Recepty elektroniczne

E-zwolnienia teraz e-recepty. Udają że to dla naszej wygody a oczywiste że służy to do jeszcze większej inwigilacji nas. W tym kraju nie da się już normalnie żyć. Czy tylko mnie to wkurza? Dlaczego władza ma nas za stado głupich baranów którym można wszystko wmówić i z którymi można zrobić wszystko co się im podoba? To jest chore!

63
5

Komentarze do "Recepty elektroniczne"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kradnij krokodyle, pij whiskey, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  1

  4
  Odpowiedz
 3. zwal se freda, dobra w dupie to mam biore browary i lece nad jeziorko, elo stuleje

  3

  3
  Odpowiedz
 4. A ty sie chujem pobaw

  15

  0
  Odpowiedz
  1. Daj mu spokój patałachu. Lepiej pędź złożyć CV do ŁWF na taśmę do Mesia.

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Dorzucę do tego wpisy w CEIDG omal nie wykreślone, bo nie ma w nich PESELu, ale przecież zalogować sie do ePUAP można, PESEL się wyświetla, dane są. Jednak tępe urzędasy nie wiedzą jak przepisać te dane z jednego rejestru do drugiego. Jak to kurwa dobrze, że przynajmniej część spraw (i też niekiedy tylko teoretycznie) można załatwić elektronicznie, bez papieru. Drzew w całej puszczy amazońskiej by nie wystarczyło na „genialne” posunięcia tow. krzywoustego. A miało być tak pięknie, hahaha.

  3

  1
  Odpowiedz
 6. Ja nie mam banku. Odbieram wypłatę na poczcie polskiej w kopercie. Pieniadze do reki. Pieniadze ktore mam w rece to sa MOJE ZAROBIONE. Załatwcie sobie tak. Nic was nie ogranicza. Pieniądze bezpieczniejsze u mnie w słoiku w szafce niz w banku. Nikt ci nie zablokuje nic. Masz to juz. Zadnych blokad kart ani konta. A teksty ze jakis łysol w.dresie cie pobije i okradnie to wsadzcie sobie w dupe.

  11

  5
  Odpowiedz
  1. Twoje pieniądze stracą na wartości i będą chuja warte.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Chuj by mnie strzelił gdybym musiał co chwila stać w kolejkach wśród spierdziałych emerytów żeby opłacić rachunki. Jak ktoś jest tak wypierdziany i nieogarnięty że nie ma konta w banku to jego sprawa. Ja mogę zlecić przelew w nocy z niedzieli na poniedziałek. A blokada karty? Wystarczy nie wydawać na gówna bez opamiętania.

   1

   0
   Odpowiedz
  3. W słoiku xD

   0

   0
   Odpowiedz
 7. Masz coś do ukrycia? Mnie mogą inwigiliwać codziennie na każdym polu życia. Jeśli ciekawi ich kiedy i ile razy chodzę do kibla srać to też mogę im o tym opowiedzieć. Mam to w dupie, że kogoś interesuje moje życie. Najwyraźniej nie mają swojego lub jest nudne jak życie większości Polaków. Nic to nie zmienia u mnie, żyje dalej jak żyłem, przed inwigilacją. Do lekarzy nie chodzę wiec z recept nie korzystam, na zwolnienia też nie. Uczciwe życie pozwala być obojętnym na zachodzące zmiany.

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Dokładnie mam takie samo myślenie. Jak ktoś chce naginać prawo to mu to przeszkadza. A jak ktoś żyje według zasad społeczeństwa to tbw w te inwigilacje. Jak się nie podoba to na tyle jesteśmy wolni że moze sobie typ wyjechać do innego buszu

   0

   2
   Odpowiedz
  2. Uczciwe, to jedna rzecz. Większość ludzi pracuje w pocie czoła, płaci podatki i żyje uczciwie. Ale to, że permanentna inwigilacja zewsząd Ci nie przeszkadza, to już stanowi o Twoim umyśle niewolnika. Śpij spokojnie, takimi, jak Ty, nikt nie będzie sobie zawracał głowy. Smutno panowie w czerni pukają tylko do drzwi aktywistòw walczących o odwieczne, przyrodzone, naturalne prawa i godność ludzką. Przy tym w dalszym ciągu uczciwych ludzi.

   2

   0
   Odpowiedz
 8. Bardzo inteligentny komentarz. I na temat. Brawo!

  2

  1
  Odpowiedz
 9. Zgadzam się. Jebać postęp technologii.

  0

  2
  Odpowiedz
  1. Nie chodzi o postęp technologii ale o to że każdy będzie wiedział na co się leczę i jakie leki biorę. A przecież to są odobiste sprawy. Nie życzę sobie żeby te tępe pindy z aptek wiedziały o mnie co tylko chcą i jeszcze plotkowały o tym ze swoimi durnymi znajomymi.

   3

   0
   Odpowiedz
 10. Komuno wróć …

  0

  2
  Odpowiedz
  1. Inwigilacja i brak prywatności to jest właśnie komuna.

   2

   0
   Odpowiedz
 11. Sam się baw.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Bo durnych jest więcej niż mądrych?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. a co, boisz się że na twoim udawanym L4 złapią cię na wakacjach, a nie obłożnie chorego w łóżku? hwdp oszustom.

  0

  3
  Odpowiedz
  1. Nie boję się. I nie ma czegoś takiego jak L4. Na zwolnieniu lekarskim nie trzeba być „obłożnie chorym” niedouczony gimbusie, dziecko reliktów prlu.

   2

   0
   Odpowiedz
 14. E-paragon potwierdzi ze Stasiek nabyl w Biedronce 4-paka i siatke kartofli .

  1

  2
  Odpowiedz
  1. To mogą sobie wiedzieć ale chodzi o informacje medyczne. Zaraz jakaś pinda z apteki poleci do swoich upośledzonych koleżanek z plotami: ten na to się leczy a tamten na tamto. To jest chore. Zero prywatności. To jest dopiero komuna.

   2

   0
   Odpowiedz
 15. Wmówili wam(dużej większości w EU zachodniej i północnej oraz coraz więcej w PL),że żydzi to ofiary,że nawet jak was jawnie jebią w waszym kraju to albo tego nie widzicie,albo to olewacie mówiąc,że może mają racje.Przyzwyczajają was do „homoseksualnej kultury” wszelkich dewiacji,do tolerancji jakieś bandy czarnuchów czy nie ogarniętych kitajców,którzy orają za wasze,jawnie was pierdolą w dupę wszystkie partie,żydzi są kastą uprzywilejowaną a wy na to zezwalacie rządowi,który jest w ich rękach,bo sami ich wybieracie a oni oprócz tego,że robią lepiej dla żydów,to przy okazji sami sobie kabzy napychają,więc tak mają was za stado jebanych baranów,bo nimi jesteście.Jawnie tzw. „marksizm kulturowy” niszczy Europę i cywilizację białego człowieka,a coraz więcej jest białych,którzy są gotowi zniszczyć tą kulturę,po wybijać swoich rodaków by przedstawiciele kultury lepianki z gówna i ulic szamba mieli lepiej niż wy.Więc skoro na to pozwalacie to jesteście durniami i sobie zasługujecie na coś takiego,a cierpią na tym niewinni jak ja.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Święta prawda. Nawet nie wiesz jak wielu ludzi jest tego świadomych. Wystarczy poczytać komentarze pod filmami w internetach i pod wiadomościami na różnych portalach ( nawet tych niemieckich).
   Ale co można zrobić, kiedy miejsce u koryta wciąż i wciąż zajmują te same, czerwone, żydowskie gęby albo sprzedajne sługusy Izraela. Nawet, jeżeli najpierw nic na to nie wskazuje, po dostaniu się na szczyt władzy muszą tańczyć, jak im marksiści zagrają, inaczej rozjebią nam państwo, wyłącza gospodarkę.

   3

   0
   Odpowiedz
 16. Władza zawsze była taka sama, ale…

  … i ten durny przepis da się obejść! (Nic więcej na ten temat nie powiem.)

  0

  0
  Odpowiedz