Rodzeństwo-poprawione

Moi rodzice mieli chore ambicje, abyśmy ja i mój brat koniecznie dostali się do najlepszego LO w mieście. Zawsze uważali, że on jest najlepszy, a ja jestem ten gorszy. Niestety do ich wymarzonego LO dostałem się tylko ja, a mój brat poszedł do innej szkoły. Po powrocie do domu, kiedy oznajmił mamie, że nie dostał się tam, ale do innej szkoły (która naprawdę mu się podobała), moja mama stwierdziła: teraz będziesz głąbem! Ja się modliłam, żebyś tylko tam nie poszedł! Teraz ja jestem ten „zły, ale lepszy”, a jego już nienawidzą – dosłownie. Uznali, że to moja wina, że nie pomogłem mu się uczyć i dlatego się nie dostał. Od tej pory zaczęło im się jebać w głowie. Tato siedzi w domu – wracam po szkole, patrzę, a tam cały zlew naczyń, ale że już się nie mieściły, to zaczął ustawiać na stole i blacie! myślę może ktoś był – dlatego. Kurwa stałem prawie 2h przy zlewie, ale pomyłem. Ale następnego dnia to samo! Kurwa WSZYSTKIE naczynia, jakie posiadamy były upierdolone w zlewie. We wszystkich kubkach były fusy po kawie. Myślę sobie: jak jeden człowiek może siedząc cały dzień w domu ubrudzić tyle naczyń i jeszcze ich nie pomyć? Kulturalnie więc podszedłem i powiedziałem, że następnym, razem niech chociaż fusy wypłucze po tej kawie. Oczywiście awantura, że jak śmiem drzeć mordę i że jestem leniwy, a dom traktuję jak hotel! Kurwa żeby spełnić ich chore ambicje muszę wstawać o 3:45 rano, ogarnąć się i zapierdalać na rowerze kilkanaście kilosów do szkoły, bo inaczej na lekcje nie zdążę, a ze szkoły zawsze to samo. Wyjeżdżam – ciemno, wracam – to samo. A mama oczywiście trzyma jego stronę, bo do nas się żali jak to jej źle, a jemu w dupę włazi. – tu są poprawione błędy, jakie zrobiłem, ponieważ pisałem szybko, bo tato oczywiście twierdzi, że internet mam tylko do celów naukowych, więc musiałem się streszczać. Trzymajcie się!

115
66

Komentarze do "Rodzeństwo-poprawione"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Aż mi wstyd że ja tak narzekam…
  ale ciesz się że przynajmniej jesteś zdrowy nie to co ja…

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Bo nie ruchasz dlatego starzy nie traktują Cię serio. Zwiększ masę przede wszystkim poderwij jakieś bzykadełko i do dzieła. A tak to zawsze będą Cię mieli za leszcza od zmywania garów. Rzucaj też mocnymi tekstami w stylu macho, np. „Ręka pachnie mi jeszcze moją nową cipeczką więc zmyję wam gary byście mogli również poczuć jej smak” drap się w miejscach nieprzyzwoitych… zresztą sam cos wymyśl masz być twardym macho-zwierzakiem no byle tym zwierzakiem nie był jeleń. Trzym się ucz się bzykaj i głośno puszczaj bąki.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. O kurwa, miałem przejścia z rodzicami, ale na szczęście moi nie mieli aż takich planów co do mnie. Ale tekst o traktowaniu domu jak hotelu jest żywcem wyjęty z moich starych. Współczuję szczerze.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. O kurwa, współczuję. Mam podobnych starych może mniej jebniętych na punkcie szkoły, ale stary też siedzi w domu i stos naczyń. Do tego kieszonkowego nie dają, musisz pomagać im w biznesie (tania siła robocza) za free i wiecznie pretensje. Trzymaj się 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 6. wow…. ale spierdolona rodzinka. nie zazdroszcze

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Aż niewiarygodne to co piszesz…czy to jakaś rodzina patologiczna?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Współczuję… Weź skończ tą cholerną szkołę jakoś, pomóż bratu i opuśćcie ten dom… Albo może pogadajcie z nimi, że takie traktowanie to już niemal faszyzm! Nie chce mi się wierzyć, że są tacy ludzie;| Trzymaj się Pozdro M.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Skończ tę szkołe, idź na studia zaoczne i poszukaj sobie roboty – no, uniezależnij się trochę. Będziesz mógł masę położyć na ich fochy.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Trochę lipna sprawa ale przyszłość przed Tobą , będzie lepiej:D

  0

  0
  Odpowiedz
 11. wszystko ładnie i fajnie ale raz piszesz ja się modliłam a potem pomyłem to kim ty jesteś w ogóle masz jakieś wątpienia co do twojej seksualnosci?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. o panie zamieszkaj u cioci.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Straszne to co napisałeś. Wyobraziłem sobie jak jestem na twoim miejscu i aż ciarki mnie przeszły. Twoi starzy to chyba jacyś psychopaci.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Gratuluję skucesów szkolnych! Nadmień o tym w CV, gdy będziesz aplikował do naszego łódzkiego wydziału fabrycznego! Brata weźmiemy na taśmę, a ty masz szansę zostać jego bezpośrednim przełożonym. Macie szansę pracować w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole! A ty od razu na start otrzymujesz banknot więcej podczas wypłaty. Pracownik taśmowy otrzymuje 2400 zł kwartalnie. Bezpośredni przełożony 2450 zł. Zawsze można zrobić za to niezłą bibkę.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @10: ja się modliłam – to powiedziała jego mama.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. autor do @2: nawet za trzymanie rąk w kieszeniach mam przejebane, więc o takich tekstach i gestach nawet nie rozmyślam.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. „Kurwa żeby spełnić ich chore ambicje muszę wstawać o 3:45”- nie przesadzasz czasem?

  0

  0
  Odpowiedz
 18. kończ tą szkołę, olej domowe obowiązki graj kujona, unikaj gadek i od czasu do czasu wywiń pijacki powrót z baletu, a ogólnie spierdalaj stamtąd jak tylko szybko się da i będzie miodzio bo jesteś pewnie fajnym facetem. Brat ma swoje życie zyj i planuj tylko swoje.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. seryjnie moge powiedziec ze masz zalowo, bo sam takie cos przezywam iz moja siostra (najstarsza), niby o wiele lepiej sie uczy a ja ja kur bije na ryjgdyby miala tyle samo lat a noja starsza siostra-ma tak samo jak ja i jeszcze do tego jak moj stary codziennie jak przyjezdza to robi awantury dla matki i nas ze nie wie jak mozna zyc z takimi ludzmi a w weekend pije i mowi jaka to jego coreczka jest swietna a my jej rodzenstwo takie gowniarstwo ze nie mozna wytrzymac. Zycze ci aby twojego walonego w dupe rozpieszczonego braciszka jak najszybciej zignoroweali i zaczeli doceniac ciebie

  0

  0
  Odpowiedz