Radyjko w pracy…woda z mózgu

Cały czas leci radyjko. Dzień w dzień, chwila ciszy jak jestem pierwszy w biurze. A potem cyk – i audycja…sieczka kurwa nie audycja, rozprasza, skupienie wysiada, łeb boli a ten 20-letni bumbox z targu napitala. Jak ktoś wyjdzie z biura, to nadodatek trzeszczy, bo fale gubi. Ludzie, czemu wy tak kochacie szum w uszach i taktowanie marnym tranzystorkiem. Myśli was bolą czy jak?

47
52

Komentarze do "Radyjko w pracy…woda z mózgu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. człowieku uwierz – znam ten ból. Najgorsze jest, jak jeszcze słuchają jakiegoś gówna. Przez to kurwa nic nie słyszyszysz potem, bo tamte zjebasy puszczą na full

  0

  0
  Odpowiedz
 3. nie wiem czemu ludzie to sluchaja jeszcze leci w tym radiu taki plastik ze tego sie nie da sluchac

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Dlatego już od dawna mam wyjebane na pracę z ludźmi.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. tak to się zgadza ludzie są uzależnieni od hałasu. tak samo jak niektórzy nie mogą zasnąć bez włączonego telewizora.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ludzie zagłuszają siebie samych, nie chcą się słyszeć, bo mogą się znienawidzić. Nie ważne co gra , niech gra, potem w domu TV, jakieś głupie seriale, teleturnieje, jak oni srają…itp. Byle nie było ciszy bo nie daj Boże coś zaświta w mej mózgownicy i odkryje bezsens tego co robię i jak żyje. I co dziwnego ZACZNĘ MYŚLEĆ! A jak zacznę myśleć to już nikt za mnie nie będzie myślał i mówił mi co mam myśleć. Będę sobą ale będzie mi ciężko.
  I tego właśnie wszyscy się boją.
  Darz Bór!

  0

  1
  Odpowiedz
 7. masz chlopie racje mnie tez niesamowicie wkurza radio tym bardziej ze pracuje na hali gdzie jest huk i halas to jeszcze radio napier… na full bo nasza durna kolezanka jest uzalezniona i minuty nie wytrzyma bez tego lomotu a zatyczki nic nie daja -hujnia i srut

  0

  0
  Odpowiedz
 8. wystarczy że radio gra nieco głośniej niż wiatrak w kompie szumi. Mi to wystarcza. W totalnej ciszy dostaje szału.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Racja stary, ale chociaż w nocy masz cicho. U mnie chłopaki z pokoju w akademiku całą noc muszą mieć radio bo kurwa spać nie mogą!

  0

  0
  Odpowiedz