Rynek pracy i warunki życia w 2023 roku

Co to kurwa za zjebany żart? Rekruterzy dzwonią, żeby pozawracać dupę, projektów nie ma, a chętnych jest po 100 osób na jedno stanowisko. Ładnie nas zjebani przyjaciele z U$A i Ukrainy urządzili. Jeszcze więcej ich kurwa tutaj nasprowadzać, to na bank ludziom się będzie żyło w Polsce lepiej i dzietność wzrośnie. Co za zjebany kraj i chujowa partia rządząca. Jeszcze nas ten zjeb Zieliński czy chuj mu na imię wyzywa publicznie, że za mało granatników dostał, bo on piu piu piu z karabinku lubi jak nasz komendant. Niech sobie w dupę wsadzi ten sprzęd wojskowy i odpali.

20
3

Komentarze do "Rynek pracy i warunki życia w 2023 roku"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Prawda jest taka, że żaden Ukrainiec w Polsce nie pracuje za takie gówniane stawki, jak Polak. My, jako naród jesteśmy urodzonymi niewolnikami.

  10

  1
  Odpowiedz
 3. Trzeba ich wyjebać z kraju póki się da, bo jak dostaną papiery to będą głosować na PiS czy inne gówno, który im da jeszcze więcej mieszkań i zasiłków, a my będziemy zapierdalać na nich w Niemczech jak ostatni debile

  11

  1
  Odpowiedz
  1. Za późno Byczku, zostało teraz tylko inwestować, najlepszą inwestycją na ten moment jest inwestycja w bilet lotniczy w jedną stronę, a gdzie, to ja sam kurwa chciałbym wiedzieć. Jedyne co przychodzi do łba to Azja i Ameryka Południowa.

   2

   0
   Odpowiedz
   1. Co za „za późno Byczku”??? do kogo ty debilu piszesz? Kto to jest „Byczek”?Jak nie odpowiadasz, to ja ciebie olewam. Buchaj z Bach-Mutu

    1

    1
    Odpowiedz
    1. Byczek to nie osoba lecz zwierzę będące w posiadaniu wielkiego kutasa i uznawane za niezwykle groźne w swoim otoczeniu. Będąc więc w posiadaniu zmysłów, które można by określić niepojebanymi otrzymałeś powód to zadowolenia, a nie do odzywek jak kurwa spod Jelbiąga.

     1

     0
     Odpowiedz
  2. Ale nie rozkazuj mi, że trzeba „ich wyjebać z kraju” ….. KOGO, kurwa? i z którego kraju, kurwwa? Kto WY jestescie „my”? POCO się wpierdalalalalasz w nasze czy inne gówno??? TY! ubabrany na mordzie gównem krowim! Obetrzyj se mordę słomą i wypierdalaj z kraju! Kopa?

   0

   4
   Odpowiedz
 4. O czym Ty pierdolisz.
  Kolego przyjezdza Ukrainiec czy inny ciapak nie zna języka wykształcenie wschodnie, nie zna kodu naszej kultury i on Ci zabiera pracę?
  To chyba coś z Tobą nie tak.
  Ja się o pracę nie martwię w ogóle.
  Widzę że nie ogarniasz mechanizmów rynkowych kompletnie. Ale najprościej szukać problemu w innych zamiast zacząć o siebie.

  2

  4
  Odpowiedz
  1. No właśnie w tym kraju jest jak jest, bo takie kurwy jak ty chcą się jeszcze na człowieka w potrzebie wysrać, żeby w swoim mniemaniu wyjść na macho i samca alfa, a w realu to jakiś stujel mieszkający z mamą i stary mu załatwił robotę w urzędzie powiatowym. Ludzie, jak się przesiedla kilka milionów ludzi i im daje pozwolenia na pracę, to kurwa wiadomo, że wynagrodzenia spadną, a dobrą pracę trudno już było znaleźć wcześniej (chujowej jest dużo). Jebnij się w łeb, kurwa. Dwóch Polaków, trzy opinie. W ogóle nie umiemy siebie wspierać, więc ukry i to inne gówno nas zadepczą, bo oni umieją ze sobą współpracować. Życzę ci, żebyś jeszcze im kiedyś dupy podcierał za wynagrodzenie pod stołem, bo po co zatrudniać miejscowych jak chcą więcej kasy, niż Filipińczyk? A co z tego, że ma fałszywy dyplom, w korpo menadżer-Polak też ma, więc swój swojego rozpozna. Sraka a nie kraj. Nie wstyd wam takie rzeczy kurwa pisać? Dopiero się ockniecie jak wam ktoś taki pracę zabierze, co już się dzieje w większych miastach, bo są dopłaty i benefity za zatrudnianie obcokrajowców.

   4

   1
   Odpowiedz
  2. Do jebania w kamieniołomach lub tłuczenia kamieni na drodze jak np. w Indiach nie trzeba mieć doktoratu ani biegle posługiwać się 5 językami obcymi.
   Co do kultury to najważniejsza jest umiejętność molestowania na basenach, gwałcenia białych kobiet, biegłe posługiwanie się maczetą lub nożem oraz zero moralności, a także brak rozróżniania dobra od zła w tradycji europejskiej i kulturze łacińskiej.
   Byłbym zapomniał ale tzw. ciapak musi posiadać umiejętność bezpiecznego jebania kozy lub innych zwierząt co dla Europejczyka nie jest oczywiste, jako że nie ma on w zwyczaju zachodzenia kóz od tyłu i zaspokajania w ten sposób swoich żądz.

   3

   1
   Odpowiedz
  3. O to chodzi, o to chodzi; NAJLEPSZY ! Bo zna tylko 3 slowa: „podnies”, „cegla”, „cement”…. i to wystarczy!!!

   0

   1
   Odpowiedz
 5. Jaki rynek pracy , polska to 3 swiat

  0

  0
  Odpowiedz