Ratujmy Polszczę

Wkurwia mnie ten piękny kraj. Tak, wkurwia mnie, że taki piękny kraj (pod względem historycznym, kulturowym) może być tak skorumpowany, tak zniszczony przez idiotów (rząd pana Tuska i innych),
przez przekabacone media i innych zjebów – lizodupów. Przypominają się czasy republiki szlacheckiej w RP obojga narodów, gdzie Polska była także rządzona przez pojebaną szlachtę dbającą o swoje interesy. Wkuriają mnie tacy idioci i po prostu lamusy i niedorajdy życiowe jak Sikorski, Tusk, ekscelencja pan Kaczyński
i po prostu inni. Nikt nie widzi potencjału w niemonopolowej partii Janusza Korwina Mikkiego, który naprawdę mądrze prawi. Wszystkie Janusze z naszej Polszczy
muszą oglądać tak oszukujące media jak TVN24,
czy inne gówno a zostawiają w tle naprawdę dobre media, tyle że nie upubliczniane jak MaxTV na youtube. Oczywiście wszystkie cebulaki głosują na PIS/PO.
Polacy, młode pokolenie! Możemy wiele – razem przeciwstawmy się złodziejom i korupcji kraju i łamaniu konstytucji
(współpraca premiera z narodowym bankiem dot. finansowania partii). W nas tylko nadzieja!

23
61

Komentarze do "Ratujmy Polszczę"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Niech żyje Polska i jej najwspanialsza córka – moja loszka. Która codziennie podejmuje trud mistrzowskiego opierdalania mojej stuprocentowo polskiej, potężnej, sarmackiej pały.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Z gówna bicza nie ukręcisz, jak powiadają doświadczeni kierowcy zaprzęgów konnych, tak więc nie egzaltuj się jak zakonnica na widok papieża, tym bardziej że średniowiecze już było.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Korwin jest taki sam. Muszisz zrozumieć, że politycy to przedstawiciele/odzwierciedlenie narodu. A naród jest taki sam. Jedyne wyjście to wyemigrować.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Masz 5 gwiazdek bo więcej sie nie da, tylko JKM może zmienić ten kraj głosujcie na niego młodzi ludzie póki jeszcze mu zdrowie służy dobrze.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jak ktoś tu rzekł że „z gówna bicza nie ukręcisz” i…………maracje. taki kraj takie społeczeństwo. KażdyJanusz jak zasiądzie przy korycie będzie robił to samo czyli nakradnie sie ile wlezie, zatrudni kolesiów, rodzine a na ciebie sie wypnie oraz na ulicy nie będzie poznawał. Tak jest wszędzie od wójtostwa po sejm. Tu je Polska! A żydokatopolaczki mają taką właśnie mentalność krętacza, złodzieja, chama co uwydatniło sie podczas 25 lat „katowolności”. Rząd jest odbiciem narodu niestety. No chyba że powiemy że „władza pochodzi od boga” wtedy morda w kubeł bo „taka wola nieba”. Tu jest katoland przecież.

  0

  0
  Odpowiedz