Seks jet obrzydliwy

Ponieważ obrzydliwe są ludzkie wydzieliny i niedoskonałości ludzkiego ciała. I dla was też seks jest obrzydliwy tylko bardziej hardkorowy rodzaj np. anal, pissing, seks grupowy, seks ze starą osobą itp. Dużo ludzi tak uważa i nie zrobi tego z panem Mietkiem z dworca, ale się do tego nie chcą przyznać, że seks bywa obrzydliwy.

53
93

Komentarze do "Seks jet obrzydliwy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Moherowe berety…

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Tu Mietek z dworca.Co to za dyskrimizacja.Aco ja jestem gorszy?Dupcze wszystko i wszystkich.Rownouprawnienienie dla kazdego.Spuszczam sie do babskich ust ,
   tak samo jak do meskich czy transexualistow.Demokracja jest najwazniejsza.
   Przyjdzcie na dworzec to was wszystkich wydupcze.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Niewiem jaj inni ale ja przy pornósach jestem w stanie jeść i jem sobie i oglądam, mnie już to nie rusza jak kiedyś :/

  0

  0
  Odpowiedz
 4. acha nadawanie tego większego znaczenia dla aktu oddania fizycznego dwóch osób. Wiadomo że chodzi tutaj tylko o zaspokojenie ego.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. W ogóle ludzie są obrzydliwi. Kiedyś, pamiętam miałem taką, że skóra jej śmierdziała. Po prostu, wydzielała taką jakąś nieprzyjemną woń. Potrzymałem ją za piersi pewien czas, potem powąchałem swoją rękę… O jaaa pierdole! Jakiś zapach żółtego sera, który leżał przez pewien czas poza lodówką, w ciepłym miejscu. Straszne. Innym razem znałem taką co często bekała. Z początku nie zwracałem na to uwagi, ale z czasem to już zaczęło to mnie drażnić. Gdy mieliśmy seks, zaczynałem szczytować, to przy wytrysku często pierdziała. Obrzydliwa typiara:) Fu!

  1

  2
  Odpowiedz
 6. Powiedz swojej, żeby dupę przemyła, to zmienisz zdanie, bo natenczas masz chyba traumę ;-P

  0

  0
  Odpowiedz
 7. mylisz sie ! niema nic lepszego od pakowania w cipsko !

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Coś w tym jest. Ja lubię seks ale nie chciałabym się oglądać np. w lustrze kiedy to rbię te wszystkie wygibasy albo celulity paskudne widać na dupie. Wolę mysleć, że mój seks wygląda jak w filmie. Wtedy mogę zrobić więcej i być bardzo rozluźniona. Wydzieliny mnie nie obrzydzają jeśli robię to z osobą, która mnie kręci, wtedy im więcej wydzielin tym lepiej.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ja Ciebie rozumiem. Mnie też to po części obrzydza. I nie wiem, co z tym zrobić, bo to jest naturalne.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Idz powiedz to proboszczowi.

   0

   0
   Odpowiedz
 10. True. Człowiek sklada się glownie z fekalii.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Niedoskonałości ludzkiego ciała są normalne, masz wyprany mózg przez mainstreamowy obraz kobiety, a i mężczyzny również.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Tak się kończą pedalskie eksperymenty. Dobrze że ci się nie spodobało, jednego zwolennika pedalstwa mniej. A tego pytania o mietka z dworca nie czaję, moim zdaniem wszyscy normalni przyznają że nie chcieli by z nim seksu.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @6 Chociaż pamiętaj debilu przy tym skąd się biorą dzieci. Seks to nie taka zabawa jak ci się wydaje. Przez takich jak ty później przychodzą na świat takie niechciane dzieci, już nie mówiąc o tym, że nie ma kto wtedy płacić na nie. Jesteś potencjalnym zagrożeniem dla tego społeczeństwa. Tak tak, właśnie chodzi o te ewentualne dzieci, które mogą mieć zjebane życie już na samym starcie. Pomyśl, że ty mógłbyś się urodzić w przypadku takiej beztroskiej zabawy pewnych dwóch odmiennej płci osób. Miło mieć taką świadomość, co? Polecam seks analny, jeśli chodzi o zabezpieczenie przed prokreacją jest to dobra sprawa. A jak to zrobisz i z kim to już mnie nie obchodzi. Możesz nawet z gejem. Swoją drogą, to nawet szczerze powiem, że tacy jak ty mogliby być i gejami. Przynajmniej społeczeństwo byłoby pod tym względem bezpieczne; w dalszym ciągu chodzi mi o te potencjalne, nieszczęśliwe dzieci. Powiesz mi że można zawsze zabezpieczyć się… To nie odnosi się do takich jak ty młotów. Dziewczyna będzie chciała naciągnąć cię na ciążę to i tak to zrobi, a ty nawet nie obejrzysz się i już będzie po fakcie. Zresztą, od kiedy to już istnieją środki antykoncepcyjne, a niechciane ciąże jak były tak i są dalej. Właśnie, między innymi przez takich jak ty. „Mylisz sie ! niema nic lepszego od pakowania w cipsko !” Co za debil! A tak w ogóle to po chuj ja to piszę?… I komu? Pewnie jesteś jeszcze młody i głupi.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Da Vinci napisał w jakimś swoim kajecie, że akt seksualny choć dostarcza przyjemności to w swojej istocie jest obrzydliwy. Facet ponoć niemal w celibacie żył bo tak go to brzydziło. Na Discovery oglądałem.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Nie ruchałeś to się nie odzywaj!

  0

  0
  Odpowiedz
 16. da vinci był gejem… boże trzeba było oglądać program do końca;). wiesz to że nie potrafisz znaleść kogoś ładnego nie świadczy o tym że seks jest obrzydliwy… każdy na swój ideał z którym mógłby zrobić wszystko i to z wielką chęcią

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Jakie kurwa dzieci…(!) Seks sam w sobie jest przyjemny. A to co nas właśnie rajcuje to odmienność płciowa. Chociaż niektórym się chyba błędnik pojebał i zamiast ruchać dziewczynki, wolą bardziej chłopców. A co do samego ciupania dziurki, to jak jesteś w transie, to chuja powinna obchodzić Cie ta wydzielina, a raczej moment kiedy sam będziesz wyciskał soczek z ogórka. A w cipce fajnie jest posiedzieć. Jakbym mógł to swoją bym nadział na wacka i nosił ją jak napletek na kutasie… hehehehehe… 😀

  0

  0
  Odpowiedz