Sąsiad łazi po śmietnikach

Ale chujnia z tym moim starym capem sąsiadem. Łazi całe dnie po osiedlowych śmietnikach, zbiera różne rzeczy i upycha wszystko w piwnicy, a ja, jego sąsiad z klatki, musze wąchać jego skarby znoszone czule każdego dnia po kilka razy. Najgorzej mają sąsiedzi z parteru. Ja pierdole, ale mają chujnie.

43
72

Komentarze do "Sąsiad łazi po śmietnikach"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „Sąsiad łazi po śmietnikach” A mój po ścianach i żyję… Miałem raz też takiego, co po pijanemu po balkonach wchodził do siebie do nory na 3 piętrze. Wielkie mecyje… Ale tak poważnie to masz do dupy, bo zarazy naznosi. Zgłaszajcie na policję i do sanepidu, to mu za którymś razem dopieprzą. Bo inaczej to tylko szczury i zaraza was czeka. Miałem takich w rodzinie, co im przez wojnę odbiło i znosili co się dało. Zawalili piwnicę i kilkupokojowe mieszkanie w bloku niemal szczelnie po sufit (autentyk -w domu były tylko korytarze szerokości max. pół metra. Parę ciężarówek im wywieziono jak się szczury zalęgły o smrodzie nie wspominając. A oni? Zaczęli zbierać znów.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Jakoś sąsiedzi z parteru się nie skarżą, tylko tobie lemingu przeszkadza. Naucz się pierw szacunku do starszych osób capie pierdolony gimbusie

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Zgłoś to do ministerstwa spraw wewnętrznych i oskarż go o bio terroryzm.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Wiem, że to może i obrzydliwe, ale ludzie wyrzucają często naprawdę fajne rzeczy.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Moze niewidzialna reka pewnego pieknego dnia podpali piwnice…

  0

  0
  Odpowiedz