Remamenty „ABP Market”

Witajcie, w zachodniej części Mazowsza w powiecie sochaczewskim w miejscowości Iłów jest supermarket o nazwie „ABP Market” przy ulicy „Rynek Staromiejski 21”.

Wnerwia mnie, że co roku 2 stycznia jest remament w „ABP Market” przy ulicy „Rynek Staromiejski 21”. W Iłowie jest też sklep Dino – w nim już nie ma remamentów. W Wyszogrodzie w Biedronce przy ul. Mickiewicza 16 także nie ma.

1
5

Komentarze do "Remamenty „ABP Market”"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ale w Biedrze na Mickiewicza 16 jest znakomitej jakości o wysublimowanym smaku przeznaczone dla koneserów najlepsze na świecie wino marki Amarena a nie ma go w „ABP Market” w Iłowie.
  Może ABP czyli arcybiskup zabronił?

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Poprawka: w miejscowości Iłów a nie Iłowie bo zaraz Grammarnazi się przyjebie do Iłowa.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Konfabulujesz. Nigdzie nie było remaMentu, nawet u arcybiskupa Marketa. W Iłowie przy ulicy Jagiellońskiej 22 w „ABC Jedyneczka” w też nie było remaMentu, ale niezłe suczki które tam pracują regularnie robią remaNent na niższych półkach schylając się po towar w miniówkach. Jagiellońska to jest Iłowo, nie żaden kurwa Iłów.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Tu Jakub, służący Arktosa. Planuję razem z Arktosem wybrać się do tych 3 sklepów na zakupy – jeśli nam się spodobają to czasem będziemy robili w nich zakupy.

  Chwała Lodolandii 😀 !!!

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Się ciesz że nie mieszkasz w Chersoniu. Kochanie poszedłem kupić kilo pasztetu i urwało mi nogę. Remanent jeden dzień w roku – też mi problem. Ludzie pracujący w sklepach zapierdalają jak muły za drobne i jeszcze może mieli by w nowy rok przyjść do pracy żeby jaśnie pan se mógł kupić żelki żelibą 2 stycznia

  4

  0
  Odpowiedz