Przykra sprawa

Bardzo lubię jeździć konno, uprawiam ten sport od 9 roku życia. Teraz mam lat dwadzieścia i nie wiedzieć czemu, od pewnego czasu czuję ciągłe, nieprzyjemne swędzenie w okolicach odbytu… Bardzo mi to przeszkadza np. podczas kłusa, a już w ogóle nie mogę się skupić na kontrolowaniu konia podczas cwału, ponieważ jedną ręką steruje moim rumakiem a drugą drapię się po dupie, próbując zaradzić irytującemu swędzeniu. Próbowałem już wymyślić jakiś patent – przyczepiałem papier ścierny do siodła i podczas kłusa ocierałem odbytem o siodło, co rzeczywiście pomagało, natomiast miało to też swoje wady! Kiedy tak po dziennym treningu wracałem do domu i zmieniałem bieliznę, miałem całe majtki ubrudzone moją kupą właśnie w tej części! Na początku tego nie zauważałem i dawałem je do prania, natomiast mama ostatnio mi powiedziała, że takich obsranych to ona prać nie będzie ;/ Było mi wtedy strasznie wstyd, więc zacząłem te majtki już nawet nie samemu prać (bo nie dało się tego odczyścić), a po prostu udawałem, że idę gdzieś na spacer i w jakichś łąkach zdejmowałem brudne gacie i je podpalałem zapałkami, żeby nikt nigdy ich nie znalazł. Pomóżcie mi, znacie jakieś preparaty, albo sposoby na usunięcie swędzenia w okolicach odbytu? Nie mogę ciągle palić swoich majtek, bo w końcu nie będę miał żadnych, a treningi mam trzy razy w tygodniu, czyli trzy pary idą do spalenia! To dla mnie bardzo przykra sprawa i sam fakt, że podzieliłem się tym z Wami – chujowiczami, jest już na prawdę dla mnie wielkim osiągnięciem. Chujnia i śrut w okolicach odbytu.

49
56

Komentarze do "Przykra sprawa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. O kurwa, dawno się tak nie uśmiałem. Ten patent z papierem ściernym po prostu mnie zagotował. Włóż sobie w dupę sprzęgło od żuka. Tylko nie za głęboko, bo w podniebienie będzie uwierać. Pomaga na 100%.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. chyba jednak lepiej będzie się skontaktować z jakimś lekarzem

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Spierdalaj niedorozwoju. Najlepiej niekomentować podobnych bredni. Przestaną osły w końcu.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. co tu dużo mówić – lekarz i do badania kału i wymazu. Nie masz się czego wstydzić.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ja pierdykam, chłopie, kto dał ci taką głupią fantazję. Palenie gaci w krzakach … kurna, takiego trollerstwa jeszcze żaden portal chyba nie zna. Jesteś arcy-bajarzem-pierdołą.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. po 1- myj dupę po każdym sraniu, po 2- myj dupę po każdym sraniu i zmieniaj często bieliznę, po 3 – możliwe, że złapałeś grzyba w dupie, a bez odpowiednich farmaceutyków tylko pogorszysz swój stan, więc musisz udać się do lekarza, to nie wstyd tym świństwem możesz zarazić się nawet od papieru toaletowego, po 4 – myj dupę, zmieniaj gacie i idź do lekarza !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ogol się tam. Prawdopodobnie włosy się zakrzywiają i kłują często tak jest.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Może masz owsiki, obejrzyj gówno, czy nie wiją się tam robaczki…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Brązowy Troll kontynuuje ataki:)

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Bakterie. Srałeś w publicznym kiblu, kupa zrobiła chlup i ochlapało Ci odbyt. Poza tym jak się dobrze dupę podetrze to nie ma brązowych śladów!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Człowieku, idź do lekarza?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Marcin to Ty?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. A nie mieszkasz przypadkiem od jakiegoś czasu ze współlokatorem, który przygląda ci się często, krępującym i natrętnym spojrzeniem? Dobrze sypiasz po nocach? Trzymasz stolec?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Do lekarza kolego, sam zdecyduj jakiego.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. hm, co, że tak powiem, za gówniany wpis 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 17. zamiast się wstydzić i drapać po tyłku lepiej udaj się do lekarza rodzinnego, on ci coś doradzi lub skieruje na konkretne badania, możesz też spróbować zmienić papier toaletowy na bardziej delikatny

  0

  0
  Odpowiedz
 18. O żesz ty trollu w dupę jebany.Najpierw śmierdzące kanapy,teraz obsrane majtki.Masz jakąś obsesję na tle gówna?To takie zboczenie,chyba nieuleczalne,ale spróbuj u psychiatry,jakieś leki ci da ,albo zaleci ci psychoterapię.Próbuj,bo kiedyś udusisz się tym gównem.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. może to hemoroidy, tak jak ktoś napisał, myj tyłek, często zmieniaj bieliznę, używaj delikatnego papieru, możesz zastosować jakąś maść na hemoroidy, a przede wszystkim UDAJ SIĘ DO LEKARZA, to żaden wstyd:)

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Przejebane musisz mieć trollu w zatłoczonym tramwaju, skoro srasz jak Ci się coś o dupę otrze. Może zabieraj jakieś meble na treningi ?

  0

  0
  Odpowiedz
 21. @17 – jakiś czas temu był wpis o kolekcjonowaniu fekaliów w butelkach. Zapewne tego samego zjeba. Gówniana wyobraźnia i posrane pomysły biorą się z okresu niemowlęctwa. Nasz kolega był rzadko przewijany i całymi godzinami leżał i ryczał wymazany po uszy własnym gównem. I tak mu zostało po dziś dzień.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Chciałbym tylko zaznaczyć, że nie ja popełniłem wpisy na temat jebiących kanap i zbierania gówien w butelkach, mój problem jest poważny i potraktujcie go serio. Z góry dziękuję – autor.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. @21 – jesteś mięczak. Włóż sobie gruboziarnisty papier ścierny (20-stka) w gacie – taki Always ze skrzydełkami dla twardzieli. Rozwiązanie to będzie dużo wydajniejsze niż przyklejanie go na siodle. Po 100 metrach kłusa szybko zatęsknisz za poprzednim swędzeniem.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. lecz się ja pierd co to jest

  0

  0
  Odpowiedz