Rynek wtórny

Nie wiem czy zauważyliście, ale im dłużej jest się z partnerką tym coraz mniej zaczyna dbać o swój wygląd. Przestaje nosić makijaż, ubiera się w beznadziejne ciuchy które często do siebie nie pasują, a nawet przestaje dbać o linię, rzadziej goli się tu i tam, wywala jej bęben jakby calgonu nie używała. Pomijam pojawianie się rozczeniowych postaw, braku chęci do pracy, dbania o dom itd. ponieważ różnie to bywa u różnych kobiet, ale jedną wspólną cechą u zdecydowanej większości kobiet jest przemiana z pięknej kobiety w typową Grażynę której z wyglądu bliżej do świni niż kobiety, co też anglik by skwitował trafnym powiedzeniem „pig in a wig”. Natomiast gdy dojdzie do rozstania z taką, to wraz z jej pojawieniem się na rynku wtórnym pojawia się nagłe dbanie o swój wygląd. Zaczyna się siłownia, bieganie, zmiana garderoby, makijaż. Kurwa. Po wystąpieniu takiej motywacji do znalezienia bolca, nagle się budzi w takiej kobieta. Dlaczego nie mogła dbać o siebie wcześniej? Zaznaczę fakt, że jak już taka znajdzie jakiegoś faceta na dłużej, to zaczyna się ponowna przemiana z pięknej afrodyty w bazyliszka. To tylko kwestia czasu. Co to kurwa ma być?

101
9

Komentarze do "Rynek wtórny"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  1. A Ty to niby taki adonis?

   4

   0
   Odpowiedz
 2. „Co to kurwa ma być?”

  Życie, patałachu… /Mesio
  PS. PS-a nie będzie.

  15

  2
  Odpowiedz
  1. Ja, Mesio też byłem jak adonis, kurwa, kiedy jeszcze nie byłem Mesiem, i nie miałem Mesia, willi za dwie bańki i grającego bidetu. Teraz, patałachy jebie ode mnie czosnkiem, starymi przepoconymi podkoszulkami od Armaniego, mam tłuste w chuj włosy, choć niewiele ich już zostało a pierdzę tak głośno, że sąsiedzi zamykają okna kiedy odpierdalam poranną serenadę. Nikt i nic mnie nie rusza. Zmieniam panienki jak rękawiczki, urządzam konkursy która najdłużej wytrzyma ze mną w zamkniętym pokoju, kiedy sram na stół albo sikam po ścianach. Jestem Meś, sam sobie sterem, żeglarzem i czymś tam jeszcze. Jutro urządzamy z Hansem zawody w rzyganiu. Kto pierwszy się sheftuje i kto pierwszy zje rzygowiny spowrotem… Patałachy…

   3

   2
   Odpowiedz
 3. „Wywala jej bęben jakby calgonu nie używała” XD zrobiłeś mi dzień 🙂

  14

  2
  Odpowiedz
 4. Syndrom złowionego jelenia się kłania.

  26

  0
  Odpowiedz
  1. Dokładnie. Zdobyła Cię więc nie trzeba się dalej starać, następuję stabilizacja, a stabilizacja = nuda. Z tego właśnie powodu pojawia się to co opisujesz.

   1

   0
   Odpowiedz
 5. A w drugą stronę to niby jest inaczej? Samo życie.

  15

  3
  Odpowiedz
 6. Oczywista oczywistość

  2

  0
  Odpowiedz
 7. bierz kreatyne i nie pierdol

  1

  0
  Odpowiedz
 8. podziękuj balcerowiczowi

  10

  0
  Odpowiedz
 9. Rób sobie palcówe analną, chlej jabole i bekaj, ruchaj goryle, lwy, żyrafy i krokodyle, szczególnie te różańcowe, niech wiedzą kto tu jest królem dżungli, sraj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj stampony kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im pornosy, jajka na masę i kiełbasę. I nie zapominaj spuszczać się do mleka. Jak postawią jakieś ci jakieś lody czy cukierki to też bierz. Cole z biedronki, najtańszą wódkę. Sam noś tylko zabawki erotyczne dla kolegów. Niech cię sponsorują. Ja tak robię, i nie stać mnie na nic.

  8

  4
  Odpowiedz
  1. Możesz mi kurwa wytłumaczyć jak wyruchać goryla bez zejścia do Królewstwa Niebieskiego jako rezultat? Proszę zacznij od tego jak rozpoznać goryla pedzia co jest „panienką” – mam trochę wrażliwy odbyt.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Po prostu baba wydała całą twoją kasiorę. Ile masz lat że nie rozumiesz o co w relacjach damsko męskich chodzi?

   0

   0
   Odpowiedz
 10. wal się w dupsko dildosem twojej starej tak ostro że aż stracisz czucie w nogach i przez resztę życia będziesz jezdził na wózku, ogólnie renta spoko i problem z laskami załatwiony,

  polecam, analny Mariusz

  12

  3
  Odpowiedz
  1. Mariusz, ty to jesteś gość

   0

   0
   Odpowiedz
 11. tachaj słonego jak by co to nie jestem pedałem tylko moja laska mówiła mi że jest słony, no dobra wydało się, jestem, koniec udawania, wreszcie mogę być sobą, no więc ssij słonego

  2

  3
  Odpowiedz
  1. Ona też jest słona

   0

   0
   Odpowiedz
 12. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  0

  7
  Odpowiedz
 13. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko. Ot co

  2

  7
  Odpowiedz
 14. No więc wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  0

  10
  Odpowiedz
 15. Masuj drąga

  1

  1
  Odpowiedz
 16. Wal konia masuj drąga i ruchaj gumowe lale, kradnij krokodyle, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na wszystko.

  3

  10
  Odpowiedz
  1. Ło coś nowego 🙂 Dodam że zaoszczędzone piniondze można by przeznaczyć na wynajęcie sebów do skucia ryjów kanarom. A srajtaśmę z firmy też kradłem. Szkoda że miałem mały plecak i papierowe ręczniki się nie mieściły.

   0

   0
   Odpowiedz
 17. Rozumiem twój ból ziomek… Moje byłe to właśnie podobne kurwy, lubiałem pewien ubiór i fryzurę. NIe chciała żadna. Potem po związku to te kurwy sie zrobiły na taki styl jaki uwielbiałem u dziewczyn, byłe singielskami przez moment a potem szmaty wybrały sobie jakichś pojebów. Nie wiem czym to kurestwo sie kieruje.. Baby trzeba traktować jak 4 letnie dzieci albo jak upośledzone z downem albo troche lepiej niż psa. Bo kobiet nie należy traktować jak równych sobie czy wywyższać. NIe ważne czy taka jest po zawodówce czy studiach podyplomowych, jedno sie nie zmieni, baba to baba, nawet jak sie naszprycuje feministka testeronem to i tak tak samo głupia będzie albo gorzej. Czerpcie wzór ze starych polskich i zachodnich filmów sprzed 2005 a najlepiej z lat poniżej 95 jak to faceci traktowali kobiety, nie wywyższać ich ani nie traktować na równi sobie.

  30

  14
  Odpowiedz
  1. Smutni mężczyźni bije od was na kilometr brakiem zrozumienia relacji damsko męskich. Nie chodzi o dyskryminowanie żadnej płci, poprostu szanujmy się wzajemnie, rozmawiajmy a mamy szansę na normalne związki.Czasem mimo starań się nie udaję trudno trzeba żyć dalej.

   3

   1
   Odpowiedz
 18. Ghana – państwo unitarne, demokracja konstytucyjna, republika prezydencka. Głową państwa i szefem rządu jest prezydent wybierany w wyborach powszechnych na 5 lat. Władzę ustawodawczą sprawuje jednoizbowy parlament. Na czele władzy sądowniczej stoi Chief Justice i Supreme Court. Działa także Narodowa Izba Wodzów. Nazwa kraju w języku Asante oznacza „Król – Wojownik”. Pochodzi od przedkolonialnego, średniowiecznego Imperium Ghany.

  9

  1
  Odpowiedz
  1. Ghana, Wyszogród, co jeszcze? Gdzie sie opłaca jeszcze? W Chinach to już tam jest NWO, tyle że bez czipów… Gdzie jechać? Kamczatka i w szałasie siedzieć? Wypierdolić do świata Skyrima. Jedyna nadzieja to tak by słońce wybuchło i prąd by jebnął na całym świecie na 10 lat.. I Brak możliwości jego przywrócenia. Rotszyldy i inne koszerne kurwy by sie posrały. Bo Lud widłami i łopatami by ich zajebał i starymi kałachami. A czołgi to napędzane mechanicznie, a o samolotach to każdy by se mógł pomarzyć, jedynie starymi suszarkami XD

   1

   0
   Odpowiedz
 19. życie kurwa,życie…

  3

  0
  Odpowiedz
 20. Otóż kobieta, bracie. Po prostu takie są samice – najpierw piękne i przyjemne, wabią swoją dupą, a potem zamieniają się w pijawki, wysysając resztki chęci do życia…

  20

  5
  Odpowiedz
 21. Mnie najbardziej wkurwia, jak ustatkowana kobieta scina sobie wlosy na krotko. To pierwszy znak, ze ma wyjebane na swoja kobiecosc.

  31

  4
  Odpowiedz
  1. pierdol sie ten co o wlosach napisal. moje włosy będę ciąć ile chce.

   2

   4
   Odpowiedz
   1. ojeb się na łyso tępa kurwo! – mówiac twoim językiem gimbusiarskiej szmaty…

    1

    2
    Odpowiedz
 22. żal dupkę ściska, kolegę że tak powiem ✋

  0

  2
  Odpowiedz
 23. Sir , kurwa Lancelot & Apollo sie znalazl .Focie dawaj , pieknisiu .

  1

  0
  Odpowiedz
 24. T o co piszesz, to szczera prawda. Nasza egzystencja i nasye bóle i troski na tym padole są bez znaczenia. Patrząc na to wszystko z perspektywy uniwersum czy wieczności, czy naszego układu słonecznego czy też Drogi Mlecznej, mając poza tym świadomośc, że to wszystko pewnego dnia, np. 10 miliardów lat po naszej śmierci eksploduje i rozpadnie się na miliardy, biliony, triliony elementów, jak przynajmniej twierdzi wielu wybitnych astronomów i astrofizyków, to nie znaczymy nie tylko kupę gówna, ale nawet jedną trilionową część pyłka kurzu. Miejcie tę świadomość każdego poranka, również takiego poranka, kiedy budzicie się po upojnej, zajebistej nocy szczęśliwi i calkowicie erotycznie i seksualnie zaspokojeni u boku największej seksbomby Krakowa czy Warszawy.

  1

  0
  Odpowiedz
 25. Wybacz przyjacielu ale niestety to samo często tyczy się facetów. Z księcia zmienia się w nieogolonego Janusza z piwem w jednej łapie a z drugą łapa w jajkach prze tv….
  Marcin.

  4

  1
  Odpowiedz
 26. Wal konia, masuj drąga i ruchaj gumowe lale, kradnij krokodyle, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i Jabłonowo mocne.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Calgon to jest plyn do kapieli chuju ! A nie preparat do odchudzania. Ale co taka menda jak ty wie o kapieli ? Masz chujowe podejscie do zycia -dlatego dziewczyny maja cie w dupie . Kto chce byc z katrolujaca menda ,co wymaga ale chuja sam oferuje?A spierdalaj . Idz zryj calgon .

  1

  3
  Odpowiedz
  1. Calgon to jest proszek do czyszczenia pralki z kamienia czy czegoś. Hehehehehe!

   2

   0
   Odpowiedz
 28. Bo większość dba o siebie tylko po to żeby nie zostać sama, na pokaz dla kogoś, dobrze się zareklamować. Jak już się uda usidlić dalsze starania są niepotrzebne. Wynika to z lenistwa i wygody. Oczywiście tyczy się to obu płci jednak ze wskazaniem na płeć piękną (kiedy jest samotna).

  0

  0
  Odpowiedz
 29. zaczynam obserwować pewną narastającą w męskim społeczeństwie nienawiść do bab…

  8

  1
  Odpowiedz
  1. Czas najwyższy, żeby baba przestała mieć za złe i sądzić, że za szparsko należy jej się utrzymanie i niewolnik tyrający na nią 16h na dobę. Ciężkie czasy dla was idą, panienki…

   1

   2
   Odpowiedz