Pustka

Cześć, czołem. Nie będzie chujni o pracy,szkole,głupotach,śmierdzielach. Proszę o to żeby w komentarzach nie pojawiła się też wojna damsko-męska. Chciałbym was zapytać chujowicze czy wśród swoich znajomych czujecie się samotni? Czy nie brakuje wam kogoś..? O tym chciałem napisać, o samotności która mi doskwiera od pewnego czasu. Miałem dziewczyny.. Co z tego jak nie była to „pełna miłość”. Mam znajomych, ale co z tego jak nie są prawdziwymi przyjaciółmi. Zaraz doda tu komentarz osoba od „loszki” więc zapytam i ciebie, czy nie brakuje ci kogoś w twoim wyimaginowanym świecie? Dlaczego ludzie tak często czują tę uczucie i się przed nim bronią? Źle się czuje z tym, że nie poznałem osoby której powierzyłbym sekrety, zaufał, zestarzał. Jeżeli macie tak, jak ja dziś to do swojego komentarza dodajcie „<3", znak gimbusowskich dziewczyn.

49
46

Komentarze do "Pustka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ciągle Cię widzę, dobrze Cię znam, I źle się czuję gdy jestem sam! <3 KOBIETA

  0

  0
  Odpowiedz
 3. w chuj samotnie … <3

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Mam tak samo jak ty…. Znam problem, znam ból, znam to uczucie. Moja rada? Szukaj do skutku odpowiednich ludzi. Ja mam właśnie na oku pewną dziewczynę, z którą myślę dałoby się wypełnić pustkę i osiągnąć, jak to nazwałeś, „pełną miłość”. Pozdro i powodzenia!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Uczucie prawdziwej pustki może być satysfakcjonujące. Mi młodzieńcze radość pełną i prawdziwą daje regularne wypróżnianie się. dodam jeszcze że przy wyżej opisanej czynności można docenić zalety samotności. Piszę do Ciebie w sekrecie. Zaufaj mi i porządnie się wysraj. Pozdrawiam i życzę sukcesów

  0

  0
  Odpowiedz
 6. „pełna miłość” czyli że bez seksu?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. „Chciałbym was zapytać chujowicze czy wśród swoich znajomych czujecie się samotni?” Wśród nich, nie, bo mam niewielką paczkę sprawdzonych, z którymi się zadaję, a resztę mam w dupie. Chujnia jednak jest z tym, że mieszkam kilkaset km od nich i niestety rzadko się widujemy. Dlatego na co dzień rzeczywiście jest kijowo, bo samotność i ich brak doskwiera.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Co kurwa? Nie będę dodawał żadnych serduszek, ale tak, mam mniej więcej tak samo jak Ty. Tzn. nie wśród znajomych, ale raczej jak jestem sam ze sobą i raz w życiu byłem w jednym pseudo-związku, równie dobrze mógłbym powiedzieć, że w ogóle. Dodam, że mam 25 lat. Rozumem ogarniam, że muszę się wpierw sam sobą zająć, ogarnąć siebie, ale moje serce mówi co innego i chciałoby mieć tą jedyną wyjątkową z którą by się mogło bardzo dobrze zżyć chociaż to jeszcze zachacza bardzo o to, że jestem takim dość odludkiem i jeszcze inne problemy mam ze sobą, ale nie będę się rozpisywał, ale tak czy siak chodzi mi o to, że tacy jak ja raczej nie mają kobiet chociaż może też coś zmyślam, zresztą kurwa trudno mi powiedzieć skoro nie poznałem tej jedynej ( o ile ktoś taki jak „jedyny” istnieje ). Pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 9. „Zaraz doda tu komentarz osoba od „loszki” więc zapytam i ciebie, czy nie brakuje ci kogoś w twoim wyimaginowanym świecie?” Tak. Brakuje mi mojej loszki, która obciągałaby mi soczyście moją wielką pałę. Ale co drugi dzień na oddziale w Tworkach pozwalają mi skorzystać z toalety, do której, korzystając z tej okazji, wyrzucam te kolorowe pastylki, którymi mnie faszerują i mój wyimaginowany świat wraca… A w nim moja loszka… Tylko muszę z tym uważać, bo jednego już na tym przyłapali i teraz zamiast tabletek podłączają go do takiej maszyny i pakują mu kilowaty w makówkę.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Módl się do JP JP na sto procent kremówka. On wypełnia pustkę życia pedofilią oraz zaszczytami dla gwałcących dzieci.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Też tak mam. Dopadło mnie na studiach, bo w technikum jakoś tego nie czułem. Dopiero na tej polibudzie zobaczyłem jak wiele ludzi jest zjebanych, 80 procent to totalni idioci bez myślenia, w dodatku ciągle brandzlują się jacy to oni zajebiści ze tu studiują, że całkę obliczą hahaha a ja pytam i co kurwa z tego? Nikt z nikim nie wchodzi w jakieś dalsze znajomości, każdy na każdego ma wyjebane tak naprawdę. Ciągła gra pozorów. Klepią cię po plecach żeby wyczuć miękkie, czułe miejsce a potem wpierdolić ci w nie nóż. A jak zbliża się sesja to każdy przyjaciel. A to chce sprawko z laborek, a to notatki. Wykładowcy- to wiadomo. Już nawet nie będę pisał o tych zjebach. I tak tkwię wśród tych idiotów, i sam w części idiotą jestem. Strasznie się przeliczyłem. Myślałem że na technicznych spotkam w miarę spoko ludzi. Wyszło jak zwykle. Znowu jestem sam. A więc Autorze mogę Ci tylko życzyć powodzenia w tej tułaczce zwanej życiem. Obyś kiedyś kogoś znalazł. Kogoś normalnego. <3

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jak ja czuję pustkę, to wyciągam sWoją potężną pałę i podaję mojej loszce do polerowania. I chce się kurwa żyć…

  0

  0
  Odpowiedz
 13. A może tylko masz wygórowane oczekiwania? Skoro dla świata jesteś tylko kolejną, jeszcze jedną osobą, to na jakiej podstawie oczekujesz że dla jednej osoby staniesz się całym światem? Jeżeli tego oczekujesz to najpierw sam zacznij kogoś w ten sposób traktować, bez gwarancji że ta osoba to odwzajemni, jak liczysz na czyjeś pełne oddanie sam musisz być na nie gotowy, bez względu na efekty.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Siedemnaście lat po tym świecie chodzę, a nigdy koleżanki nie miałam, o jakiejś sympatii nie mówiąc, bo chłopa to ja nawet nigdy nawet przypadkiem nie dotknęłam. 🙂 Na mój widok lustro nie pęka, więc nie jest źle. Mam zainteresowania, wydają się być ciekawe, a i tak nikt kurwa nie chce ze mną gadać. Do samotności trzeba się przyzwyczaić, to chyba najlepsze wyjście.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Zrób doktorat<3

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @16 Jesteś tą osobą od chujni Kwiat młodzieży? Pytam z ciekawości, odpisz szczerze plz:)

  0

  0
  Odpowiedz
 17. @18, nie, jestem tylko biernym użytkownikiem tego wspaniałego serwisu 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 18. @19 dzięki za odpowiedź, widać jest tutaj więcej takich wyjątkowych 17-latek 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Niespełniona i nieosiągalna miłość <3

  0

  0
  Odpowiedz