Ruchanie a poważny związek

Wkurwia mnie to, że jak chce mi sie ruchać i gadam dużo o seksie, bo lubie te tematy. To odrazu laska pierdoli że ja tylko jednego chce od niej, mimo tego że poza tematami seksu to mamy BARDZO DUŻO innych wspólnych tematów i rzeczy do omawiania sobie, wiele wiele i ciekawych debat toczyć sobie możemy a nie tylko o jebaniu rozmawiać, i właśnie to nie rzadkość że gadamy o polityce religiach świecie, kosmosie grach czy czymkolwiek, a i fizyka kwantowa sie znajdzie (nie żartuję)… Czemu baby mają taki problem z tym seksem? Ten jeden temat to już musi wszystko psuć? Sama też oglądała pornole i wymienia sie widzą w tym zakresie ale potem znów jej nic nie pasi jak ja zaczynam ten temat… Sie głupie pindy nie dziwcie że do poważnego związku facet bierze szarą myszke co sie nie goli a co by seks uprawiała raz w roku i tylko w celu urodzenia dziecka… A potem nic, to wiadomo że facet sie puści na lewo i nawet grubaskę przeleci, bo tak sie durnie zachowujecie…

33
10

Komentarze do "Ruchanie a poważny związek"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. wal konia, lepsza własna rączka niż rzeżączka

  4

  0
  Odpowiedz
 3. Laska nie jest od debatowania tylko do ruchania.

  9

  1
  Odpowiedz
 4. Wal konia i nie pierdol, tylko monitora nie upierdol, proponuje chusteczki albo papier, „żodyn fafroch” nie zostanie Ci na łapie, kiedy Cię coś swędzi, kiedy Ci coś drapie, nic tylko wziąć chuja i czekać aż do końca skapnie,
  jednak pamiętaj drogi bracie, nie zostawiaj śladów na swoim kutasie, o higiene dbaj bez przeszkody, po waleniu włóż chuja do wody, obmyj szybko tego niesfornego brudasa, żeby gacie nie śmierdziały ci później jak wędzona kiełbasa.

  Kiedy będziesz tak robił, szczęście już jest prawie bliskie, bo nie potrzebne są Ci te laski wszystkie, jak w starych opowieściach powiedziano: lepsza rączka, niż rzeżączka, mądrość ludową społeczeństwo, przyodziało….

  Wal zawsze jak masz ochotę, nie myl grzechu z dobrym odlotem bo człowiek ma prawo poszaleć trochę, niż ciągle siedzieć i narzekać, lepiej rozkoszy spełnienia, od ręki się doczekać.

  6

  4
  Odpowiedz
  1. Prychnąłem. Rozbawiłeś Mię, urwipłociu.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. A ja sięgam sobie sam – Mesio

    0

    0
    Odpowiedz
 5. A może byś się zatrudnił w Biedronce przy ul. Mickiewicza 16 w Wyszogrodzie? Będzie mniejsze zatłoczenie w sklepie. Tam dobrze płacą, od razu jak się zatrudnisz to będziesz co miesiąc dostawał 2000zł. Prosto do ręki.
  Powiem jeszcze, że Wyszogród znajduje się na zachodzie Mazowsza, a bardzo blisko niego płynie rzeka Wisła.

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Podejrzewam, że Pańska partnerka robi to z troski o związek. Jest nieusatysfakcjonowana Waszym pożyciem. Nie chcąc zdradzać, woli zapomnieć całkowicie o istnieniu seksu. A zatem wkurwia się, gdy Pan o tym wspomina. Pan jej gada o ruchaniu, a ona zaczyna fantazjować o prężnych i zwinnych pałkach kolegów. Przypomina sobie, że to już nie dla niej.

  9

  0
  Odpowiedz
  1. tu autor. Pierdolisz, nawet z nią seksu nie uprawiałem. Po jakim czasie sie uprawia seks jak sie zacznie związek? Po 3 dniach czy tygodniach czy mieisącach czy latach? Dużo pierdolicie bez sensu ale konkretów żadnych.. Ona sie „szanuje” i nie chce robić tego od razu… Co robić? Jak samiec alfa od 8 boleści sie do niej dobierać? Już awantura albo oskarżenia o gwałt będzie. ale zagrywki…

   3

   4
   Odpowiedz
 7. Bo samiec alfa nie gada o tym, tylko rucha, patałachu. Wystarczy jedno spojrzenie alfy…

  9

  3
  Odpowiedz
 8. Zwal jej konia, a potem natychmiast zapodaj sobie w kakao.

  4

  0
  Odpowiedz
 9. Moze anala zasugeruj . Zachowa cnote . Albo lodzika? 69? Mam nadzieje ze chociaz macanie odchodzi.

  0

  2
  Odpowiedz