Ścieżka rowerowa

Ostatnio jeżdżąc rowerem do pracy, strasznie się denerwuję. Jadę sobię spokojnie rowerkiem, aż jebany tabun pieszych wpierdala mi się na drogę. To jest odcinek przedłużenia deptaka. Widoczny jest znaczek drogi dla rowerów, nawet cała ścieżka jest koloru czerwonego. Raz tak miałem, że zapierdalam sobie 40km/h po ścieżce, idzie sobie rodzinka z wózeczkiem i dwona bachorami. Napierdalam dzwonkiem, dzieciak odskakuje mi pod koła, ja się wypierdalam i szlifuję skórą po asfalcie. Najśmieszniejsze jest to, że nawet mnie nie przeprosili, tylko stwierdzili, że to moja wina. Codziennie Janusze i Grażyny chodzą tą ścieżką, bo ciężko im przejść na drugą stronę ulicy. Kiedyś się specjalnie wpierdole w nich rowerem, to może się czegoś nauczą.

66
11

Komentarze do "Ścieżka rowerowa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. I zrób tak, wpierdol się specjalnie. Jeśli będziesz potrzebował pomocy adwokata, daj znać. Niech się wiejska cebula nauczy porządku.

  6

  0
  Odpowiedz
 3. To ty kmiocie jesteś januszem i myślisz ,że w mieście możesz zapierdalać swoim wehikułem ,jak u siebie na wiosze.Nazjeżdżało się ,kurwa tego buractwa i zaczyna rządzić w mieście…

  2

  8
  Odpowiedz
  1. Ty tak na serio czy tylko trolujesz? Bo buractwem jest chodzić po ścieżce dla rowerów a niektórzy z tego buractwa myślą, że są panami świata i chodzą po ulicy.

   5

   1
   Odpowiedz
 4. Dobra chujnia, mam to samo!!

  5

  1
  Odpowiedz
 5. Tyle pieszych na ścieżkach rowerowych, ilu rowerzystów na chodnikach. Taka prawda. Oni na twojej ścieżynie to cebulandia, janusze i grażyny, a rowerzysta na chodniku to co? Albo jezdni? Wsadźcie sobie tą modę na pedałowanie i sprawdźcie co to hipokryzja.

  3

  2
  Odpowiedz
 6. Jestem pieszym, nie jeżdżę na rowerze, a też wkurzają mnie ludzie, którzy chodzą po ścieżce rowerowej!

  5

  1
  Odpowiedz
 7. Gorsze od pieszych na ścieżce rowerowej są….. samochody. Tak ucywilizowali ścieżki rowerowe leśne, że nawet samochody robią sobie skróty. A kiedyś były to takie piękne wertepy, że i pieszy nie chodził, nie mówiąc o Matce Polce. Postęp 🙁

  3

  0
  Odpowiedz