Sens życia

Czasami się zastanawiam jaki jest sens istnienia na tym świecie. Wszystko sprowadza się do seksu. Po co są pieniądze? Żeby wyrywać na nie panienki. Po co się gra w piłkę nożną? Żeby zaimponować innym, mieć wyższy status społeczny, a co za tym idzie, lepsze powodzenie. Po co się gra w gry komputerowe? Żeby przechodzić kolejne etapy, a co za tym idzie jesteśmy dowartościowani i nasza pewność siebie w kontaktach międzyludzkich też się polepsza. Tak jest kurwa ze wszystkim. Jesteśmy stworzeni do jebania się nawzajem i nikt mi nie wmówi, że tak nie jest. podobno przeciętny mężczyzna myśli o umcia-umcia co parę minut, bodajże 2. Zobaczcie sobie film „testosteron”. Polska komedyjka, którą widział chyba każdy, ale ma w sobie tyle mądrości, co niejeden dramat itp. Chujnia i śrut.

24
45

Komentarze do "Sens życia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jaka tam chujnia. Żyć nie umierać!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wykastruj się wtedy problem popędu zniknie i jeśli odnajdziesz prawdziwy sens życia ukryty dzisiaj za kurtyną jebania oraz będziesz szczęśliwy zrobię to samo. Czasami też mam dosyć, ciągle tylko jebanie i jebanie w głowie skupić się nie można, w lato łatwo o wypadek, na zajęciach spódniczki i człowieka chuj strzela. Ja rozumiem fajnie poruchać ale dlaczego muszę jak każdy facet cierpieć męki nad niemożnością skupienia się na czymkolwiek. Mam kobietę ale co z tego jak w szkole i w pracy wszędzie widzę dupy i wyobrażam sobie wsady. Kurewskie instynkty tylko pierdolą nam życie. Kobieta nigdy tego nie zrozumie, nawet się nie postara. Dobrze że zawsze można sobie odrobinę pomoc, zamknąć się w kiblu na uczelni i jazda. Drogie Panie nawet nie wyobrażają sobie jak popularne jest to zjawisko. A wiecie co jest najsmutniejsze w tym wszystkim? Wieczorem gdy romantyzm sięga zenitu, kobieta aż zostawia ślady na podłodze z podniecenia mi wcale nie chcę się dymać! Wprawdzie muszę bo inaczej zacznie podejrzewać że rucham na boku a ja tylko wale konia w kiblu żeby móc skupić się na zajęciach, później po całym dniu jestem tak zmęczony że najzwyczajniej mi się nie chce. Kurwa błędne koło, co mam robić męczyć się w szkole/pracy i narażać się na uśmieszki z powodu wielkiego wojskowego namiotu dla całego legionu marines w spodniach ale za to wieczorem odlecieć do innej galaktyki seksu czy narażać się na podejrzenia partnerki co już zauważyłem. Nigdy jej nie zdradzę to po pierwsze ale kurwa co zrobić z tym fantem.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Nie przyszło Ci kiedyś do głowy, że ktoś może lubić piłkę nożną albo grę komputerową, a nie robić tego dla chociażby pieniędzy? Mimo to, rozumiem Twój ból – ja też wielu zagadnień typu „dlaczego i po co to” nie rozumiem.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Nie ma czegoś takiego jak odgórny „sens istnienia”. Umcia-umcia to biologiczny imperatyw, jedyna rzecz, która interesuje naturę. Bez tego byśmy nie istnieli. Ślepe i podstawowe instynkty zapewniające przetrwanie gatunku. Niektórym się wydaje, że wynieśli się swoim rozumem i inteligencją ponad swoją „zwierzęcość”. Nic bardziej mylnego. Możemy tworzyć systemy społeczne, moralność, zmieniać otaczający świat ale siedzącej w nas podstawy zmienić się nie da. To prawda, że w zasadzie wszystko sprowadza się do „jednego”. Jesteśmy zwierzętami o „wyższym stopniu wtajemniczenia”. Ewolucja popchnęła nas do przodu dając multum możliwości i problemów, choćby takich jak próba odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie. Sensu nie ma. Trzeba sobie go „zrobić”. No i w między czasie pojebać rzecz jasna. 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Skoro masz takie poglądy to znaczy że jesteś zdrowy. Korzystaj póki Ci się nie odmieni.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ja nie widziałem jeszcze tego filmu. Zachęciłeś mnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Poczytaj lepiej Witkacego, Gombrowicza albo Mrożka..

  2

  0
  Odpowiedz
 9. mądra wypowiedź pana spod czwórki gz!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Pierdolisz. Są zajęcia, które nie sprowadzają się do seksu, np. wymienione przez Ciebie gry komputerowe. Grając sam grasz dla własnej rozrywki i tyle. Ja bym powiedział, że grając mam wręcz mniejsze szanse na znalezienie panienki – raz, bo siłą rzeczy więcej siedzę w domu; dwa, bo jeśli się dana panna dowie, że przycinam w gierki w 95% przypadków załapię u niej za to minusa. Ale mimo to z tego nie zrezygnuję;)

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Szczera prawda ludzie mają dwa cele:
  Dominacja nad innymi ludźmi i
  Rozmnażanie się .
  Albo ktoś chce kogoś udupić i być lepszym od innych albo tylko sex w głowie (jedno drugie nie wyklucza a nawet występują w parze)
  Takie są prawa Natury wyższe miejsce w stadzie i rozmnażanie się.
  PRAWDA!

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Ja się nie zgadzam z tym, że wszystko sprowadza się do jebania. Ludzie, świat jest wielki, mamy tyle możliwości, możemy robić tak wiele – tylko ciągle jesteśmy więźniami, chodzimy do szkoły, pracy, mamy obowiązki i systemy… Więzi nas pieniądz i poczucie, że nic nie możemy zmienić. A chuj! Wszystko da się zmienić, tylko ludzie muszą zrozumieć, jak wiele znaczą. Jebać wszechświat, niech sobie jest nieskończony – niech się liczy Twoje życie, i życie innych ludzi. Gdyby tak ludzie się wyzwolili, nie potrzebowalibyśmy nieba, bo byłoby ono na ziemi – zagościł by szacunek i tolerancja, miłość i przyjaźń – bo nasza niewola czyni nas zgorzkniałymi. Gdyby tak ludzie rzucili to wszystko… Każdy dbałby o siebie, nie zapominając o innych. Pomagając, sam otrzymałby pomoc. Zero podziałów, wojen, rozkazów, władz… Ehh, to byłby piękny świat.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Ja pierdolę, dobrze prawisz.. 🙂

   1

   0
   Odpowiedz