Randkowanie

Moja chujnia polega na tym, że kurwa zawsze koniec końców ląduję w friendzone! O co tym babom chodzi? Wysyłają sygnały, pisać też piszą, nie uciekają, a nagle coś im odpierdala i cyk, akurat w najlepszym momencie na rozkręcenie znajomości! O co kurwa chodzi?! Czy ja jestem jakiś nieudolny? To ja się staram, wychodzę do nich, a tu nagle gówno? Naiwność moja, że coś z tego wyjdzie chyba. Nie mówię, że latam jak jakiś pies z wywieszonym ozorem, ale powiedzmy staram się. Jak zwykle ładne laski wyrwie jakiś tępy nażelowany zjeb i prostak. Ja rozumiem jeszcze jak jakieś tępe dzidy lecą na takiego typa, w końcu swój do swojego ciągnie. Ale naprawdę czasem niegłupie dziewczyny, a chodzą z byle kim. Wyglądam normalnie, w mojej ocenie przynajmniej przeciętnie, a może nawet lepiej. Co gorsza lecą na mnie tylko jakieś pasztety. Nie żebym takimi gardził specjalnie, ale dlaczego nie spojrzy na mnie choćby przeciętna dziewczyna? Nie jestem spasiony, to dlaczego lecą na mnie grubaski? Nie upadłem jeszcze tak nisko. Zaś każda przeciętna dziewczyna, powiedzmy na tym samym poziomie urody, wyżej sra niż dupę ma. Skończy się to wszystko, pewnie tak, że wyjadę razem z Rafałem_OTAKU do Japonii, gdzie zaprogramujemy dziewczynę-androida, bo kaszalotów walić nie będę. Pozdrawiam czytelników.

72
42

Komentarze do "Randkowanie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. może zechcesz spróbować z mężczyzną? Ciaśniejszy gdzie trzeba, brak okresu a i głowa pewnie go nie boli. Wie też czego chce i co może ci dać. I nie powie ci że jesteś beznadziejny. Głowa do góry pierwszy krok zrób a potem wszystko samo się ułoży

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Pewnie jesteś zbyt dobry i miły dla nich oraz jak sam wspomniałeś zbyt naiwny co powoduje totalną chujnię z dziewczynami ale i ogólnie z ludźmi. Też jestem „dobrym chłopakiem” i naprawdę wiem coś o friendzone. Istnieje taka zależność, że czym bardziej jesteś miły i dobry dla dziewczyn to tym bardziej one mają cię w dupie. Nie usprawiedliwiaj dziewczyn tekstem „niegłupie dziewczyny, a chodzą z byle kim” Widocznie są tak samo chuja warte. Bez znaczenia czy są ładne czy nie. Pokrótce to jeżeli nie jesteś zwolennikiem imprez alkoholowych itp to masz przejebane. A jeżeli nie imprezujesz to jesteś uważany za nudziarza. Obejrzyj sobie na Esce TV „wczorajsi” Gdybyś był jednym z takich typów to pewnie byś się nie odgonił od panienek. Prawda jest taka, że to dzisiejsze pierdolnięte pokolenie zniszczył głównie alkohol. Przecież nie każdy rodzi się w patologii lecz z dorastaniem zaczyna próbować i tak właśnie rozpowszechniło się to gówno. Czyli te pierdolone melanże itd. Każdy kto idzie za tłumem wiadomo będzie gorszy.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Ja dobijam do 30 i widzę, że zainteresowaniem cieszę się coraz większym, choć niestety większość moich adoratorek to też jakieś straszliwe kaszaloty, poniżej średniej, do której się moim zdaniem zaliczam. Część jest nawet niegłupia, no ale do jasnej, przecież samą inteligencją się nie nacieszę, a kobieta nie jest od tego, żeby z nią dysputy prowadzić. Dziewczyny normalnie wyglądające rzeczywiście albo są zajęte, albo się puszczają, albo dają do zrozumienia, że nie mam co startować. No to spoko, bawcie się beze mnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Może warto poszukać kobiety w organizacjach przykościelnych, wolontariatach itp. ?

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Hah to Rafał sie pewno uśmieje 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 7. kup sobie psa po czym przerób go na gulasz. Trafisz do więzienia, gdzie zostaniesz parówą waloną w odbyt 15 razy dziennie. W ten sposób osiągniesz satysfakcję i już nigdy nie zatęsknisz za kobietą.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Może być tak, że po prostu jesteś nudny. To nic strasznego, ale jeśli jesteś zwykłym kolesiem, to laska może się Tobą znudzić, bo nie jesteś wyzwaniem. Prędzej czy później trafisz na odpowiednią osobę, ale najprawdopodobniej będzie to równie nudna i zwykła dziewczyna, która chce się ustatkować. Jeśli Cię to zadowala, to w porządku, ale jeśli chcesz super ekstra laskę, to musisz być wyraźniejszy, bardziej zadziorny. I nie Ty masz za nią latać. Daj jej powód, żeby to ona za Tobą latała.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Zle podchodzisz do kobiet dlatego ladujesz w friendzone.Sztuka uwodzenia sie kłani.Odpowiedz jest prosta za mało eskalacji i emocji im dajesz, dlatego zostajesz koleżanka do wyżalania bez cipki.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jesteś cienki. I pewnie twa kieszeń groszem nie śmierdzi, zapierdalasz na rowerze a nagelowane geje latają konkretymi furami to i kutasa maja obrobionego codziennie proste, zarpb pieniadze a dziwki same sie zleca, taka jest niestety prawda cos o tym wiem. Wiec stary, kasa kasa i kasa, później pokaz sie na miescie, lup samochód, na lato motocykl, i huja będziesz musiał w bandazu nosic od ruchania, nie nad ciota ogarnij sie

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Masz rację! Kaszalotów nie wal !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Grubaski i kaszaloty też mają uczucia. Będę się modlić do Boga abyś nie miał dziewczyny dotąd, aż grubaski i kaszaloty staną się dla Ciebie kanonem piękna.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. „The system” by Doc Love i tyle mam Ci do powiedzenia. Jak znasz angielski. Jak nie, to sie naucz i wtedy przecztaj. 20 razy.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 15. PRZESTAŃ SIĘ STARAĆ, i zacznij te pizdy olewać, najlepiej od razu kutasa im w morde i w dupsko, i lać po mordzie ile wleźie. Baby lubią takich skurwysynów, takie prawo natury.
  Olewaj je, nie bądź miły, a zobaczysz że Twój „luck” z laskami o 180 stopni się odmieni. Zrób taki eksperyment przez miesiąc, takie aktorstwo……GWARANCJA 100%

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Zamiast być grzeczny mów do nich, ” Choć tu dziwko, na kolana, i obrabiaj mojego kutasa z połykiem”. Te tępe pizdy lubią być tak traktowane, i chcą tego. Przykre ale prawdziwe!!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Bo laski trzeba traktować jak zwierzęta i niewolnice, one to lubią i nie mogą bez tego żyć. Zmień podejście i bedziesz ruchał w każdy weekend inna tępą pizde.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Z rafałkiem super onanistą możesz sobie wzajemnie obciągać, albo dmuchać gumowe lalki.

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Jako prawie 40 latek powiem tyle, lepiej niech dobrze gotuje niż dobrze sie rucha, bo dziwki tańsze niż knajpy.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Tyle jest odpadów ludzkich na ziemi których można przemielić w specjalnej maszynce do mięsa produkcji Szwadronu Ś

  1

  0
  Odpowiedz
 21. Tyle jest odpadów ludzkich na ziemi które można przemielić w specjalnej maszynce do mięsa produkcji Szwadronu Śmierci że do końca świata nie świata nie zabraknie surowca do nakarmienia głodnych zwierząt i afrykańców

  2

  0
  Odpowiedz
 22. @11. Tu autor, ale tu chodzi o prostą relację. Może ja czegoś nie rozumiem ale mając conajmniej przeciętną gębę powinna się kleić na mnie laska o przeciętnej urodzie lub lepsza. Grubasy powinny trzymać się grubasów. To chyba jasne i oczywiste.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Tu Rafał. Spoko, ja szukam sojuszników z którymi będę mógł jechać do Japonii, jeśli się znasz na programowaniu i robotyce to nic nie stoi nam na przeszkodzie żeby stworzył piękną Japońsko-Azjatycką Animkowatą dzięwczynę. Ja właśnie planuje w przyszłości stworzyć właśnie takiego Androida żywego, jeśli procesory grafenowe wejdą do obiegu masowego to jeszcze lepiej bo ta dziewczyna robocica będzie jeszcze bardziej lepsza i żywa. Ale na razie uczę się programować i czytam też książki i przeglądam fora, tak więc jeszcze trochę do zajmie, może z dwa lata. Pozdro Rafał SUPER_OTAKU i przyszły programista.

  1

  0
  Odpowiedz
 24. Halo szanowny Autorze. To problem, ktory ma jednak wielu sympatycznych, normalnych mezczyzn w jeszcze przyzwoitym wieku. Troche znam ten problem, wiem o co chodzi. Komentatorzy troche tutaj przesadzaja, jak chodzi o traktowanie kobiet i podejscie do nich. Prawda lezy gdzies posrodku, jak sadze. Popadanie w skrajnosci odnosnie kobiet nie jest tez zadnym rozwiazaniem. Moze pomoga Ci troche w tej sytuacji felietony b. inteligentne i dajace mocno do myslenia na stronie http://www.samczeruno.pl.
  Przynajmniej rzuc okiem na te strone i tytuly tych felietonow. Ich autor zna zycie i tylko mu mozna pozazdroscic zyciowej madrosci, rozsadku, glebi spojrzenia i inteligencji. Juz nie mowiac o duzym pisarskim talencie.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Zdobyć pieniądze jest znacznie łatwiej, niż je utrzymać gdy wokół pełno głodnych drapieżników. Wszyscy wiemy, ze trzeba się wystrzegać brzydkich miejsc, spelun, mordowni, doradców finansowych i ludzi z szałem w oczach, ale drapieżniki wyższej klasy, doprowadziły do pefekcji przebieranie się w owczą skórę. Są delikatne, miłe, towarzyskie i pomocne. Dodają Ci otuchy, sił, wsparcia emocjonalnego; wyczuwają Twe wzburzenie, kłopoty i stresy wypływające z kłótni czy innych problemów, oferując Ci pocieszenie i akceptację, którą z ulgą przyjmiesz – problem w tym, że to wszystko jest tylko pożyczką na obrzydliwie wysoki procent; Za każdą chwilę przyjemności którą dostajesz, zapłacisz znacznie więcej, niż jest to warte.

  Wtedy nie wiedziałem (wprawdzie słyszałem, ale sądziłem że mówią tak oszołomy i chorzy psychicznie), że zakochana albo mocno pragnąca Twych dóbr (pozycji, pieniędzy, znajomych, bycia w wyższej grupie społecznej) kobieta, potrafi zmieniać się jak kameleon, byle tylko ofiara się otworzyła, zaufała. Prosta kobieta po prywatnym marketingu, znająca się jedynie na serialach, potrafi wtedy rozmawiać z Tobą o duchowości, fizyce nuklearnej oraz biologii molekularnej – zmieni się w dresiarę, damę na salonach, luzaczkę z blokowisk, naukowca. Co chcesz, to masz – ale do czasu i nie za darmo, gdyż za darmo w tym świecie jest tylko ser w pułapce na myszy.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Rafale, superotaku, piękne marzenia. Nie zapomnijcie jednak zaprogramować robocicy opcji ciśnieniowej fast-fart, gdyż nawet robocica musi sobie od czasu do czasu porządnie rąbnąć, na tym polega ich urok. pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Tu jeszcze raz Rafał. Będę ruchać androidy a wy wszyscy tu zebrani tępe polskie dzidy[ i rude kurwy u Helmutów]. A… i walenie gruchy wzmacnia paluchy. Pozdro Rafał SUPER_OTAKU i przyszły prograpizda.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Szwadron Śmierci potrzebuje jak najwięcej surowca do ogrzewania swoich magazynów ze zmielonymi na kotlety ludzkimi odpadami,a takim surowcem są niewątpliwie tzw.kaszaloty które zapewniają ciepło na bardzo długi okres,więc jeżeli tylko możecie to dawajcie nam namiary na tego typu osobniki lub sami je dostarczcie Szwadronowi Śmierci

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Rafal otaku JEST kaszalotem i ty bedziesz walil kaszalota (wspomnianego otaku )bo to wam tylko zostalo -nikt was nie rozumie co przezywacie ….

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Świetna wypowiedź o kobietach.

  Jeśli dobrze zrozumiałem, to :

  1). Chłopcy bawią się aktywnie, a dziewczynki bawią się lalkami, zmuszając je do odgrywania ról narzuconych przez dziewczynki. Przenosi się to na dorosłe życie i innych ludzi.

  2). Ustawiają się w życiu, tak aby mieć faceta który da im to czego chcą, bo same nie chcą tego zdobywać.

  3) Przemoc kobiet jest sposobem na wymuszeniu na facecie, tego czego one chcą od życia

  4) Kobiety nie chcą żyć swoim życiem, tylko chcą zmusić faceta żeby robił to za nie.

  5) Przemoc domowa kobiet spowodowana jest tym, że kobiety analizując co zdobyły w życiu, wcześniej wybierając faceta który miał to zapewnić, są wkurwione że nie mają tego i jedynym dla nich rozwiązaniem jest przemoc psychiczna. Wtedy to facet jest winny niepowodzeniom kobiety, bo w jej umyśle to on miał być narzędziem do realizacji celów.

  6) Jeśli jesteś w jakiś relacjach z kobietami, nawet jeśli masz przyjaciółkę, to tylko dlatego że one chcą czegoś dla siebie. Nie tworzą relacji z facetami bezinteresownie.

  W tych relacjach faceci odgrywają role narzucone przez kobiety, nawet o tym nie wiedząc.

  0

  0
  Odpowiedz
 31. stary… to jest trudne naprawdę. kobiet nie ogarniesz i już..

  0

  0
  Odpowiedz
 32. To wam odpierdala nawet na gg nie da sie z wami pogadac bo piszecie niby normalnie a za chwile pyk i jebiecie głupoty

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Nr 31. To swieta prawda. Kobiet nie ogarniesz, nie pojmiesz ich decyzji, wszelkich numerow, dawania dupy czesto za kawe z ciastkiem jakiemus przygodnie spotkanemu facetowi, gosciowi, nie mowiac o trzymaniu na swoje intymne i seksualne potrzeby jednego czy nawet dwoch kochasiow. Duzo mozna by tu na ten temat pisac. Ze kobiet nie rozgryziesz do konca i nie zrozumiesz ich nigdy do konca, wiedzial juz przed wielu latami wiedenski filozof, terapeuta, psychoanalityk Siegmund Freud. Zyd z pochodzenia ale czlowiek na swoj sposob genialny. Napisal mnostwo ksiazek, artykulow, rozwazan naukowych, filozoficznych, itd. Na szczescie umart spokojnie w swoim lozku jako stary, chory czlowiek w Wielkiej Brytanii w 1939 roku, zdaje mi sie, ze zaraz po rozpoczeciu drugiej wojny swiatowej. Mial biedny szczescie mimo wszystko. Bo gdyby zostal we Wiedniu, to by go mordercy faszysci, ludojady zamordowali. A wiec on o kobietach duzo pisal i wiedzial dobrze, ze zabraknie Ci zycia, aby je poznac, jak bardzo sa pojebane do konca. A jak sie opatrznosc obdarzyla inteligencja raczej przecietna, jaka posiada zreszta znakomita wiekszosc spoleczenstwa, to jestes jako mezczyzna w sytuacji skrajnie chujowej i jstes ujebany na amen. Kazda w miare przecietna laska, kobieta zapedzi Cie w kozi rog i bedziesz trzymal morde na klodke do konca swoich dni. to masz pewne. Tak jak to pisal tutaj jeden inteligentny chujowicz, Malzenstwo to chuj do dziesiatej potegi. Mialbys o wiele wiecej przyjemnosci z lekkimi dziewczynami i intensywny seks jak trzeba, a nie jakies tam ruchanie z laski, bo Ci akurat Twoja kobieta na to pozwolila albo sobie na to „zasluzyles”. Sa pojebane czasy dla facetow. czy zdajecie sobie z tego sprawe?

  0

  0
  Odpowiedz