Przyjaźń gówno warta

Ciekawe uczucie dowiedzieć się że twoje kilkuletnie „przyjaźnie” to bujda, gówno warta historia bo dzisiaj te twoje „przyjaciółki” mają cię w poważaniu. Przypominają sobie o tobie kilka razy w roku, bo nie mają nikogo akurat pod ręką. Gdy tylko mają kogoś bardziej pod ręką to lecisz na koniec listy osób do chociażby głupiej wiadomości. Widocznie nie jestem już do czegoś potrzebna to po co mają się odzywać .Tylko szkoda że tak późno się o tym dowiaduję….

105
5

Komentarze do "Przyjaźń gówno warta"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Rozumiem cię, całe życie przez to przechodzę

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Ludzie to kurwy

   4

   0
   Odpowiedz
 3. Jesteś żałosna

  3

  10
  Odpowiedz
  1. Chyba ty jesteś skoro tak piszesz cebulaczku.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Olej je i żyj swoim życiem. Jak się kolejny raz odezwą odpowiedz miłym, czułym i sympatycznym „spierdalaj”. Wtedy poczujesz się jak królowa. Nie ma za co.

  9

  0
  Odpowiedz
 5. ucz się życia…

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Mnie nikt nie lubi bo jestem biały .

  3

  1
  Odpowiedz
 7. Lepiej późno, niż wcale. To też dobra lekcja dla ciebie na przyszłość, by nie ufać nikomu, tylko tym, których sobie sprawdzisz i wyselekcjonujesz. Naucz się selekcjonować ludzi. To dobra cecha, potrzebna na tym świecie. Zwracaj uwagę na wszystko, każdy możliwy detal w ich zachowaniu. Pamiętaj by gdzieś tam zachować umiar, by nie popaść ze skrajności w skrajność i nie stać się czasem socjopatą.

  7

  1
  Odpowiedz
  1. ja mam gdzieś przyjaźń po tym co przeszłam w życiu i tak zawsze trafiam albo na toksycznych ludzi albo świrów więc mam gdzieś przyjaźń i ludzi.
   Nie na widzę ludzi bo kurwa jeden lepszy od drugiego udaje jest lepszy bo to i tamto.

   0

   0
   Odpowiedz
 8. No cóż, takie jest życie, moja droga… Tak już jest że jak ktoś uważa ze nie jestes mu juz potrzebna to wyrzuca Cię do kosza a wraca zazwyczaj jak odpadły mu jakieś znajomości dla których wczesniej Cię porzucił. Inna sprawa że to nawet nie musi być do końca ze złej woli a wynikać ze zwykłej ludzkiej biologii. Pamiętaj że jest ograniczone grono osób z jakimi można utrzymywać kontakt, w tym ok. 5 z którymi ten kontakt może być bardzo bliski. Jeśli więc ktoś wrzuci do tego najbliższego grona nową osobę to jedną musi wyrzucić do niższej półki…niestety padło widać na Ciebie

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Przyjdą dupy same jak zaczniesz je olewac, a nie adorowac i wzdychac. Chyba, że będziesz naprawdę czuł, że to jest wlasnie ta to wtedy i owszem. Narazie baw się i korzystaj z życia bo młody 2 raz nie będziesz.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Chyba, że masz twarz incela…

   0

   0
   Odpowiedz
 10. Cześć chciałbym pomóc Ci

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Przechodziłem przez ten syf za czasów szkolnych. Jedyna opcja to zerwanie z nimi kontaktu do zera i skupienie się na sobie. Zobaczysz minie miesiąc a ty odżyjesz psychicznie jak po jakimś pierdolonym spa.

  7

  0
  Odpowiedz
 12. Zacznij się malować, farbowac kłaki i kup sobie normalne ciuchy to może przestaną się Ciebie wstydzić. A i dobrze jakbyś miała ba koncie z 200 kawałków. Najlepiej na różnych walutach. Możesz się też pokusić na obciaganko na imprezach ale tu ostrożnie żeby sobie nie zepsuć opinie.

  2

  0
  Odpowiedz
 13. MIC przyjaciela od serca to fajna spraw. Mi nie pozwalają się kumplowac z (przyjacielem) bo na mnie źle wpływa zamiast być dorosłą to cofam się. Przy nim schodzi mi ta ciasna maska przybrała dla wszystkich. A że jesteśmy odmiennej płci to wszyscy odbierają nas jako romans, a to nie prawda on mnie nie kręci jako facet widzę go jako brata tak to odbieram.
  Nie jedna w moim wieku by tak chciała, ale nie ja mnie to nie bawi ja potrzebuje przeżyć jeszcze raz dzieciństwo takie było moje Marzenie i znalazł się facet z pokrec onym beretem jak ja hahaha. Ale wszyscy nam zabraniają się kumplowac. Naprawdę pojebana jestem, z resztą on tz tylko musi ta ciasna maskę ubierać tak jak ja.
  Jestem zdolna wlezc do wózka z marketu i poprosić go aby mnie przewiozl między regalami tak tak to dopiero odlot zwłaszcza że mam 50 lat.
  Wysyłają mnie do psychiatry że jestem jebnieta. A ja myślę że to reszta zapomniała co to życie. Naprawdę życie trzeba tak przeżyć aby móc co wspominać i się tego nie wstydzić na starość. Fajnie jest opowiadać wnukom. Lepsze to niż milczeć bo ma się niejasne sprawy za uszami haha. Lubię cieszyć się ze szczęścia innych. Naprawdę coś niesamowitego jacy ludzie są sztywno. Ja widzę że nie mają odwagi się uwolnić z tej ciasnej maski. A ci co naduzywaja alko to ci co tak naprawdę chcą być jeszcze dziećmi ale ich to przerasta. Dobra zapierdallll do malowania sufitu. Ręce mdleja wałek z emulsia ciężki że nie wyrabiam nie mogę ogarnąć raczi swoimi dłońmi to jest wyczyn. A tak na koniec
  Nie pisz mi spierdalaj bo i tak wiem że myślisz jakby tu to ugrysc. Ty powtorze siarczysty bym cie dorwala to bym ci ucho nakręciła.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Zakpcetuj bo się wkurwie

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Pierdolisz o przyjaźni. Ja dzisiaj w drodze powrotnej z pracy zostałem zatrzymany przez jakiegoś kryminaliste, który zaczął opowiadać bajki, ze musi sie dostac do pracy i brakuje mu 50zl. Mial taki pysk i prezencje, ze dalem mu te grosze, zeby mi przypadkiem zardzewialym srubokretem nie zrobil dziury w klatce piersiowej. Ucz sie zycia.

  1

  0
  Odpowiedz