Rzeczywistość…

Ludzie nie potrafią widzieć prawdziwej rzeczywistości, oraz jej akceptować. Myślą, że są nie wiadomo kim, szczególnie ci gorsi ludzie. Bo przecież wiadomo, że założenie o równości ludzi to czysta manipulacja, gdyż tak na prawdę na każdym kroku istnieje podział na lepszych i gorszych – zawsze będzie ktoś, kto musi mieć przejebane. Ja wiem, że jestem jednym z tych gorszych osobników gat. ludzkiego, ale do cholery jasnej staram się to zaakceptować – znam swoje miejsce w stadzie. Wiem, że moją chujowość dostałem w genetycznym spadku po starych, po starej dostałem okropnie słaby temperament, a po starym alkoholizm. Sami niczego w życiu nie osiągnęli, a uważają się te ciołki za nie wiadomo kogo. Tacy ludzie nie powinni się rozmnażać, sam tak postanowiłem, mimo że zawsze miałem marzenia o założeniu rodziny z piękną żoną, o dorodnych dzieciach. Ale chcę ich chronić przed okrutną rzeczywistością i muszę cierpieć dla ich dobra. Lepsze będzie dla nich to, że się nie narodzą, niż dzierżenie chujowego genotypu. Tak, taka jest prawda – należy odstrzelić chore sztuki, by móc chronić resztę stada…

60
66

Komentarze do "Rzeczywistość…"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Stary idź do psychiatry. Serio. A starych wielbić nie musisz, ale chociaż ich szanuj że Ci dali życie i możesz bzdury na chujni pisać.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Chłopie puknij się w łeb pamiętaj ,, Nie sra się nigdy w swoje gniazdo”To co z tego że dostałeś po rodzicach chujowy temperament czy pociąg do alkoholu,ile masz lat chłopie ,rozum masz?.Potrafisz chyba rozróżnić że alkohol to kurestwo i przez to nic nie osiagniesz a temperament masz chujowy bo nie pracujesz nad sobą.Najlepiej poobrażać rodziców na necie i wszystkich dookoła i co. Pamiętaj że kiedyś słów tych możesz żałować.Zawsze to ojciec i matka.Chcesz żeby twoje dzieci miały dobrze to się za siebie weź.Masz z reszta przykład np.po ojcu.A nikogo nie uchronisz przed rzeczywistością,wiesz czego?bo ty możesz być zajebisty a Twojemu synowi może odpierdolić coś lub córce i też się mogą stoczyć ,i tez ktoś powie o wyginięciu Twojego gatunku. Więcej szacunku dla drugiego.Bez napinki.Powodzenia .Pozdro.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. mysle podobnie,sam taki jestem i nie chce mieć dzieci.Selekcja naturalna stary

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Pierdolisz pan. Dzisiaj możesz być lepszy, jutro gorszy a pojutrze nie żyjesz. Nie wolno tak dzielić. Historia zna takich, co dzielili na lepszych i gorszych według statusu, majątku, rasy.. popatrz jak skończyli i co im to dało. W ogóle co znaczy lepszy/gorszy? Dla mnie np. lepsi są ludzie pozbawieni egoizmu i czyniący dobro, pomagający innym bezitneresownie a nie jakieś skurwysyny którzy dorobili się willi z basenem idąc po trupach. Życie nie jest czarno-białe. Co do dzieci masz rację, nie warto zsyłać kolejnych istnień na ten pokurwiony świat, z którego ludzkość uczyniła piekło.

  0

  1
  Odpowiedz
 6. trochę podrośniesz to zmienisz zdanie. Jesteś na dobrej pozycji ponieważ zdajesz sobie z tego sprawę. A po matce nie odziedziczyłeś słabego temperamentu tylko niską samoocenę. 🙂 pozdrawiam

  0

  1
  Odpowiedz
 7. no tak, faktycznie jesteś słabszym osobnikiem ze względu na słabiutką psychę. kiedyś miałam podobne myślenie, ale wyleczyłam się z depresji. każdy jest kowalem własnego losu, pamiętaj. słaby temperament? spoko, Twojej kobiecie nie byłyby potrzebne wymówki typu ‚boli mnie głowa’ 😉

  0

  1
  Odpowiedz
 8. hmm ciekawa myśl – też tak często myślę i też nie chcę mieć dzieci, głownie dlatego że życie jest chujowe jakby nie było, poza tym za dużo już plebsu i biedy na tym świecie.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Kiedyś myślałam podobnie, ale miałam 10 lat, a teraz jak widzę to kurewskie nasienie na świecie to wolę aby moja rodzina się rozmnażała. Skoro Ty zauważyłeś dupny gatunek to znaczy, że masz coś w głowie, a więc warto się rozmnożyć. Pozdrawiam!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Towarzyszu od 2 komentarza. Naucz się prawidłowo stawiać przecinki i kropki. Czytanie twoich wypocin grozi jaskrą.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. @9 Zawsze miałem z tym problem:). Ale jak Cie tak palą oczy to przepraszam:p

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Nikt nie mówi o równości ludzi, a o równości PRAW, które przysługują ludziom. Co do dzieci, to jeśli jest się niezaradnym życiowo narkomanem, bez pozycji społecznej i pieniędzy, to rzeczywiście lepiej nie mieć dzieci, lepiej dla dzieci.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. @1 no tak to rzeczywiście wspaniałomyślne ze strony jego rodziców że „dali mu życie”,po prostu pewnie to była wpadka.poza tym to egoistyczne rodzić dzieci jeśli nie nadajesz sie na rodzica

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Kluczem do osiągnięcia prawdy jest dotarcie takich wniosków .Niska samoocena jest wspaniała , działa jak najsilniejszy narkotyk , gdzieś tam na końcu samoupokożenia jest jakaś światłość ?

  0

  0
  Odpowiedz