypiam za dnia. Która na takiego pleci?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Kurwa ja mam to samo z 7. Prześladuje mnie na zegarze, co spojrzę na niego to jest coś z 7-demką a na dodatek ta liczba w moim życiu przysporzyła mi od zajebania nieszczęść. 27. o7 ja urodzony w roku z 7-demką miesiąca 7 prawie życie straciłem, a to tylko jeden z przykładów. Co najgorsze się dzieje to zaczyna się dla mnie z siódemką.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @1 – demony ciebie odwiedzają 😉 // Ja to mam od iluś tam lat i nie przejmuje się tym. Kiedyś szukałem odp. co to jest i nie znalazłem żadnej konkretnej tylko jakieś new ageowskie badziewie o synchronizacji czy czymś takim. Teraz to mogę sobie nawet sam wymusić na sobie jakie liczby będę widział.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. bo czas to takie dziwne zjawisko podobnie jak sny z resztą ale nie wiem czym tu się przejmować

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Przyzwyczajaj się, robaku nędzny. W naszym Łódzkim Wydziale Fabrycznym (do którego prędzej czy później się doczołgasz, patałachu, żebrząc o tyrę na taśmie -to, nomen omen, kwestia czasu) godziny także będą cię prześladować. A ściślej, będą to wyznaczone godziny twojego ostrego zapierdolu przy wyrabianiu wysoko wyśrubowanych norm, z których słynie nasz zakład. damy ci odczuć na twojej własnej nędznej skórze, że każda minuta się liczy. Ściśle wyznaczone godziny zapierdolu będą ci się śniły po nocach. Tak więc do zobaczenia pod bramą, patałachu z nerwicą natręctw. /Mesio PS. W niniejszym PS-ie, Pan wasz, Mesio, raczy wam, o niegodni łaski jego, powiedzieć, że nie ma wam nic do powiedzenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Namysłów pachnie różami

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Prześladować goju to cie będzie pejcz i homonto które będziesz ciągnął w imię nwo

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ja też tak mam, że potrafię się np: obudzić o równej godzinie. To że ci mózg równo czas liczy to się ciesz. Naucz się to kontrolować to nie będziesz potrzebował budzika-mordercy.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Macie fantastyczne problemy 🙂 Pozdrawiam was wszystkich i wszystkim nam życzę tylko takich kłopotów 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @3 Oglądnij sobie AMITYWHILLE – tam własnie 3 ,15 była decydująca

  1

  0
  Odpowiedz
 16. ja jak patrze na zegar to mam zawsze rozne godziny:>, co to moze byc ?

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Mam tak od około roku z liczbą 33. Gdzie nie spojrzę, to ją widzę, 7:33, 18:33, czy to na jakiś reklamach. Dosłownie wszędzie ją widzę.

  1

  0
  Odpowiedz
 18. ad 15 bo ty jestes chory/cos u ciebuie z glowa nie tak.JEST TAK JAK PISZE AUTOR

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @17, 18 – ty obsrany Masonie! Pewnie czcisz Lucka! 😉

  1

  0
  Odpowiedz
 20. O tak kurwa, nawet ten pierdolec Mesio napisał pod inną chujnią komentarz jako 7 o treści „Jakbyś zarabiał 17 tysi netto” ;-D

  1

  0
  Odpowiedz
 21. @ 20 A broń Boże xD

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Ja ciegle widze liczbe 69.Co to moze byc?

   0

   0
   Odpowiedz
 22. Kurwa mać nie mają na co narzekać to na godziny. Gratulacje

  1

  0
  Odpowiedz
 23. O kurcze, myślałem ze tylko ja tak mam… Moje typy od wielu lat to 09:11 albo 11:09. Zaczynam się zastanawiać co to jest, w dniu 9 listopada zmarła mi bliska osoba wiele lat temu, kto wie czy to nie jest przekaz jakiś… co nie spojrzę na zegarek o tych porach to są właśnie te godziny. Nie 09:10, 09:12 czy 11:08 itd, tylko te o których wspomniałem powyżej. Jest jeszcze 14:37 – ta sama historia, ale nie mogę jej do niczego przypasowac.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. po prostu anioły tzn kosmiczni pomocnicy, bądź ogólnie twój indywidualny anioł stróż chce tobie coś przekazać, jest z tobą, czuwa, i w razie pomocy powinieneś się do nich zwracać. po to są.

  0

  1
  Odpowiedz