Przesrane zdrowie

Mam od ok. 10 lat zespół jelita drażliwego (albo jakkolwiek to nazwać), który w moim przypadku objawia się głównie głośnymi na pół kilometra wzdęciami, na które nie pomagają leki ani zmiana diety i w połowie przypadków są spowodowane moimi obawami przed ich pojawieniem, czyli zataczam błędne koło. Obawiam się każdego spotkania z ludźmi, więc poza gronem najbliższych znajomych, przy których czuję się swobodnie, ograniczam je do minimum i tak doszłam do tego, że prawie w ogóle nie wychodzę z domu, boję się każdego spotkania, na którym będę zmuszona siedzieć chociażby 10 minut. Dodatkowo przed każdym takim spotkaniem mam ostrą srakę, ale to nie jest najgorsze. Na razie utrzymują mnie rodzice, ale darmozjada długo trzymać nie będą i tu zaczyna się kolejna chujnia, bo nie wiem co dalej ze sobą zrobić, od dłuższego czasu próbuję wymyślić zawód, który będę mogła uprawiać w domu, albo w odosobnieniu. Niestety mam ograniczone zdolności i predyspozycje, więc jestem w czarnej dupie. Niezależnie też od mojej psychiki, która zazwyczaj napędza tę machinę to gówno zaczyna się zawsze, gdy muszę wstać rano i jest to nie do zniesienia, po prostu nie do zniesienia. Chujnia z grzybnią.

50
39

Komentarze do "Przesrane zdrowie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Musisz przestać się przejmować i myśleć o tym oraz zadbać o więcej ruchu. To przechodzi. Mi przeszło, a brało się właśnie z tego – z nerwów, z myślenia o tym, z braku ruchu i gdyby nie twój post, to nie pamiętałbym że kiedykolwiek miałem taki problem. Zmiana diety nic nie da, ale zdrowiej się odżywiać zawsze warto. Zmieniłem za to pracę na bezstresową, jestem między ludźmi i jest super. Nie zamykaj się w 4 ścianach z takiego powodu. Zrób to co ja.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. @1 Naprawdę bardzo starałam się uspokoić i po prostu o tym nie myśleć, ale nigdy do końca mi to nie wyszło (możliwe, że to wina typowo babskiego umysłu). Ćwiczę regularnie 2 razy w tygodniu, niestety po tylu latach starań człowiek się już totalnie załamuje, że nic nie przynosi skutku.. i po prostu chciałabym znaleźć taką pracę, w której mogłabym czuć się swobodnie. Ale dzięki za słowa otuchy 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 4. należy przy zespole jelita drażliwego zażywać probiotyki 15 minut przed posiłkiem i wtedy mniej więcej mikroflora w jelicie się wynormuje i nie będziesz miała tych wzdęć. wiem bo ja miałem to samo, tyle że zamiast wzdęć było zatwardzenie 😀 hehehe ale Debridat i jakiś probiotyk pomogły i już od miesiąca nie mam objawów choroby 😉 sram już normalnie 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Pierdząca laska!!!
  Napisz na gg 25077626 postrzelamy razem z dwururki.
  Buziak.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Napisała.I okazała się straaasznie chujowa.Nie ma dziewczyna problemu z jelitem tylko z samym sobą.Nie polecam.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ja na sraczkę zawsze jem konfiturę jagodową, żona robi sporo, w piwnicy stoi spora bateria słoików. Robi się to szybko i łatwo bez gniecenia i wysmażnia, naprawdę pomaga, sraczka i bąki przechodzą po kwadransie. Pozdro.

  0

  0
  Odpowiedz