Psujące się zęby

Witam.
Wkurwia mnie to, że mimo, że jestem w młodym wieku to dosyć mocno ostatnio zaczęły mi się psuć i wykrzywiać żeby. Jeszcze słabo stoję z finansami, żeby ogarnąć leczenie i aparat.

53
6

Komentarze do "Psujące się zęby"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  1. Obciagaj kutasa z polykiem.

   1

   0
   Odpowiedz
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wlezie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Masz siłownik wywrotu do Multicara M25?

  2

  0
  Odpowiedz
 4. No mam to samo niestety, myje zęby po każdym posiłku, płucze rano i wieczorem jakimiś płynami a i tak są już w kiepskim stanie. Największy jednak problem to ten, że panicznie boję się dentysty i ostatni raz tam byłem pod koniec szkoły podstawowej. Mam spory uraz z dzieciństwa, leczył mnie jakiś rzeźnik. Ostatnio jak przechodziłem koło jakiejś kliniki dentystycznej gdzie było uchylone okno i poczułem ten zapach to prawie zemdlałem. Próbuję sobie robić 'porządek w głowie’ i w końcu się tam wybrać ale ceny jak i ilość zębów do zrobienia jest taka, że będę musiał chyba pożegnać się z nerką.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Za dużo orala skurwysynu

  5

  1
  Odpowiedz
 6. Gdybyś zarabiał 17 tyś netto miesięcznie i jeździł Mercedesem jak ja, nie przejmowałbyś się zębami gdyż od dawna miałbyś złote koronki które jak wiadomo są niezniszczalne.

  Niestety jesteś tylko biednym studentem na garnuszku rodziców, więc nie zostaje Ci nic innego jak leczenie twoich zębów cementowymi plombami z ubezpieczalni po 6 miesiącach czekania w kolejce

  3

  0
  Odpowiedz
 7. Poczekaj aż ci zgniją wszystkie. Pierwsza proteza jest na NFZ. Trochę chujowo spasowana i się trochę ślinisz i seplenisz przy mówieniu, ale za darmo i ocet słodki. Nawet niektórzy znani aktorzy je mają…

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę – od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. to sie kurwa zabij……..

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. I huj,kogo to obchodzi?

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Wyjebie Ci zęby moim chujem.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Idź na NFZ z zębami, to zrobi Ci je pięknie jakiś student z Bangladeszu nie potrafiący mówić ani po polsku ani po angielsku.

  2

  0
  Odpowiedz
 14. Przestań tak opierdalać pały

  3

  1
  Odpowiedz
 15. Pokonaj wszystkich Groksów tak jak Ja. Zapewniam, da się to zrobić.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Słyszałem, że pomaga płukanka ze spermą.

  2

  1
  Odpowiedz