Rzygać mi się chce tym PUPem ;/

Za*ebiście ciepło witam Was! Normalnie jestem w takim stresie,że pos*am się zaraz ;/ Mam 24 lata i niestety bezrobotny! Tak,wiem,wstyd. Ale,co ja mogę poradzić na to? Nie wiele. Przez 3 lata miałem zasiłek pielęgnacyjny na osobę starszą z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Zrezygnowałem z zatrudnienia,na rzecz,właśnie tej opieki nad osobą starszą! Dostałem,co miesiąc 520 zł! A ten fra*er tusk ZABRAŁ mi oraz reszcie ludzi ten zasiłek! BEZPRAWNIE GO ZABRAŁ CHAM WSTRĘTNY!!!! A podobno raz przyznany zasiłek,nie może być odebrany. Chyba,że osoba go pobiera, zdeklaruje się,by nie otrzymywać zasiłku,na rzecz podjęcia pracy-wtedy owszem! Ale tak? TO ZDRADA! Tusk zdradził naród! Ten ch*jcpiarz wstrętny zabrał nam,to,co się należało! A teraz? CO? Gówno jest! Pod koniec października zarejestrowałem się w pośredniaku;/ Przez ten czas, szukałem sam,na własną rękę pracy,pytałem po znajomych,rodzinie (żeby za granicę wyjechać)-oczywiście nic z tego. Pytałem po pracodawcach, oczywiście nic z tego. A potrzebuje pracy i co? Nadal siedzę na dupie! ;/ We czwartek,w tamtym tygodniu byłem u doradcy zawodowego;/ Boże! To po prostu syf,a nie doradca i to jakaś paniusia ;/ Widać było po jej krzywej mordzie,że nie zadowolona była,że tam przyszedłem do niej! Wielce miała do mnie jakieś aluzje, widziałem po niej,że ma w dupie bezrobotnego! Ironią jechało od niej na kilometr! Jeszcze jakieś pretensje miała do mnie! Ku*wa wstrętna! Pretensje,jak ja przyszedłem do niej pierwszy raz! I od razu coś jej nie spasowało ;/ Przyszedłem o pomoc,poradę,o to żeby podbudować mnie,podnieść na duchu,jakoś wesprzeć,to jeszcze s*ka mnie bardziej zdołowała! Jutro też mam tam iść,aż mi się srać chce,jak o tym myślę! Mam ochotę wcale tam nie iść,ale nie pójdziesz…to masz „bana” ;/ Pie*dole!! Frustracja mnie ściska jak fix! Ale nie jestem sam. Wiem,że są osoby,które o wiele,wiele więcej przeszły niż ja, ja na starcie,żę tak to ujmę,mam po prostu dość. Jestem facetem,ale jak wróciłem po spotkaniu żałosnym z tą francą, to nerwy mi puściły i polały się łzy. Niestety. Granice wytrzymałości przekroczone zostały.Sprzedałem auto, nie mam go teraz, ponieważ chciałem rodzicom pomóc, żeby było na rachunki, na kredyty, na jedzenie, żeby jakoś przeżyć. Nie mam wiele. Staram się jak mogę,mam jeszcze siły,ale każdy jest inny, ja niestety czuje,że się poddam. Chciałem mieć firmę, swoją własną,ale nie mam pojęcia,czy jest sens zakładania działalności gospodarczej.

73
69

Komentarze do "Rzygać mi się chce tym PUPem ;/"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pociesz się, mam 41 lat i w zeszłym roku straciłam pracę, więc zaczęłam rozwijać działalność gospodarczą, którą miałam już od 2003. Rozwinięcie niestety się „zwija”, a koszty poniosłam, obrót maleje, wszystko się pieprzy i jeszcze umarł mój partner, z którym byłam 12 lat i pomagał mi w wielu rzeczach, a jeszcze zarabiał. Teraz zostałam z długami! Dodam, ze mam studia wyższe i dwa kierunki podyplomowe i kursów od cholery. To dopiero jest chujnia!!!
  Ale…, Tobie zapewne będzie łatwiej – dofinansowania z unii na założenie działalności i ulgowy ZUS, zdaje się, że przez 3 lata – To bardo dużo!!!! Nie marz się!!!

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Trzymaj się chłopie, dasz rade!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Przez 3 lata miałeś zasiłek pielęgnacyjny. I co przez te trzy lata zrobiłeś? Poduczyłeś się choćby języka, żeby wyjechać za granicę?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jeżeli miałeś pięć stów to właśnie konsumowałeś moją składkę zdrowotną, która mniej więcej w takiej kwocie jest odprowadzana z mojego miesięcznego uposażenia. Rozumiem że każdy szuka każdej możliwej okazji do zdobycia dodatkowych pieniędzy, ale bez przesady i nie wierzę że było to przez 3 lata twoim jedynym źródłem utrzymania, gdyż nie stać by cię było nawet na słoną wodę z takimi dochodami. Jednak to nie twoja wina, tylko taki mamy system, wszystko wszystkim się należy i w efekcie mamy najwyższy 3% wskaźnik rencistów w całej Europie a większość z tych świadczeń to czysta fikcja i wyłudzanie od uczciwych obywateli za pomocą państwa funduszy na ten cel, a ludzie potem dziwią się że płacą składki które w tajemniczy sposób gdzieś znikają. Nie zrozum mnie źle na prawdę nie zazdroszczę ci położenia i sytuacji w jakiej się znalazłeś, ale wszystko to jest konsekwencją systemu który w dalszym ciągu w wielu przypadkach oparty jest na bolszewickiej rozdawajce.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Czytać się tego nie da.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Powiedzmy sobie szczerze, pracy jest mnóstwo. Nie ma jej natomiast dla ludzi z twoim ‚wykształceniem’. Co umiesz? Spawać, kłaść płytki, CNC, koparka? Czy może myślisz, że Państwo (którego Tusk jest przedstawicielem) ma psi obowiązek zapewnić ci ciepłą posadkę w państwowym urzędzie, mimo, że nic nie potrafisz? Ogarnij się, poszukaj w tym PUP-ie kursów doszkalających z sensownych zawodów technicznych (nikt nie potrzebuje kolejnego handlowca), naklep te dwa, trzy miesiące na bezpłatnej na praktyce a potem możesz podbijać do zakładów produkcyjnych. Na początku będziesz murzynem, ale jak zdobędziesz doświadczenie to będziesz miał gwarancję pracy a nawet dyktowania własnych warunków, bo dobry fachowiec jest zawsze potrzebny.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Sens jest – ale musisz mieć pomysł, a nie powielać pomysły innych.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jaki zasiłek? To ja ci go mam ze swoich podatków zapłacić? Za co patałachu jeden? Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to wiedziałbyś, że męstwo oraz inteligencja warunkują zarobek i rozwój kraju, a nie pierdoły, które siedzą z założonymi rękami i pierdolą o Tusku.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Załóż firmę i działaj. Powodzenia!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Rozumiem że w ostatnich (i poprzednich) wyborach nie głosowałeś na lewaków z SLD, ani PSL ani PO. Jak tak to jesteś frajer i sam jesteś sobie winien.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Stary, idziesz do niej i mówisz prosto z mostu o co Ci chodzi bez czarowania. Zapytaj się jej czy przypadkiem nie zapomniała jaki ma zawód.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ty zyles ba zasilku i nazywasz sie facetem? Wez sie czlowieku w garsc bo Sam fakt posiadania kutasa nie robi z ciebie mezczyzny. Przestan sie ogladac Na innych i czekac az ci podadza Na tacy i idz i Sam to wez. Nie ma litosci dla takich jak ty. W zyciu trzeba non stop z kims sie napierdalac zeby wulyjsc Na swoje a nie z postawa roszczeniowa wszedzie uderzac

  0

  1
  Odpowiedz
 14. Zastanawia mnie jedna kwestia. Dostawałeś 520zł na miesiac. Podejrzewam, ze mieszkasz chyba na wsi i ci taka kwota wystarczała. Albo dorabiales na boku. Ja sobie nie wyobrażam brać takich zawrotnych pieniędzy i żyć za nie. Ja też mogłem brać rentę po ojcu, przynosic zaswiadczenie, ze sie ucze i jest ok. Wolałem pracować i nie skoczyc za pare lat jak ty. To są konsekwencje twoich czynów!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Mimo wszystko ciota jesteś.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. „należało się” taaak poza tym ta zapomoga (czy jak ją tam zwał) jest przyznawana w dalszym ciągu, z jednym haczykiem musisz zadeklarować, że nie będziesz pracował 😀 fajny bajer nie ?!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. „we czwartek”-kurwa kto tak pisze? chyba jestes obsrancem

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Smutno mi się zrobiło, jak to przeczytałam. Mój chłopak jest w podobnej sytuacji i czuje się z tym tak samo jak Ty… Nie jesteś sam, choć to oczywiście nic nie pomoże. Musisz wytrwać, spróbuj – zaciśnij zęby i idź na to spotkanie spokojnie, powtarzaj w duchu – dam radę! Bo co możemy zrobić, jak nie próbować i szukać do skutku? Nie ma wyjścia, możemy też siedzieć na dupie i nic nie robić. Trzymaj się!

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @16 sam z siebie teraz zrobiłeś obsrańca, obsrańcu – w czwartek i we czwartek są poprawne, OBSRAŃCU z produkcji

  0

  0
  Odpowiedz