Rozstępy

Wszystkim się wydaje (facetom w szczególności), że ciało kobiety to musi być samo piękno, a w rzeczywistości ideałów po prostu nie ma. Miałam już kilku facetów, wydaje mi się, ze raczej jestem normalna, ale bariery przed pokazaniem swojego ciała nie mogę złamać… chujnia.

30
75

Komentarze do "Rozstępy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To Wy, kobiety, macie nasrane w głowie. Same myślicie, że ciało kobiety musi być takie, jak w tv, gazecie itd. Nam, facetom, to koło dupy lata – jeśli z Wami jesteśmy, to znaczy, że nam się podobacie. A rozstania zazwyczaj nastepują przez Was pojebany charakter, nie przez to, że jesteście brzydkie bądź zbyt mało zbliżone do ideału.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Rozumiem Cię :/

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To w końcu kto ma problem z Twoim ciałem? Ty czy faceci?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Sama masz problem z głową,a na facetów najeżdżasz.Fizycznych ideałów nie ma,nawet jakby się trafił to by mi się nie spodobał.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. To wszystko przez telewizje, durne czasopisma dla kobiet i te wielkie billboardy ze szczupłymi podrasowanymi modelkami.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Odp 3 trafna w 100% ach. Wkręcasz sobie a potem zwalasz winę na faceta jak cię rzuci, że to przez twój wygląd. Gówno prawda. Faceci rzucają głównie przez wasze jebane fochy.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nie jesteś normalna, masz skrzywioną psychę przez TV i bravo girl.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @1 – tak, tak, tak, dobry człowieku. cholera, muszę ten comment mojej żonie pokazać, żeby mi przestała pier… za uszami, że ma za duży brzuch (wg mnie ma wszystko w porządku).

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Dla mnie to nie problem i dla tych co z tobą byli pewnie też by nie był. Musisz się w końcu przełamać.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. jesteście zjebane na maksa!!!

  0

  0
  Odpowiedz