Psychiatria w Polsce

Otóż żyję od kilku lat pod jednym dachem z osobą chorą psychicznie, po wyjściu ze szpitala ów członek rodziny miał kontynuować leczenie w poradni zdrowia psychicznego i tak się stało i co ? Gówno przynajmniej kilka razy w miesiącu muszę wysłuchiwać o tajnych spiskach, podsłuchach w domu, obelg w moim kierunku jak i w stronę innych członków rodziny,o tym że zna burmistrza wenus i jeszcze się zemści, oskarżeń że to ja podpaliłem Chicago w 1871 itp. A ostatnio to już naprawdę ostra jazda przez ponad tydzień i nie wytrzymałem w końcu zadzwoniłem do lekarza leczącego mojego bliskiego i zapłakany przedstawiłem mu sytuacje i co ? Gówno dostałem tylko opierdol że go niepokoje i w ogóle nie powinien ze mną rozmawiać bo nie wolno mu rozmawiać z rodzinami pacjentów. Nic tylko sobie w łeb pierdolnąć…

91
2

Komentarze do "Psychiatria w Polsce"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To ja burmistrz venus

  5

  0
  Odpowiedz
 3. Idź do sądu rodzinnego i spytaj o ubeswłasnowolnienie. Trzeba udowodnić, że stan zdrowia członka rodziny uniemożliwia mu funkcjonowanie, jest uciążliwy dla pozostałych albo wręcz zagraża waszemu życiu i zdrowiu. Jeśli decyzja sądu będzie pozytywna będziecie go mogli legalnie wysłać do zamkniętego psychiatryka wbrew jego woli.

  3

  2
  Odpowiedz
 4. Wszyscy wiemy,że wiedziałeś o zamachu bo dostałeś objawienie od pomazańca Michała.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Nie, to Jaruzelski wiedział! On wiedział!

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Teraz to ty się nie dziw, skoro dałeś mu do obejrzenia ten film na jutubie co ma prawie 20 mln odsłon.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Pewnie tabletek nie łyka więc trza pierdolnąć zastrzyk. Ewentualnie elektrowstrząsy. Albo metoda uniwersalna – parę kopów na ryj – to zawsze pomaga.

  8

  0
  Odpowiedz
 7. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem. Guma leczy wszystko.

  1

  1
  Odpowiedz
 8. Znam to. moja koleżanka (już była) mówiła, że pracodawca ja podsłuchuje, współlokatorzy ja nagrywają ukryta kamerą w łazience, a dodatkowo pracodawca płacił mi za.. szpiegowanie jej. A cokolwiek nie powiesz- i tak nic nie dotrze. współczuje.

  2

  0
  Odpowiedz
 9. Ej, sory, że tak zapytam, ale ten burmistrz Wens mógłby może załatwić (po znajomości) jakąś robotę? Bo ja już w swojej nie daje rady i jakby były dla mnie jakie propozycje to biere.
  Pozdr

  3

  0
  Odpowiedz
 10. Jakiś lekarz skurwysyn, takich tylko nap..lać w łeb łopatą najlepiej, szkoda słów.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Wiem że to zabrzmi brutalnie, ale życie masz jedno. Ja swojego nie zatruwam problemami których nie mogę rozwiązać. Jak ktoś mi bez przerwy narzeka jak mu źle i ładuje mnie swoją negatywna energia to się po prostu takiej osoby pozbywam z życia i tobie radzę zrobić to samo. W taki czy inny sposób. Albo ten wariat out, choćby to był twój ojciec, albo ty się wyprowadzasz. Nie ma innej opcji. Życie jest zbyt krótkie żeby się wkurwiac takimi rzeczami.

  4

  1
  Odpowiedz
 12. Potwierdzam! Psychiatra w tym kraju naprawdę kuleje! Ja mam objawy depresyjne i lęk przed otwartymi przestrzeniami, to babka co pół roku wizyta w wizytę przepisuje mi Seronil 20mg, mimo że mówię, iż się po tym zaczynam źle czuć, jestem bardzo otumaniony, mam napady agresji, to nie bo tak trzeba i uj…

  2

  0
  Odpowiedz
 13. No ale podpaliłeś to Chicago w 1871, czy nie?

  6

  0
  Odpowiedz
 14. psychiatria w polsce to gówno

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Tu sprawdza się odwieczna mądrość słynnego starożytnego górnośląskiego matematyka. Mądrość dotyczy każdego obszaru życia jeśli w jego poprawieniu biorą udział w całości instytucje państwowe. Reguła brzmi: „Państwowe = Chujowe”. Z Panem Bogiem

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Kópje zpżengło łod Rzóka.

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Widocznie nie bierze lekow. Przemycaj mu je w posiłkach. Jesli lykalby tabletki bylby „normalny”. Sam choruje na schizofrenie, ale od kilkunastu lat jestem w remisji, nie mam zadnych objawow.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Ty skurwysynie …jestes w remisji a kto zabil Leppera jak nie ty.

   0

   0
   Odpowiedz
 18. Ciekawe jakby zareagował jakbyś ubrał kurtkę FBI.

  6

  0
  Odpowiedz
 19. Wal chuja szaleńczo

  2

  0
  Odpowiedz
 20. Schizofrenia paranoidalna, czy stan innej ostrej psychozy-dzwonić po pogotowie i mówić, że grozi nożem że was pozabija. Przyjadą i zabiorą. Niestety taka chujnia w katotalibanie jest.

  3

  0
  Odpowiedz
 21. W łeb pierdolnąć albo pogonić na dworzec i przypełznąć Ikarusem pod bramę zakładu Prezesa EURO Mebel. Tutaj osób chorych psychicznie nie uświadczysz. Tzn. stróż Antoni nie do końca się zgadza z opinią wydaną przez lekarzy ,ale co tam. Tyrka w zakładzie zajmie całą Twoją uwagę. Kurz, trociny, latające myszy po magazynie. Gwiżdżące tarcze pił Leona i Romana….Zgrabne szwaczki ukraińskiej i polskiej narodowości tyrające na wysokiej jakości maszynach. A i Wenus a prezydenta, a nie burmistrza…

  2

  0
  Odpowiedz
 22. Sprzedam radiomagnetofon Unitra-Grundig

  3

  0
  Odpowiedz
 23. idz skonsultuj sie z prawnikiem

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Właśnie po to Hitler tworzył obozy aby ludzie zajęli się robota

  1

  1
  Odpowiedz
 25. A ja se jeżdżę ZKM do szkoły i mam wszystko w chuju muszę tylko użebrać na jedzenie

  1

  0
  Odpowiedz
 26. To nie masz rodzeństwa/dziadków/krewnych którzy by cię wsparli i żeby było z kim popłakać tak po ludzku?

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Trutka na szczury dosypana do zarcia powinna sprawe rozwiazac.

   0

   0
   Odpowiedz
 27. Też kiedyś myślałem, że wszędzie w Internecie są ruscy agenci, a potem na studiach odkryłem, że ludzie rzeczywiście mają takie poglądy…

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Dzień dobry to ja Napoleon chciałem tylko napisać że w najbliższym roku nie planuję podboju Rosji.

  0

  0
  Odpowiedz