Przygodny seks

Witam wszystkich. Mój problem polega na tym, że nie potrafię, kurwa, traktować kobiet przedmiotowo. Szukałem dziewczyny na seks bez zobowiązań: spotkać się, hotel, bara bara i papa – nigdy się nie zobaczymy. Tak sobie tylko myślałem, bo jestem jaki jestem, postanowiłem poznać ją trochę, miło spędzić czas. Poszliśmy do kina na film, potem na piwko. Skończyło się na namiętnym pocałunku na do widzenia. Pomyślałem sobie: spoko, było warto, laska jest naprawdę w porządku, szkoda by ją na pierwszym spotkaniu przelecieć i potraktować jak pierwszą lepszą. Widziałem się z nią jeszcze raz, scenariusz podobny, tylko byliśmy w klubie. Minęło parę dni, dowiaduję się, że jakiś gość zabrał ją do baru, postawił parę piwek i przerżnął w pokoju, aż tynk ze ściany leciał. No, kurwa mać! Sama mi to napisała, że nie chciała ale tak wyszło. Ja pierdolę. Taka z tego nauka, żeby nie bawić się w słodkie gierki z laskami. Kup bracie pół litra, idź do hotelu i poużywaj sobie tyle, ile możesz, i nie myśl czasem za dużo, bo od myślenia głowa boli. Pozdro.

103
69

Komentarze do "Przygodny seks"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Niestety istnieją takie szmaty, które nie doceniają prawdziwych mężczyzn, rżną się na prawo i lewo, żyją z dnia na dzień, a potem płaczą, bo im znowu nie wyszło… Jebać je. Znam parę takich – choć mam 21 lat – co wiążą się z „megamodnymiprzystojniakami”, którzy we łbie mają przedszkole, a innych odrzucają, bo oceniają ich po pozorach. Głupie panny i tyle. Znajdziesz jeszcze tą odpowiednią, tylko bez ciśnień.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Synek, nie każda laska to dzi*ka, która ci się puści po browcu. Jeśli po jednym rozczarowaniu masz takie postanowienie, to lepiej zostań kawalerem. W końcu tak się przejedziesz na kimś, a raczej ktoś po tobie, że tego będziesz żałował. I to bardzo. Pozdro.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Czyli ch.ja a nie naukę z tego wyciągnąłeś.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. A chcesz je traktować przedmiotowo? Po chuj? Naprawdę warto? Znajdź sobie jakąś porządną pannę, a nie tracisz swój czas na takie, które są gówno warte. Laska się po prostu nie szanuje i nie ma sensu dalej o niej myśleć i uogólniać jej przypadek na wszystkie kobiety.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Też nie potrafiłem… ale się nauczyłem. Myślę, że to jest podstawowa zasada faceta. Zapamiętaj sobie raz na zawsze: kobieta to tylko część życia, mało istotna, a na pewno nie najważniejsza. Pozdro.

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Dokładnie, takie teraz są panny szkoda zachodu. Człowiek chce być wobec nich spoko, będzie uczciwy i tak dalej, a one i tak nas wydymają, jak nie finansowo, to emocjonalnie. Szkoda zachodu, lepiej iść na piwo.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Kurwa mać! Rzygać się chce! Chciałeś ją traktować przedmiotowo, czyli jak dziwkę, umówiłeś się na przygodny seks, a teraz skamlesz, że dała się przelecieć? Hipokryta!

  A poza tym, jeśli popiła i napisała Ci o tym, że nie chciała tego (choć pewnie przyzwyczajenia wzięły niestety górę) to jest bardziej w porządku niż Ty, biadolący tu na chujni. Jak masz jaja, to jej wybacz, powiedz, że jeszcze raz coś takiego a poślesz ją w diabły i się z nią spotykaj, skoro potrafiła na 5 minut Ci wybić seks z głowy i skłoniła Cię żeby choć raz się zachować z klasą. A że sama potem klasy zachować nie umiała – raz jej możesz wybaczyć. Może coś w Tobie zmieni?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @5 Moim zdaniem kobieta jest bardzo ważna, bo to ona donosi 9 miesięcy ciążę, a później kilka godzin rodzi dziecko.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Baba pijana, dupa sprzedana.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zdradliwa, jak większość niestety. Nie przejmuj się tym, tylko szukaj innej.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Magia miłości – zaruchać i zniknąć…

  2

  0
  Odpowiedz
 13. takie teraz wychowanie. Mamuśki po 15 lat rodzą dzieci a potem ”świecą” zajebistym przykładem.
  Są jeszcze na tym świecie normalne dziewczyny ale ze świecą ich szukać.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Twoje patrzenie na życie jest puste, tak jak lasek, które Ci się podobają.

  0

  0
  Odpowiedz