Sąsiadka

Kilka słów o mojej chujowej sąsiadce. Szanowna Pani Lidia K. mieszkająca pod nami przyszła do mnie z kijem od miotły i mówi, żeby mój mąż wszedł na parapet naszego okna, ZABIŁ! tego gołębia, który siedzi na rynnie i sra jej na parapet. Gołębi tam jest od chuja i co chwile jakiś siada i sobie zwyczajnie sra. Mój mąż nie jest w stanie ich nawet odgonić, a nigdy nie zabijał zwierząt. Może udostępnię jej lokal i niech sobie sama łazi po parapetach co? I Zabija ile wlezie. Mam nadzieję, że istnieje karma…
Druga sprawa o naszej sąsiadce. Otóż kilka razy poskarżyła się, że zbyt głośno rozkładamy tapczan o późnej godzinie. Bez komentarza, baba ma zwidy i majaki. Nawet nie mamy rozkładanego łóżka tylko sypialnię. Kazała nam też ODDAĆ klucz do naszej piwnicy, bo tam jest jej komin ;]. To jej mówię żeby przyszła z kominiarzem jak chce ten komin przeczyścić, bez problemu pożyczę jej ten klucz. Ale SKĄDŻE! Ona MUSI mieć ten klucz.
W sobotnie poranki zatruwa życie parkującym koło domu kierowcom. Pal ją sześć, bo i tak jest zakaz postoju. Ale przeszła sama siebie kiedy opierdoliła właściciela pobliskiego sklepu, że to przez niego ludzie stawiają auta pod jej oknem, bo to jego klienci…
Ogólnie chujowa ta baba. Mordę ma wiecznie skrzywioną i nienawistne spojrzenie. Nie pomogło to, że na początku byliśmy dla niej bardzo mili. Co chwila szuka z kimś zwady. Oczywiście do kościółka chodzi na codziennie rano i na nieszpory.

33
43

Komentarze do "Sąsiadka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja – Euzebiusz Wchujzłodziej, kandydat na posła, senatora czy do brukseli (byle się nachapać) – uroczyście składam obietnicę wyborczą: jeśli na mnie zagłosujecie to wypierdole panią Lidię K. i inne tego typu stare rury pod most, a ich mieszkania oddam młodym, jurnym małżeństwom!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Napiszcie do Polsatu, będą mieli nowy scenariusz do kolejnego odcinka „Trudnych Spraw”.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Trochę przeredaguj ten post, wydrukuj i powieś jej na drzwiach.
  Kopię wyślij proboszczowi.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Może ona w gruncie rzeczy chce, żeby Twój mąż ją nadział na swój kij od miotły?

  0

  0
  Odpowiedz