Pułapka na siebie

Siemanko chujowiczki i chujowicze. Ostatnio przytrafiła mi się niezła chujnia. Otóż po siłce poleciałem do łazienki wziąć prysznic i mam taką kabinę prysznicową. No to wskakuję szybko bo z racji, że mam wodę zimną latem (gdy nie jest napalone w piecu) to nakurwiam szybko ten prysznic. Wiadomo, że chłodna woda po siłce to maksymalne orzeźwienie to też postanowiłem puścić bąka. I stało się. Silnie skoncentrowany gaz jak się po chwili okazało nie miał ujścia w zamkniętej kabinie i myślałem, że padne! Gdyby nie zimna woda trzymająca moją świadomość to pewnie bym tam sie utopił po zemdleniu. Kurwa nigdy więcej. Otworzyć kabinę podczas, gdy leci zimna jak chuj woda też nie bardzo. Więc wytrwałem. Ale obiecałem sobie, że jak puszczać bąki to tylko na otwartej przestrzeni. Dobra rada, gdy tak jak ja dysponujecie silnie oddziaływującymi koncentratami bojowymi. Pozdrawiam.

32
81

Komentarze do "Pułapka na siebie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. TROLL detected

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Admin, mógłbyś zadbać o poziom tej strony. Zacznij od wyrzucenia małpy do zoo, niech tam dokazuje i robi fiki-miki.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. rób doktorat

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Kurwa, admin, loszko ty moja!!! Znów ci się mózg o moją pałę poobijał, że taka chujozę umieszczasz??? Jeszcze raz takie coś i ci na tydzień zabronię obciągania mojej prężnej pały, a przecież wiemy jak bardzo to lubisz, prawda? A dziś, za karę, nie będziesz mógł połknąć.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. chujowe, 0/5

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Autor debil normalnie.Powinieneś się tam kurwa udusić pajacu.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Noooooo eeeeeee kuwa eeeee ekuwa podziel sie ze swymi eeeeeelo eeelo kuwa joł jołami spod bloku bo to ważne jest. Kolejny dres z siłki ma problem puszczania bąków w kabinie. To ci dopiero zagadka nieeeeee kuwa?

  2

  0
  Odpowiedz
 9. dzięki za rade ziomek xD

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Dobrze,że się nie zesrałeś!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ale kurwa masz problem. Musisz mieć niezaspokojone potrzeby seksualne, skoro piszesz takie gówno na chujni. Moje potrzeby zaspokaja moja loszka, która klęcząc bierze do buzi moją królewską pałę i ssie. A ja potem zaspokajam potrzeby loszki mocno ją jebiąc.

  2

  0
  Odpowiedz
 12. Bąka to Ty możesz wyssać z dupy.

  2

  0
  Odpowiedz
 13. Od tego masz te twoje zasrane dupsko żeby czasami puszczać pierdy i Gazpromowi robić konkurencję. Swoją drogą tyle się mówi ostatnio o unii energetycznej, gazie łupkowym i innych pierdołach, może by warto było skorzystać z zasobów własnych i rozejrzeć się za nimi dookoła własnej dupy?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Ja to lubie bardzo pierdzieć i srać. Fajny zapach i fajne uczucie, gdy gówno wyłazi z dupy

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Chcę dojebać prostakowi ale nie ogarniam rosyjskiej kultury

  0

  0
  Odpowiedz