Sąsiad skurwysyn

Witam. Moją chujnią jest sąsiad, stary, wścibski grubas. Przez cały rok filuje okolicę jak szpieg z krainy dreszczowców- siedzi w oknie i wyjść z domu nie mogę, żeby nie zobaczyć jego wrednej mordy. Ten szpion za dychę zamontował sobie nawet lusterko, żeby lepiej ogarniać ulicę. A jak tylko zaczyna się robić cieplej wypełza na ławkę przed domem i zaczyna dawać koncerty. Wystawia sobie jebane głośniczki i od rana do nocy, a czasem przez całą dobę słucha sobie pierdolonego Radia Marysia. Albo przebojów biesiadnych i ślunskich szlagierów. I ten zjeb jest kompletnie głuchy na moje prośby wyłączenia tego gówna. Jego syn też ma dość i też chuja zdziałał. Policja gówno mu robi, bo stary jest dobrym znajomym komendanta i piją razem. Jak ja wystawiłem swoje głośniki i zapuściłem Sepulturę to tylko zrobił głośniej i nie reagował. Okna nie mogę otworzyć nawet w największy upał, bo on napierdala muzyczką. Grila normalnie nie zrobię, bo on napierdala i zaraz wisi na płocie pierdoląc jakieś bzdety.

93
81

Komentarze do "Sąsiad skurwysyn"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To nie jest kurwa chujnia, ja tam mam chujnię poziomu 10 przy której niejeden pierdolnął by sobie w łeb. Właściwie to ma ją każdy człowiek ale nie każdy zdaje sobie z niej sprawę, więc nie będę was uświadamiał bo niewiedza jest szczęściem. W każdym razie jeśli Bóg w którego wierzę wezwie mnie kiedyś na sąd ostateczny to będę go prosił tylko o jedno, nie chcę żyć więcej wśród ludzi, może mi przybić że jestem zły, może stwierdzić że jestem dobry ale kolejnych testów w stylu kradnij albo bądź robotem w fabryce za 1700zł na miesiąc nie chcę. Pierdole, jak nie byłem dobry w tym życiu to nie i chuj, nie chcę niczego poza wolnością od tego skurwysyństwa jakim może być bezmuzgi człowiek. Amen.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. W blokach jest przejebane. Ale zapraszam do złożenia CV w naszym łódzkim oddziale fabrycznym. Jeśli zostaniesz przyjęty (nie zapomnij zabrać trzech stów na rozpatrzenie aplikacji), to możesz jebać od rana do nocy i nie widzieć mordy swojego parszywego sąsiada. My wspieramy takich jak ty.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zacznij mu srać na wycieraczkę.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. To jest właśnie okaz „Młodego Wykształconego z Wielkiego Miasta”. Nazwał dziadka skurwysynem, bo patrzy na ulicę i słucha głośno muzyki.
  Biedny, umęczony polski naród – kto w nas wlał tyle nienawiści?
  ps. „Kraina Deszczowców”

  0

  1
  Odpowiedz
 6. @2 Ale właśnie chujowe jest to, że nie mieszkam w bloku, tylko na osiedlu domów jednorodzinnych.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Mujeju, jestem zły i godny pogardy bo nie lubię chamstwa i zakłócania spokoju innym . BTW sam byś nazwał gdybyś go poznał. (Faktycznie Deszczowcy, dawno tego nie oglądałem)

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Plus za sepulture. Jebać dziada

  0

  0
  Odpowiedz
 9. chuj mu w dupe i kamieni kupe a żeby nie było luzu to dwie taczki gruzu…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Postaw sobie płot betonowy max 2,2 metra bez prześwitu bo na taki nie trzeba zezwolenia. Wtedy będzie ciszej, nie będziesz musiał go oglądać a on ciebie, i nie będzie Ci wisiał na płocie. Proste?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. btw DESZCZOWCÓW 😛

  0

  0
  Odpowiedz
 12. papierowa torba – psie gówienko do środka – kładziesz na wycieraczkę – podpalasz – dzwonisz – spierdalasz .

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Nasze Bloki Są Zajebiste

  0

  0
  Odpowiedz
 14. K*rwa, chłop pisze, że nie mieszka w bloku głąby tylko w domku. Dajcie spokój już tym blokom – są zjebane fakt. Ale jak się ma sąsiada imbecyla to czy domek czy blok to fajnie się z gnojem nie mieszka. U moich starych to takie balangi robi sąsiad w lecie na swoim ogródku że głowa mała. Jakieś wiejskie gangsta z miejscowej siłowni, kurwa nic im nie zrobisz, mają na wszystko wyjebane, z mandatów się śmieją a do sądu to raczej nikt by z nimi nie chciał iść i się narażać. I co? I moi biedni rodzice często nocują u mnie w „zjebanym bloku” bo mają tu trochę wytchnienia od grilowych alko libacji, nocnych śpiewów, historii z dupy, ciągłych chujów, kurew, pizd, i innych epitetów, oraz oczywiście dudnienia basami. Sąsiad idiota to wrzód na dupie czy to w bloku czy to w domku czy tam w innej kamienicy. Chociaż fakt że w domku najlepiej się odizolować, w bloku opcji mało.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Do #5 – jeden chuj, czy mieszkasz w bloku czy w klocku. W każdym razie pracując w naszym zakładzie masz możliwość, żeby sąsiada nie widywać. Oczywiście wrednej żony i bachorów także.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. dam ci dobra rade rozpal grila i nasyp tam jakiejs psiej siersci obcietych paznokci foliowe torby schowaj sie w domu i ustaw wentylator w jego strone i za trzecim razem skurwiel sie bedzie bal z domu wyjsc wiem bo mialem tem sam problem a misiaczki ci nic nie zrobia bo nie ma na to paragrafu bezposrednidgo ja wykurzylem tak bylego policjanta… powodzenia

  0

  0
  Odpowiedz
 17. ^hahahaha ale takiego sasiada jak ty ty bym chciala miec tyle ze mieszka w Austrii ;)Pozdarwiam

  0

  0
  Odpowiedz