Rozsadza ich

Oj, ale u nas tych polityków musi boleć, że za dwa miechy wybory i przez krótki czas nie można odpierdalać żadnych potworności, kretynizmów, afer, bezczelnych oszustw.

Pewnie rozsadza ich i nie mogą już wytrzymać, ale mają kategoryczny zakaz, bo te dwa miesiące wstecz to jeszcze móżdżek statystycznej polskiej ameby może zapamiętać. Każdy dzień bez okradania nas, dymania nas i bez plucia nam w ryj to dzień stracony.

No, ale spokojnie. Jak tylko wrzucimy głosy do Urn to skumulowana frustracja wybuchnie i polecą z wywalonym jęzorem i pianą szewskiej pasji na ryju nadrabiać zaległości w okradaniu nas i pluciu nam w ryj.

I to, żeby nie było wątpliwości niezależnie kto jaki wynik dostanie to taki będzie rezultat, więc wasze śmieszne głosowanie na mniejsze zło (cokolwiek według was nim jest) możecie sobie o kant dupy potłuc.

Ale póki co to cieszcie się, bo teraz wstrzymują się, kazali im siedzieć cierpliwie na dupie to muszą mieć ciśnienie krwi 300/180 i możemy choć chwilę się z nich pośmiać.

15
0

Komentarze do "Rozsadza ich"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jebać polityków spalić ich na stosie i wprowadźmy żądy gmin itd wymianę towar za towar usługa za usługę

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Towar za towar? Goju, niezależnie od tego, która pacynka wygra, będziesz wkrótce wymieniał towar za ujemnie oprocentowany CBDC, jeśli będziesz grzeczny i ci pozwolimy / Klaus Schwab

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Nje żądy tylko żondy kórfa 🙂

   0

   0
   Odpowiedz