Ściana

Jednym z największych mitów rozpowszechnianych przez wszystkich pseudo guru uwodzenia, którzy naczytali i nasłuchali się bzdurnych teoryjek, ale sami nie mają pojęcia o kobietach jest mit „ściany”. Ci nieudacznicy naciągają ludzi przedstawiając naiwnym frajerom wykresy i teorie wyssane z palca, jakoby kobieta po trzydziestce, samotna matka, czy laska po przejściach spotykała jakaś ścianę i traciła wartość na rynku matrymonialnym.

Jako doświadczony wyga zdradzę wam sekret, którego oni nie znają lub nigdy wam nie ujawnią.

Brutalna prawda jest taka, że nie ma żadnej ściany i prawie każda szmata, która mogła skakać nawet na tysiącu knag bad boyów i kryminalistów w różnych odcieniach i mieć gromadkę dzieci z poprzednich związków i tak spadnie na cztery łapy.

Jeśli w to wierzycie, że ma potem jakieś problemy, że nikt jej nie zechce to nie doceniacie potęgi spermiarstwa, ojj… bardzo nie doceniacie.

Brutalna prawda jest taka, że ZAWSZE znajdzie się frajer, który będzie na kolanach chodził za taką laską jakich przejść by nie miała za sobą. Znam dużo takich kobiet 30, 40, 50 lat, które mają za uszami jakieś szaleństwa, mają dzieci, a tak spermiarze latają za nimi jak pojebani.

Oczywiście wiadomo, że księżna trochę ponarzeka, że czasem nie może już sobie pozwolić na ferrari i musi zadowolić się skodą, że grube nadgarstki i wytatuowane przedramiona nabuzowanego testosteronem samca alfa muszą czasem zostać zastąpione średnimi, lub chudymi beciaka, których się brzydzi.

Ale generalnie i tak szmata będzie mieć w chuj lepiej niż 90 procent facetów nieważne czego nie odwaliła i ile nie nałgała i smętnych historyjek nie naopowiadała dożyje w komforcie końca swoich dni bez żadnego poczucia winy, zaspokojona przez wiele różnych kutasów.

Zapamiętajcie brutalną prawdę, że nawet najgorszy żeński odpad ma lepiej i łatwiej w życiu niż statystyczny facet.

19
6

Komentarze do "Ściana"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „Brutalna prawda jest taka, że ZAWSZE znajdzie się frajer, który będzie na kolanach chodził za taką laską jakich przejść by nie miała za sobą. Znam dużo takich kobiet 30, 40, 50 lat, które mają za uszami jakieś szaleństwa, mają dzieci, a tak spermiarze latają za nimi jak pojebani.” … właśnie to jest ta ściana… Nie ma już szansy na Chada, jest już tylko frajer. Na tym to polega, Panie doświadczony wyga.

  4

  0
  Odpowiedz
 3. Smutna chujnia facetów XXI w.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Wygo, chodzi o przepadającą atrakcyjność dla najlepszego męskiego towaru, a nie o znalezienie czegokolwiek. Do mnie też startowały dziewczyny z krzywym ryjem lub nadwagą i mógłbym mieć je na pstryknięcie jajkami, ale to nie ma przecież żadnej satysfakcji z czegoś takiego, a i Euzebiusz nawet nie drgnie. To jest właśnie ściana i statystycznie przypada na 27/28 rok kiedy skakała po kutasach równolegle studiując socjologię, a potem zostają już ochłapy czytaj normiki i niżej 😉

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Bo kobiety to najlepsze istoty na ziemi kocham nas. Żadna Beatka która ma stąd spierdalać

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Choćbym ciemną szła doliną nie ulegnę skurwysynom. Beatka 😉

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Chłopie, Skoda pisze się z dużej litery z szacunku do marki!

  1

  2
  Odpowiedz