Pustka

Witajcie dobre ludki i Ty Mesiu.
Każdy ma jakiś problem z, którym musi się zmierzyć. Podobnie mam i ja. Napiszę o sobie słów kilka co by się ktoś mógł w jakimś tam stopniu postawić na moim miejscu. 30-stka stuknęła i nadszedł czas refleksji a mianowicie: mam wrażenie, że zawodowo utknąłem w martwym punkcie przez co odczuwam pustkę w życiu. Niby jest zdrowie, pieniądz czy zainteresowania- pasje poszły się jebać głównie przez czas poświęcony w robocie. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że grafik mam tak zrąbany iż nie dość, że ciągle się zmienia przez co nie potrafię zaplanować tygodnia to na dodatek nie mam czasu dla siebie. Boli mnie to, że nawet takiego głupiego prawa każdy nie mam kiedy zrobić. Życie uczuciowe z kolei jest dziwne, nie jestem przystojny wręcz napisałbym szpetny- najpierw poznawałem koleżanki na noc czy nawet na zwykłe rozładowanie się. Niby prosty i uczciwy układ lecz to nie było to. W końcu poznałem A. pomimo różnych światopoglądów ta relacja się toczy kolejny rok. Część z was stwierdzi, że to guzik nie chujnia ale mnie męczy to coś. Coś co nie pozwala mi spać i normalnie funkcjonować. To coś to pustka emocjonalna, pustka gdzie wiesz, że w życiu chodzi o coś więcej niż jedzenie i spanie. Także chujnia i śrut moi mili.

43
11

Komentarze do "Pustka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Czyżby to „każdy” to autokorekta z „jazdy” i jak mniemam jesteś zdrowym, 30-sto letnim chłopem i nie masz prawka? Co się dzieje z tymi ludźmi. Dla mnie jak kobieta ma powyżej 25 lat i dalej nie ma prawka to coś jest nie tak, ale jak już facet nie umie jeździć w tym wieku to nie jest facetem, tylko jakimś zlepkiem chromosomów. Rozumiem jeszcze jak np. baba wychowuje dzieci, albo dana osoba – niezależnie od płci – jest chora lub wpadła w jakieś kłopoty, ale poza tym nie wiem jak można kurwa nie mieć prawka. W dodatku ja sam nie jestem żadnym samcem alfa, ale za to ty piszesz jak cipa, nie wiadomo o co ci do końca chodzi

  3

  13
  Odpowiedz
 3. Nie wiem czemu, ale przeczytałem tę chujnię jakimś takim znudzony głosem flegmatyka.

  5

  0
  Odpowiedz
 4. Z jednej strony pierdolisz ale jakaś tam racja i przekaz w tym jest.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. To o co lata ????? Kurwa Panie Elaborte !! To kurwa je chujnia . Co nie Cwika ???

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Mnie sie Booze konczy .To je Chujnia Panie Havranek ! Takich jak ja wszedzie blokuja , moze sie kurwa przeslizgne .To jestem ja -od Mnietka z Bazaru , od odpierdulta sie od Wujta , od kochajta sie . Ja jestem 30 lat out -bye , bye . Jestem Polka . Nie lubie slow ” posrany”( mowi sie ” zasrany „) , nie ( gowniak) a gowniarz , WHAT THE FuCk Mesio? Sounds like shit . Stupid word , stupid name . Noone knows what are you talking about .To me is like some lame figure .So there …it is

  0

  2
  Odpowiedz
 7. Nie masz życiowego celu i nie dążysz do niego = czujesz, że stoisz w miejscu.

  5

  0
  Odpowiedz
 8. Polecam film „Into the wild”. Obejrzyj a zrozumiesz o co chodzi w życiu.

  Chociaż perspektywa jedzenia i spania nie jest taka zła. To akurat dwie spośród trzech moich ulubionych czynności.

  To mówiłem ja. Człowiek Małpa.

  6

  0
  Odpowiedz
 9. Polecam wakacje. Widać żeś przepracowany

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Idz do proboszcza i pokaz mu chuja.

   0

   0
   Odpowiedz
 10. Będziesz się daje użalał nad soba zamiast coś zrobić to będziesz takim samym januszem jak reszta polaczków.

  3

  1
  Odpowiedz
 11. Zacznij sie modlic

  1

  3
  Odpowiedz
 12. Ty nie masz problemu frajerze, ty daj mi tą lalę to ją odpowiednio poobracam, pusty pustak.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Mimo kosmetycznych zmian [np jestem młodszy 7 lat] odczuwam to samo…

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Zacznie Ci się wszystko pierdolić po kolei (czego Ci nie życzę) to zaczniesz doceniać to co masz albo miałeś (wiem co mówię). No i jak już Ci się tak wszystko spierdoli to zaczniesz się dopiero wtedy cieszyć z najmniejszych pierdół a ta pustka zniknie. I tak w kółko aż do porzygania.

  5

  0
  Odpowiedz
 15. Nie rozumiem zakończenia? Poznałeś A. Relacja się toczy kolejny rok i W CZYM DOKŁADNIE PROBLEM ?? Męczy Cię COŚ, a czy wiesz chociaż co ?

  0

  0
  Odpowiedz
 16. To nuda i przepracowanie. Piniondz masz to leć gdzieś na urlop ,może erotyczne wakacje w Tajlandii ? XD

  0

  0
  Odpowiedz