Reformulacje zapachów

Jak każdy facet, lubię dobrze i męsko pachnieć, to też co pewien czas zaopatruję swoją szafkę w kilka flakonów wód toaletowych/perfumowanych. I niestety to, co robią obecnie z 90 procentami zapachów woła o pomstę do nieba. Reformulacje i obcinanie parametrów jest na porządku dziennym. Przykład? Poczciwy Joop Homme (miałem dawniej flakon z 2013 roku i po zaaplikowaniu rano czułem go jeszcze o północy na nadgarstku). Obecnie? 7 godzin i ledwo co czuć. Tak samo z Mugler A*men. Miałem kiedyś batch z 2003 roku i na tamte czasy bił na łeb na szyję wszystkie prawie zapachy projekcją i trwałością. Gdy kupiłem na notino wersję Mugler A*men (wersja po reformulacji) to myślałem, że to jakaś kpina a nie zapach. Sorry kurwa, ale jak wydaję na zapach 300-400 złotych to oczekuję przynajmniej 8 godzinnej trwałości a nie spierdalania ze skóry po niecałych dwóch godzinach.

8
6

Komentarze do "Reformulacje zapachów"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Oho, ty pewnie z takich, co wypierdala na siebie ćwierć flakonu na raz, nie wiedząc o tym, że używanie zapachu regularnie sprawia, że nos się przyzwyczaja i dlatego się go nie czuje. Tak samo gdy srasz na kiblu – przebywając w smrodzie gówna kilka minut twój węch się przyzwyczai i ty go nie czujesz. Osobnik wchodzący po tobie – owszem czuje.

  4

  1
  Odpowiedz
  1. Dokładnie. Taki jeden Marek, z którym pracuję, zawsze po wyjściu z kibla chwali się, że nawalił jak dzik, a nic nie czuć. A potem ja i wszyscy inni zaczynamy wizytę w najbardziej przyziemnym sanktuarium od użycia odświeżacza.

   0

   1
   Odpowiedz
   1. Miałem w szkole średniej znajomego, który ubóstwiał zapach Joop! Homme i dawał na siebie nawet do 7 strzałów. Jak przechodził na korytarzu, to szło zemdleć.

    0

    0
    Odpowiedz
 3. Podzielam chujnię, bo też to zauważam. Im nowszy wypust, tym gorsze parametry.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Nasza wina, że brudna dupa śmierdzi bardziej niż perfum? Umyj się kundlu to bród się odlepi i zapach dłużej będzie

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Tylko i wyłącznie Bułgarii kolego. Wszystko inne tak jak mówisz max pare godzin…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Co to za pedalskie rozkminy tutaj.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Przepraszam kolego, mógłbyś pożyczyć trochę kremu do rąk? Wybiegłem szybko z domu po lanczu i zupełnie zapomniałem, żeby go schować do aktówki.

   1

   3
   Odpowiedz