Ryczące silniki

Nienawidzę czegoś tego. Dudniących motorów na całe miasto albo ostentacyjnego wciskania pedału gazu kiedy samochód stoi, zagłuszania wszystkiego dookoła i przyprawiania ludzi o kurwicę, ogłuchnięcie oraz podnoszenie ciśnienia. Zwłaszcza jak jest dzień wolny od pracy, ponad 30 stopni bez najmniejszego wiaterka, ludzie odpoczywają, łeb ci napierdala od słońca/ciśnienia i jak każdy cywilizowany człowiek chcesz odpocząć. Uszanuj obecność innych ludzi, którzy są obok ciebie i daruj sobie te popisy, bo tylko zrażasz do siebie innych a nie pokazujesz, jaki z ciebie madafaka. Jeśli zaś jesteś taki kozak na drodze to życzę ci, żebyś zgodnie z selekcją naturalną się na niej zabił i nie zaśmiecał powietrza swoją obecnością, a będzie jednego idiotę mniej.

92
13

Komentarze do "Ryczące silniki"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nieroby ;pierdolone i bananowe bachory, gdyby sie kurwy za robote wzięły to by sie tak nie zachowywali jak dałny

  11

  3
  Odpowiedz
 3. Najgorsi są ci crossowcy. Pierdolone lamusy, ostatnio przestałem się dziwić ludziom rozstawiającym metalowe linki w lesie lub na swojej drodze.

  19

  2
  Odpowiedz
 4. A mnie wkurwia parkotanie traktorów

  3

  4
  Odpowiedz
 5. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  3

  9
  Odpowiedz
  1. Pierdolony tempaku wiochowaty zamknij ryja z taką wypowiedzią jakbym Cie spotkał to bym Ci wyjebał z laczka w ryj

   4

   2
   Odpowiedz
   1. Co to jest ” laczek”? Co za chujowe slowo ..

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Laczek to bucik 😉

     0

     0
     Odpowiedz
 6. Hej kolego, ktoś miał uszkodzony silnik krokowy ,falowały mu obroty musiał dodawać gazu żeby auto nie zgasło ,a ty od razu życzysz śmierci? Nie ładnie, do spowiedzi. No chyba że to hondziarz z tłumikiem z allegro to wtedy okey 🙂

  1

  7
  Odpowiedz
 7. Zaiste powiadam wam,co robić należy. Ale robić sumiennie i z lubością.
  Walić konia, pić whiskey i ruchać.
  Kraść krokodyle, szczać do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym i nie tylko. Szczaj na podłogę wokół kibla, niech sprzątaczki jebią i czyszczą twoje odchody. Wkładaj zawsze zapałki kolegom z pracy w zamki szafki z ubraniami, i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę- będziesz miał na zastawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  1

  9
  Odpowiedz
 8. Podobnie mozna napisac o tych chujach na skuterach wodnych …

  3

  1
  Odpowiedz
 9. Wyszogród – miejscowość w zachodniej części Mazowsza, bardzo blisko Wyszogrodu płynie rzeka Wisła.

  Zamieszkaj w Wyszogrodzie i rób zakupy w tamtejsze Biedronce przy ul. Mickiewicza 16

  2

  9
  Odpowiedz
 10. Motozjeby mają krzywe, krótkie siurki i grube obleśne żony to sobie odreagowują wkurwiając innych. Wzorowa chujnia. Pozdrawiam autora.

  19

  2
  Odpowiedz
 11. Bez kitu! A jeszcze jak na moturach ruszajo ze świateł to idzie ogłuchnąć od tego werkolenia Wuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!! I ponad 130 dB, to są dopiero pojebańce.. Pozakładać tym kurwom tłumiki, obowiązkowo!

  18

  0
  Odpowiedz
 12. Czy tylko ja uważam, że wszystkie komentarze trolli to pisze jedna i ta sama osoba tylko co jakiś czas zmienia komentarze np. kiedyś pisał taki komentarz a teraz pisze inny itd.

  12

  1
  Odpowiedz
 13. Czy tylko ja uważam, że wszystkie komentarze trolli to pisze jedna i ta sama osoba tylko co jakiś czas zmienia komenty np. kiedyś pisał jakieś tam a teraz pisze inne itd.

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Troll: po części racja ale myślę że jest nas kilku. Bo są inne komenty niż moje.

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Czyli jak rozumiem ty kiedyś pisałem inne trollerskie komentarze, a teraz inne. A o jakich innych trolli ci chodzi? Daj mi znać.

    0

    0
    Odpowiedz
   2. A jakie są te inne komentarze spamerów. Te inne niż twoje. Daj mi znać jak to przeczytasz. Pozdro

    0

    0
    Odpowiedz
  2. Chuj Ci w osierdzie

   0

   0
   Odpowiedz
 14. Ja mam tak pod oknami. W tym sąsiada taksówkarza, który „startuje” już o 4 rano. A chcą mi jeszcze postawić blaszane garaże i zlikwidować ogródki, bo według urzędasów „poprawi to wartość estetyczną” miejsca:(, zwłaszcza te zasmrodzony diesel z łysym karkiem przejeżdżający pod oknem o każdej porze o potrafiący np. mieć włączony silnik przez…3 h (przepalał skąpiradło filtr).

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Z chujni chujnia się robi, sami zgryźliwi tetrycy. Ot takie typowe polaczki.

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Ja to uwielbiam!

  0

  0
  Odpowiedz