Sąsiadka wiecznie żywa!!

Od niedawna wkurza mnie moja sąsiadka! Ma ze 150 lat i końskie zdrowie. Znaczy nie wkurza mnie jej końskie zdrowie jako takie, tylko to, że codziennie o 6 budzi mnie odkurzaczem. Pal licho w ciągu tygodnia, bo wstaje o 4,30 więc 6 to dla mnie wczesne przedpołudnie. Ale np w sobotę chciałabym pospać do 7! W niedzielę obowiązkowo o 7 mam Mszę Świętą. Co niedziela budzę się i się zastanawiam czy mnie ktoś zaniósł do kościoła bo sąsiadka głucha jak pień więc słyszę każde słowo! A już najbardziej wkurza mnie to, że ona mieszka sama i słucha radia i ogląda tv w tym samym, kurwa, czasie! I oczywiście na full! I jak tu książkę poczytać!? I jak tu posiedzieć w ciszy kiedy ksiądz nadaje „żałuj za grzechy” a ty myślisz o tym jak ją zabić!? I jeszcze co mnie wkurza. Sąsiadka waży z 40 kg- mała, chuda a jak schodzi po schodach to jakby miała ołowiane pantofelki! Ogólnie stara, głośna plotkara!!!!

79
52

Komentarze do "Sąsiadka wiecznie żywa!!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jest kilka rozwiązań. 1. Przyzwyczaj się. 2. Stopery do uszu na noc. 3. Wyprowadź się. 4. Może da radę francy wyłączyć światło? Co weekend, jak już pójdzie spać, tak żeby rano nie miała przez parę godzin. 5. Wykończ cholerę nerwowo (trudne, ale może się uda). Trzeba francy tak uprzyjemnić życie, żeby sama się wyprowadziła, albo do innej chaty, albo na cmentarz.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Bardzo mi bliski temat tyle, że nade mną mieszka młode małżeństwo z bachorami. Już kiedyś tutaj o tym pisałem. Aktualnie jestem w trakcie zmiany mieszkania, bo nie było innego rozwiązania…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Wstajesz o 4:30 a sąsiadka budzi cię codziennie o 6-tej, bardzo ciekawe zjawisko, a więc masz 1,5 godziny na spokojne czytanie książki, podobno w hipnotycznym transie łatwiej zapamiętuje się szczegóły.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Może zdarzyć się taka sytuacja że pozostali twoi sąsiedzi mają ten sam problem. Po konsultacji na forum klatki lub bloku powinniście powziąść działania polegające na jednoczesnym, nocnym, zamurowaniu wszystkich otworów dzwiowych i okiennych prowadzących do siedliska …(wiadomo kogo).
  Następnie czekamy aż sprawa przyschnie i już

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ktos kiedyś pewnie trzepał z pamięci myśląc o niej. Hehe.Ciekawe czy ty nie bedziesz przeszkał komuś kiedy będziesz stary. Jedyny problem jaki tu widze to to że komunistyczne bloki to patologia, zresztą zaprojektowane z typowo socjalistycznym podejściem, czyli tak żeby wszystko było słychać co daje zero prywatności. Tak kurwa. Założenie liberalizmu to zrobić jak najlepiej, zarobić jak najwięcej i każdy zadowolony i producent i klient. A założenie komunizmu to zrobić chujowiznę jak najtaniej, żeby trzeba było robić znowu bo robota musi być. Budownictwa też to dotyczy.

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Idz ja znienacka wyruchaj przy kazaniu Ojca Dyrektora. Jest stara, wiec na pewno jara – przeczyscisz jej dobrze komin i bedzie spala do poludnia jak ta lala.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Do piachu próchno!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Nie masz szacunku gnoju do starszych ludzi!

  0

  1
  Odpowiedz
 10. To już nie twój problem, ja ze szwagrem tym się zajmiemy.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. A korków nie ma na klatce?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Zapukaj, daj czekoladki i powiedz grzecznie, ale stanowczo, co cie wjebja.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Każdego wieczoru strzel jej minetę. Naśliń, wypieść i przetrzep lukrową szparkę oraz oko diabła. Nie będzie miała siły wstawać rano.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Na starość jej się pierdoli, ja bym francę za włosy i do piachu… i chuj jej na grób!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @5 idioto chcąc opisać komunizm przypadkowo opisałeś współczesny kapitalizm, największe gówno jakie istnieje.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Ksiądz też czasem mówi „nie zabijaj”, więc sąsiadka powinna podgłośnić radio, żeby do ciebie dotarło. I co w tym złego, że uczastniczysz we mszy nie musząc iść do kościoła? Poza tym najpewniej za rzadko odkurzasz mieszkanie.

  0

  1
  Odpowiedz
 17. @2 – Czytanie ze zrozumieniem naprawdę tak mocno boli? Spróbuj jeszcze raz, bo o ile mnie wzrok nie myli, to dokładnie to wyjaśnił w tekście:)

  0

  0
  Odpowiedz
 18. @5 Komunistyczne bloki a od połowy lat 50 wielkopłytowce dalej stoją… Nie wspomnę już o luksusie mieszkania w bloku z prefabrykatów rodzimych.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @11. „Zapukaj, daj czekoladki” A w czekoladkach kurrara albo chociaż trutka na szczury lub coś na sraczkę. 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 20. A posprzątaj swoje mieszkanie brudasie, bo cię karaluchy zeżrą.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. wypisz wymaluj moja sąsiadka starucha p,rak. żyje już chyba z 3 stulecie…a do wszystkiego dodam tylko ze oglada beny hilla na ful i jaska fasole na ful.ja nie wiem umieraja calkiem fajne mlode osoby a ta zyje i zyje i zyje..i na chuj ona zyje ja sie pytam?

  0

  0
  Odpowiedz
 22. pusc jej sepulture o polnocy

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Od 22 do 6 jest spokojna? Jeżeli tak to masz przesrane. Zakatuje cie w ciągu dnia. I to zgodnie z przepisami. Jeżeli nie wytłumaczysz jej o co biega i ona tego nie zrozumie znajdź nową chatę. Już to przerabiałem nawet urzędowo. Nic się nie da zrobić oprócz zabójstwa które chyba nie wchodzi w grę.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. @14 idioto to chyba cię ojciec na obiad woła, gdzie wspomniałem że w Polsce jest kapitalizm?

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Mówicie tu o ruchadniu tej starej kobiety próbując ja jakos uciszyć z rana a nie doczytaliscie ze autorem tej chujni jest kobieta.. Czytanie ze zrozumieniem sie kłania !

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Widziałem nie złą sztukę z czarnym humorem w jednym z warszawskich teatrów pt „trzeba zabić starszą panią”. Polecam.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. 20. „i na chuj ona zyje ja sie pytam?” Wiesz jak to jest: nie masz po co żyć, żyj na złość innym. 😉 @22. „Od 22 do 6 jest spokojna? Jeżeli tak to masz przesrane. Zakatuje cie w ciągu dnia. I to zgodnie z przepisami.” No niekoniecznie. Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak cisza nocna. To istniało za PRL-u. Dziś jest zakłócanie spokoju. Z tym, że przepis obejmuje całą dobę a nie tylko od 6 do 22. Tyle, że nie da się sztywno określić ram tego, co można uznać za zakłócanie spokoju. Czyli trzeba liczyć na to, że jak się na babę złoży skargę o zakłócanie spokoju, to jeszcze trzeba ją dobrze uzasadnić. @24. „Mówicie tu o ruchadniu tej starej kobiety próbując ja jakos uciszyć z rana a nie doczytaliscie ze autorem tej chujni jest kobieta.. Czytanie ze zrozumieniem sie kłania!” Primo, co to zmienia? Secundo, o lesbijkach słyszałeś kiedyś? 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 28. @24 bo tu same erosomany !

  0

  0
  Odpowiedz
 29. erosomany i lezby

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Autorka24. Tak jestem kobieta.:) Aby ruchac trzeba mieć penisa moi mili. Lesby to oddzielny gatunek, trzeba go tępic bo strzelanie palcówy sąsiadce stanie sie zbyt powszechnym sposobem na uciszenie starej zrzędy co doprowadzi do większej patologi w tym i tak juz wystarczająco obrzydliwym kraju xD

  0

  0
  Odpowiedz