Sen ucieczka

Dzisiejszym wkurwieniem są moje pojebane sny. Od ponad roku dręczą mnie ucieczki we śnie. Cały jebany rok. W tym tygodniu uciekałam już zwierzętom, arabom, gwałcicielowi, naleśnikowi z dżemem i wielkimi truskawkami (no kurwa, ja nie mam 12 lat!), znajomym, nieznajomym, policji i jakiejś pojebanej kulce ze skrzydłami. No ja pierdolę. O co chodzi? ostatnio przed snem intensywnie myślę o różnych rzeczach, niby to ma pomagać, a chuja daje. Dodam, że rok temu i wstecz w ogóle mi się nic nie śniło, to był raj. A teraz? to jest takie wkurwiające… budzić się co 2 godziny ze strachu, pot leje się niemalże zewsząd. Aghr… umieram.

61
65

Komentarze do "Sen ucieczka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. hahaha, uciekasz przed nalesnikiem z dzemem ?:D

  0

  0
  Odpowiedz
 3. ta kulka jest z Quidditcha od harrego ;d lepiej uciekaj bo jak cie dopadnie to mrr ;d !

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Strasznie kurwa fascynujące jebana gimbusko. Idź spać kurwa lepiej, bo kurwa jutro do gimbazy nie wstaniesz!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Fajna chujnia, ale co mnie kurwa jakieś twoje pojebane sny obchodzą?!?!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. weź raz to gdzies spisz i bedzie materiał na głębszą chujnie

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jesteś moją bratnią duszą,bo ja też ciągle mam takie sny,ostatnio uciekałam przed bandytą,wcześniej przed koleżanką itp.
  Znajoma psycholog mówiła mi,że tego typu sny oznaczają niby ucieczkę przed realnym światem i chęć zamknięcia się w swojej wyobraźni.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Może te sny są efektem silnego stresu? Masz skomplikowaną sytuację pragniesz od niej uciec. Ja ostatnio ciągle mam wrażenie, że coś mnie omija, przez to non stop śni mi się, że się spóźniam na zajebiste wydarzenia..

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Strzel sobie palcówkę przed spaniem, będziesz miała sny jak marzenie z murzynami z wielkimi pałami. Jak się obudzisz to wibrator w szparę i kimono.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Potrzebujesz porządnego ruchania. Od braku przedmuchania komina nie dochodzi wystarczająco dużo tlenu do mózgu i baby głupieją. Udowodnione naukowo

  0

  0
  Odpowiedz
 11. No to masz wesoło. xD Ten naleśnik mnie rozłożył. 😀 Nie wiem czy to pomoże, ale może poczytaj o świadomym śnie. A oprócz tego, może zmień nastawienie. Mi się właściwie nigdy nie śnią koszmary, bo ja do każdego snu podchodzę z luzem i ciekawością, nawet jak jest jak horror. Może spróbuj zmienić nastawienie na podobne.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. Powinieneś cieszyć się z tego że zostało ci więcej niż 3 miesiące życia, gdyż w świetle ostatnich badań, co zdziwiło wszystkich naukowców, osobom poniżej tej granicy nic się już nie śni.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Jesteś nienormalny i winieneś się leczyć.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Podświadomość Ci podpowiada „spierdalaj z tego kraju”

  0

  0
  Odpowiedz
 15. 2 lata temu nie miałaś tego stresu co dzisiaj

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Jedyne co mogę Ci poradzić w tej sytuacji to, żebyś idąc spać zakładała trampki albo najlepiej jakieś adidasy do biegania. Na pewno nie stracisz na tym a o wiele łatwiej będzie Ci Spierdalać.
  Jakby mnie arab gonił to też bym spierdalał bo Kozojebcy nigdy nie rozszyfrujesz o co hujowi chodzi.
  Natomiast co do naleśnika z dżemem i truskawkami na pewno bym został.
  A tak na serio to jebnij browara przed snem to będzie Ci się śnić, że ruchasz się z Bradem Psitem albo innym bogatym hoolywodzkim skurwielem i nikt Cię nie będzie gonił.

  0

  1
  Odpowiedz
 17. Pomyśl o Asi, nie tej z klasy, ale tej Asi Akirze i przestań uciekać!

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Może za dużo się objadasz na noc? Poszukaj w aptekach łagodnych środków wspomagających zasypianie. Po nich zazwyczaj nie ma się żadnych snów. Wbrew pozorom dobry też może być alkohol przed snem(ale w małych ilościach!)
  Pozdrawiam: Kuba, którego znudziła już walka z wiatrakami.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Wiem jak to jest. Mnie kiedyś gonił we śnie wielki skrzydlaty, murzyński kutas. Uciekałam ile sił ale on mnie doganiał i dźgał w kakaowe oko a potem mnie wyprzedził, zdzielił mnie w ryj tak że się przewróciłam i pchał mi się do buzi. Mam traumę, boję się skrzydlatych kutasów, choć mój pychoanalityk mówi że nic takiego nie istnieje, ale ja mu nie wierzę. Jeszcze wiele rzeczy jest nieodkryte.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Przecież na szpilkach nie da się uciec.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Przed kolejnym pójściem spać pierdolnij łbem z całej siły w ścianę, powinno pomóc.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. ale naciagane gowno. 1 gwiazda

  0

  0
  Odpowiedz
 23. 5 gwiazdek za naleśniki :D.

  0

  0
  Odpowiedz