Seks?

Mam problem. Od jakiegoś czasu spotykam się ze swoim byłym. Nie jesteśmy już razem, rzucił mnie jakiś czas temu… jednak słabość mam taką, iż nie potrafię zerwać z Nim kontaktu. On do mnie nic nie czuje, ja Kocham Go niemiłosiernie. W sumie każdy się dziwi, że zostawił mnie, teraz trudno o taką, która potrafiłaby zrobić dla ukochanego wszystko. Patrząc na hot 16-tki, które mają więcej tapety na ryju, niż ja tynku na ścianie, w głowach pusto aż echo idzie to aż prosi się, żeby takiej w ryj dać, za to , że w ogóle pojawiła na świecie. Ja uważam się za atrakcyjną, jakoś w głowie mam poukładane. I wcale nie jest powiedziane, że jak dziewczyna ładna, to pusta, to głupi stereotyp ;/ Mniejsza. Od pewnego momentu ciągnie mnie do Niego… chodzi o seks. Jednak wiem, że razem nie jesteśmy, nie będziemy, to i tak myślę o tym coraz więcej. Wiem, że pod względem seksualnym on też mnie pożąda.

43
77

Komentarze do "Seks?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. ty tak myślisz o sobie. A jak myślą o tobie inni?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Dlaczego ma Cię nie pożądać… Poruchać byłą zawsze miło a w razie czego to chuj, bez zobowiązań, po prostu idealnie się bysiu urządził. Ja mu, kurwa nie wstyd, mało Cię skrzywdził? Jeszcze mu teraz dupy dawaj za to… pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Lol, dziwne. Moj kumpel jest w identycznej sytuacji, wszystko się zgadza. Jesteś może z Malopolski?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. tu jacek, już ją wyruchałem. ach od razu lepiej

  0

  0
  Odpowiedz
 6. nie, nie jestem z małopolski..

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Droga Chujowiczko, czy ten On, o którym piszesz, jest może Bogiem? Próbuję zrozumieć, dlaczego uparcie piszesz zaimki osobowe związane z Nim z wielkiej litery… Pozdrawiam, Chujowiczka Anna.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Olej go . to się ku odmieni że będzie za Tobą łaził 🙂
  -ALeksander

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Heh ja też zerwałbym z laską która lata za mną na każde zawołanie.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. zła wiadomość, wbrew temu co sobie myślisz, nie masz w głowie poukładanego.

  0

  0
  Odpowiedz