Ruchy skierowane do kobiet

Wkurwia mnie, że praktycznie na każdym rogu trafiasz na ruchy skierowane do kobiet, ale nie ma żadnych skierowanych do mężczyzn. Nie ma żadnych ugrupowań reprezentujących mężczyzn. Oglądałem sobie konwencje programowe różnych partii politycznych w tym konwencję lewicy, bo oglądam wystąpienia wszystkich ugrupowań, żeby mieć obraz całości, nawet jeśli kompletnie ich nie popieram.

Cała konwencja poświęcona była tematom waginalnym. Program przedstawiony na niej można przestawić w skrócie „puszczaj się z kim chcesz kobieto bez konsekwencji”. Natychmiastowe alimenty, darmowe podpaski, zniesienie klauzuli sumienia, darmowa antykoncepcja, urlop menstruacyjny etc.

Wyobraźcie sobie konwencję drugiej strony poświęconą całkowicie erekcji, polucji i ejakulacji? Na każdym kroku ryczy się o dyskryminacji kobiet, nawet gdy te ruchy już odlatują i pierdolą kompletne absurdy to za sprzeciwianie się temu jesteś od razu wyzywany od inceli, gwałcicieli, morderców kobiet.

Na każdym kroku jątrzą w kobietach rozgoryczenie i rozkapryszenie, dokładając im w nieskończoność przywilejów, a gnojąc facetów. Kobiety oczywiście się wzburzają i czują bez końca pokrzywdzone, ile by nie dostały. I to wszystko po to, żeby się skapnąć na samym końcu, gdy nagle faceci się wkurwią i zrezygnują to będzie „hola, hola, a gdzie się podziały woły robocze?”

Nie może wyłonić się żaden ruch, który jest racjonalne myślący, bo natychmiast dostaje łatkę faszystów, sadystów, nienawistników i gwałcicieli. Gdy ktoś idzie do polityki to natychmiast jest przez to zjebane lewicowe lobby i potężniejszych ludzi, ciągnących za sznurki korumpowany, zastraszany i urabiany.

Potem przechodzą ustawy, które pozwalają kobiecie podbić sobie oko, zadzwonić na policję, wyjebać niewinnego faceta z domu i wprowadzić się z wytatuowanym gachem do mieszkania ofiary. Powstawały już nawet poradniki „mieszkanie za pomówienie”.

Oczywiście, że kobiety myślą doraznie i jak będzie na wyciągnięcie ręki kolejny przywilej na krótką metę to z wywalonym jęzorem i rykiem wściekłości, że są poszkodowane przez inceli, przemocowcow i nierówność płacową.

Na każdy prosty, logiczny argument, na który nie znajdują odpowiedzi np. czemu ktoś chce, żeby deszcz padał z dołu do góry to wyciągają te same repliki i epitety.

Ktoś tępa dzido będzie musiał wykonać tą pracę, której nie wykonasz, będąc na symulowanym urlopie menstruacyjnym.

Konsekwencje długofalowe już widzimy. Np. wysyp wpisów tutaj facetów, którzy są sami, którzy nie mieli dziewczyny, bo boją się kobiet. Boją się, bo nie dysponują żadnymi narzędziami sprawczości. Kobiety są postawione na piedestał przez chory system.

Ukrócenie tego procederu nastąpi wtedy, gdy faceci będą mieli dość i odmówią zapierdalania na to wszystko, bo jak przychodzi do ryku o dyskryminacji to kobiety są pierwsze, ale jak przychodzi do tego, żeby wziąć ten wór z cementem, naprawić księżniczce auto i pomóc jej zawiesić półkę to nagle stoją z założonymi rękami, a facet w milczeniu bierze się do roboty, czasem rzuci kilkoma kurwami dla werwy.

Kiedyś okaże się, że nie można sobie tak bezkarnie skakać po kutasach wyluzowanych samców alfa z tatuażami, bo księżna się obudzi, a tu szok. Bo zawsze byli chętni bialorycerze i beta spermiarze, ale zabrakło.

Nie będzie to na początku zbyt drastyczne, ale zabraknie najpierw dla co dziesiątej, potem dla co szóstej, po jakimś czasie dla co trzeciej i wtedy zacznie się panika i ryk wściekłości, że „niedojrzali faceci wolą grać w gierki niż myśleć o poważnym związku, a ja tylko pobladzilam w życiu”.

18
2

Komentarze do "Ruchy skierowane do kobiet"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. AAAAAAMENNN!!!!
  Podpisuje się pod tym obiema rękami i żołędziem

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Co to ma być? Bronienie biednych mężczyzn pod plaszczykiem lewicowości? Też nie lubie faktu że dochodzi do absurdu, ze kobiety staja się babskimi incelami tylko domagajacymi się praw, ale bez jaj.

   0

   2
   Odpowiedz
 3. Trafiłeś tak bardzo w sedno, że bardziej się nie da. Nagroda złotego chuja wędruje do Ciebie. Dziękuję.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Taka jest prawda że nie ma pizdy ze złota. Poznańska prawda.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Kołobrzeski fundusz alimentacyjny.
  „Nie pozwól jej czekać”
  „Bombelek nie chce twoich pieniędzy, on ich łaknie”

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Wyrzekacie sie kościoła to tak macie. 20 lat temu jak baba ci pyskowala to w ryj wyjebałes gonga i bylo cicho, w biblii o tym pisze co i jak sie z babami obchodzi, ale jaja straciliście i tyle, bo zachcialo wam sie ateizmu to macie

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Podaj fragment który o tym mówi a nie…

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Ja podaję fragment biblijnego Koranu: babę wolno bić kiedy się chce i zostawić ją w łóżku

    0

    0
    Odpowiedz
  2. Słuchaj czarny chuju. Co ma piernik do wiatraka? Jaki kościół, jaki ateizm, weź kurwa ochłoń. Dawno już padła teza, że religia to opium dla mas. Rzadko się zdarzało, ale akurat się zdarzyło, że z czerwonego komunistycznego ryja wyszła prawda. Nie wycieraj sobie mordy biblią. Kościół jako ogólnoświatowa korporacja pedofilska ma niewiele wspólnego z laniem bab po mordzie.

   0

   1
   Odpowiedz
  3. To jednak też przesada. Lepiej powiedzieć swoje, pierdnąć niczym dzik, pierdolnąć drzwiami i wyjść. Albo kazać babie wypierdalać, jeśli mieszkanie jest Twoje.

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Co bank złączył człowiek niech nie rozdziela.

    1

    0
    Odpowiedz
   2. Tak, Koran na to zezwala
    Alawzez ot an Narok – Kat

    0

    0
    Odpowiedz
  4. Ale Złoty Koran pisze „co i jak się z babami obchodzi”. Spróboj przeczytać

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Dzień Dobry,
  Z całą pewnością podniesione przez Pana kwestie są ważne i interesujące, lecz dzisiaj słabo się czuję, więc pozwoli Pan że pójdę i zrobię sobie cappuccino oraz zjem pączka.
  Dziękuję
  Doktorant Sławek

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Kapuczino i pączki na noc, a później będzie badania robił o nadwadze.

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Trójglicerydy mam 500, cholesterol 3 razy ponad normę . Ale nie mam nadwagi. 183 cm i 90 kilo. Wszyscy mówią, że jestem szczupły.
    Tym razem pominąłem tego szanownego Pana i wyrazy szacunku , gdyż naprawdę ciężki dzień dzisiaj był . Masakrycznie ciężki .
    Doktorant Sławek

    0

    0
    Odpowiedz
 7. Znowu jakiś jebany incel. Tę pracę a nie tą pracę!! Do szkoły frajerze

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Na chuj ta agresja, a może ma chińską klawiaturę to czasem jebnie gafę.

   1

   0
   Odpowiedz
 8. Robotyka rozwiąże problem. Za chwilę będzie dostępne ruchańsko z robotem, który z zewnątrz będzie prawie nie do odróżnienia od żywej kobiety, będzie chętnie połykać i dawać w każdy otwór, którego nie będzie boleć głowa, nie będzie mieć wrednej matki, stada toksycznych psiapsi oraz super chada – zapychacza na boku, nie zajdzie w ciążę z bombelkiem i nie puści cię z torbami, nie będzie dziamolić i rozwalać kasy na ciuchy i kosmetyki. Po skończonej robocie grzecznie stanie w kącie i poczeka na kolejne zadanie.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Może zrobią taką samą dostępność do tego typu robotów jak do centrum miasta dla piętnastoletniego Passata w dieslu. Czyli pozwolić sobie na robota bez bólu głowy będą mogły osoby, które obecnie mogą sobie pozwolić na nową Teslę. Ilu takich znasz? (ale nie zwidzenia tylko ze znania 😉

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Znam jednego posiadacza Tesli. Raczej nie popełni tego błędu drugi raz.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Ciekawe czy po bezbólogłowej lalce powie tak samo.

     0

     0
     Odpowiedz
 9. Właśnie ubrałeś w słowa to, co myśli dobre 90% mężczyzn. Nic dla nas, wszystko dla nich. Świat już od dawna stoi na głowie. My musimy akceptować ich preferencje tj. musisz być wysoki, dobrze zbudowany, musisz dobrze zarabiać itd wtedy jesteś prawdziwym mężczyzną. Co się dzieje kiedy my mówimy o swoich preferencjach? „Kto cię tak skrzywdził, chłopczyku?” My nie mamy dużych wymagań, serio. Nie bądź kurwą, nie bądź gruba, pomagaj w domu, nie krąż po klubach co weekend. Mam kumpla, którego zawsze uważałem za niezłego twardziela. Zrobił dziecko swojej dziewczynie. Do dzisiaj pamiętam jak się cieszył że będzie miał rodzinę. Planował wspólne mieszkanie, zaręczyny. Myślicie że laska miała takie plany? Chuja. Ona chciała się jeszcze wyszaleć. Jak tylko syn mu się urodził to laska z kochanej dziewczyny zmieniła się w nienawistne stworzenie. Utrudnia mu widzenia, podaje go do sądu, nawet jakąś skargę na niego wysłała do niego do pracy do kadr żeby go zniszczyć. Gościu autentycznie się przy mnie dwa razy popłakał że chce mieć tylko i wyłącznie kontakt ze swoim dzieckiem. Gdzie jest jakaś partia, która powie „Ten proceder się skończy.” Gdzie? … Od dawna widzę napięcie między kobietami i mężczyznami i wiecie co? Ja znam siebie i znam dobrze moich kumpli. Mężczyźni chcą mieć tylko odrobinę świętego spokoju. Te napięcia to tylko i wyłącznie wina kobiet. To one szukają non stop problemu. Chciały być wolne, dostały wolność. Widocznie nie wiedzą co z tą wolnością robić. Dostały palca? Chuja, dostały całą kończynę i ciągle mało. Dojdzie serio do tego że zostaną znowu złapane za mordę i tyle będzie z tego całego wyzwolenia.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Myślałem że chodzi o ruchy frykcyjne a tu kurwa takie poważne tematy.
  Nie pozdrawiam
  doktor Bolecki

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Doktorze Bolecki, kto, wchodząc do autobusu miejskiego tyłem, ale z chujem i jajami na wierzchu przejdzie przez tłum pasażerów aż do przednich drzwi mówiąc w kółko:”pierdo-lę!, pierdo-lę, pierdo-lę”: wygra konkurs w graniu „W Chuja” na MZK

   0

   0
   Odpowiedz
 11. Kolo, szacun, naprawdę zajebista chujnia. Pozdro!

  0

  0
  Odpowiedz