Samotność 29 latka

Powyższy tekst będzie troche przydługi więc jeśli kogokolwiek to znudzi może sobie darować. Nie będzie to raczej tekst o użalaniu sie nad samym sobą, ale momentami są chwile , że w życiu idzie dostać załamki szczególnie gdy jest sie samemu. A to dobija i to naprawde mocno, szczególnie gdy znajomi albo mają kogoś albo sami już założyli rodzine.
Niby człowiek ma jakieś ambicje ( inżynierka i pół roku temu zrobiona magisterka zaoczna. a w moędzyczasie praca bo nie zamierzam od nikogo wyciągać rąk po kasę) ale co z tego. A i żeby nie było nie jestem jakimś gościem który wyżej sra niz ma prysłowiową dupe, bo mieszkam na wsi i od małego jest nauczony do pracy fizycznej no i przy tym pomagam rodzicom przy gospodarstwie więc nie dziele ludzi na lepszych i gorszych. No chyba że ktoś ma naprawde pusto we łbie i nie reprezenntuje sobą nic i nie ma znaczenia skąd pochodzisz.
Jednak mimo to czasami ratuje mnie że staram sie iść jakoś z humorem przez to życia i mam duży dystans do siebie a to troche pomaga.
A jeśli chodzi o miłość są momenty że idzie naprawde dostać fioła i tak nigdy nie miałem nikogo. A wystarczy żeby pójść z kimś za rękę a nawet zwykła świadomość że ktoś na ciebie czeka …

41
7

Komentarze do "Samotność 29 latka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Doskonale cię rozumiem bracie, samotność to straszna chujnia, jeszcze gorszą chujnią jest samotność kiedy jesteś zakochany a ta miłość nie została odwzajemniona i siedzisz sam jak palec myśląc o tej drugiej osobie.

  26

  0
  Odpowiedz
 3. Robisz takie błędy, że nawet nie chcę mi się ich wytykać ty jebany analfabeto. Komu obciagnąłeś za tytuł inżyniera ? Inżynierowi nie wypada robić takich błędów. Nie zasługujesz na ten tytuł. Nie jest mi przykro, że przegraleś swoje życie.

  2

  7
  Odpowiedz
 4. I co, to już? Kolejny kandydat do „Chłopaków do wzięcia”?

  5

  1
  Odpowiedz
 5. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Chcesz żeby ktoś czekał ? To nie licz na babę ona zazwyczaj szczeka , zainwestuj w psa , on będzie czekał a na babę szczekał …

  3

  0
  Odpowiedz
 7. Współczuję, masz niezaspokojna potrzebę bliskosci. Co z tym zrobisz? Miłość się nie rodzi z postowania na chujni. Chyba .

  0

  2
  Odpowiedz
 8. If you think fucking is funny
  Fuck yourself and save your money

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Trawa zawsze bardziej zielona po drugiej stronie płotu – jakbyś kogoś miał, to byś jęczał, że seks nie taki, że się czepia, że taka sraka, czy owaka i że lepiej było samemu.

  1

  1
  Odpowiedz
 10. tekst nie jest przydługi tylko nudny i głupawy. jak chcesz kogoś potrzymać za rękę to weź kolegę do kina i połóż mu rękę na kolanie. Może zaskoczy..

  1

  0
  Odpowiedz
 11. I tak źle i tak niedobrze, kolego. Ja zawsze byłam ‚sama’ z wyboru, tzn miałam faceta z doskoku, zawsze jakiegoś, ale wolałam mieszkać sama, nie mieć żadnych zobowiązań,prowadzilam wygodne życie, uprawiałam dalekie, samotne podroze i cieszyłam się szeroka autonomia,ale czegoś mi brakowało i było źle. Później wyszłam za mąż, ów mąż wymusił na mnie dziecko i teraz mimo, że nie jestem ” samotna”, to też jest mi źle,bo czuję się jak szczur w klatce na kołowrocie, a dziecko,choć kochane, to taki wrzód na dupie. Z transoceanicznych podróży, które były całym moim zyciem, pozostały mi jedynie te z rodzinnego miasta mojego męża do ‚Wòlki Kosowskiej’ albo innego wypiździewa. Ja tęsknię za beztroskimi, panieńskim czasami. A Ty nie spiesz się tak do zobowiązań, żebyś prędko tego nie pożałował.

  1

  2
  Odpowiedz
 12. Znam życie solo, a jeśli chcesz pogadać z kimś kto ten status zna, napisz do mnie koniecznie podając link do posta, abym mogła skojarzyć z kim piszę: woman88@o2.pl

  0

  0
  Odpowiedz