Sesja poszła słabo

Straszna chujnia, miałem dzisiaj dwa egzaminy, i dwa ujebałem. Te studia to jednak nie takie hop jak się mówi. Studiuje kierunek techniczny.

43
29

Komentarze do "Sesja poszła słabo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nic się nie przejmuj. Gdy po studiach, jak to zwykle bywa, nie znajdziesz pracy na wystarczającym poziomie intelektualnym, to trzy stówy do łapy i zapraszamy do złożenia CV do naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego na taśmę. Przez całe studia sprawdzałeś się intelektualnie, teraz dla odmiany sprawdzisz się fizycznie. U nas odnajdziesz ostre tyranie na prawdziwym męskim poziomie. Najlepsi maratończycy u nas wymiękają. Zamiast zakuwać do sesji (bo z tego i tak nic nie będzie), zachęcamy do regularnej bieżni, ćwiczeń siłowych na rzeźbę i dużo oglądania telewizji w celu otępienia. Bez otępienia nie da się wytrzymać tego nudnego jebania tej samej 10-sekundowej czynności 8x365x10) *8x365x10 to nasza standardowa umowa. Otępienie się też przydaje w kontaktach w innymi patałachami. Intelektualista tam nie wytrzyma.

  13

  7
  Odpowiedz
 3. No i co ja ci na to poradze ? Studiuj dalej.

  2

  1
  Odpowiedz
 4. Nie łam się , musisz trochę przycisnąć i zdasz na pewno. Kierunki techniczne nie są łatwe. Ważne, to się nie załamywać, wiśta wio i do przodu 🙂

  5

  2
  Odpowiedz
 5. Ja też. Pięć lat zrobiłem w dwa lata z dyplomem mgr inż. Można? Można.

  2

  3
  Odpowiedz
  1. Chyba w wyższej szkole zarzadzania wysypiskiem

   11

   0
   Odpowiedz
 6. Nie ma co się poddawać!

  3

  3
  Odpowiedz
 7. Debile bez szkoły pewnie będą zaraz minusować.

  7

  4
  Odpowiedz
 8. krótko, chujowo i na temat.

  4

  1
  Odpowiedz
 9. Najważniejsze, żeby ci na taśmie u Mesia szło dobrze.

  11

  3
  Odpowiedz
 10. Może będzie dobrze, a jak nie, to po to są terminy poprawkowe! 😉

  4

  0
  Odpowiedz
 11. a ja studiuje prawo i jestem babanem w dupe jebany

  1

  9
  Odpowiedz
 12. Ja też studiuje kierunek techniczny zarzadzanie wysypiskiem i technologia utylizacji surowców wtórnych. Ciężkie studia w chuj dużo egzaminów z fizyki kwantowej, matematyki dyskretnej, chemii fuzycznej i analizy chemicznej i ogólnie poziom jak na harwardzie. Ale daje rade mam stypendium nałkowe i za rok będzie gradułacja. Powodzenia trzymam za ciebie kciuki dasz rade!!

  4

  6
  Odpowiedz
  1. Za dużo przecinków, kropek i w ogóle znaków interpunkcyjnych! „Chuj” mógłbyś napisać przez samo h, w końcu studia techniczne zobowiązują. Zobowionzujom, znaczy.
   Oj, wy wieśniaki z politechnik, głąby niedorobione studenciaki od siedmiu boleści, do prawdziwej roboty, kurwa, wzięlibyście się lepiej. Hahaha 😉

   1

   0
   Odpowiedz
   1. „Za dużo przecinków, kropek i w ogóle znaków interpunkcyjnych! „Chuj” mógłbyś napisać przez samo h, w końcu studia techniczne zobowiązują. Zobowionzujom, znaczy.”

    A nieee… Wiesz, znam jedną taką z polibudy, co z zamiłowania mogłaby służyć w gestapo językowym. Takie grammar nazi z niej potrafi wyleźć, że hej. Ma łeb loszka do nauki wszystkiego.

    1

    0
    Odpowiedz
 13. Pytania:
  Jestes głąbem?
  Nie nauczyłes sie?
  Za trudne?
  Co ty synu kozy robisz na studiach?

  1

  5
  Odpowiedz
 14. Hop to jest na humanie.

  2

  3
  Odpowiedz
 15. A nie prawo?

  0

  3
  Odpowiedz
 16. Cóż, doskonale rozumiem o czym mówisz

  1

  1
  Odpowiedz
 17. rób doktorat

  1

  4
  Odpowiedz
 18. Studiowanie jest zbyt mainstreamowe… Polecam olanie pracy, wykształcenia i zarabiania. Poczuj zew natury i poluj w miejskiej dżungli na pokarm. Podbieraj ludziom frytki (tylko nie w MCDonaldzie – zbyt mainstreamowy, omijaj więc nawet ulice, na której się znajduje), poluj na uliczne gołębię, podbieraj kaczkom rzucany chlebek. Jest tyle możliwości! – po co iść wytartą drogą? Człowiek nie świnia, nie wszystko zeżre więc nie zabieraj się mimo wyżyn antymainstreamu za porzucone w rowie kapcie babki Janki.

  10

  1
  Odpowiedz
  1. Chlebek, pieniążki, pomidorki, ogóreczki można tak wymieniać w kółko.

   0

   0
   Odpowiedz
 19. NaUkowe jebany deilu

  1

  0
  Odpowiedz
 20. Do homonta biegiem marsz goju a nie pierdol bez sensu,bo jak tak będziesz pierdolił to sił ci nie starczy na 15 godzinne oranie w polu siłą swych wątłych mięśni,bo to ciebie czeka jak i całą armię studenciaków,wykształciuchów w tym grajdole nikomu nie potrzeba,jeno armię niewolników,posłusznych,tępych i ślepych,dlatego tyle stworzono kierunków w których możesz pić,ćpać i chlać a i tak zdasz i będziesz miał papierek,nie potrzeba nikomu elity ani inteligencji bo ona ten wasz grajdoł wyciągnie z beznadziei,a przecież nie o to chodzi,inne plany są z nim związane,a elity intelektualne i inteligencja je całkowicie zniweczy

  2

  0
  Odpowiedz
 21. A ja miałem dwa egzaminy i dwa do przodu. Jeden na 3.0 (poszedłem na przypał/bez nauki, tyle tylko co pamiętałem z wykładów/ćwiczeń i powtórek przed kolosami) i drugi na 5 (na ten się uczyłem, bo pierwszy planowałem zostawić na drugi termin). Skoro ja dałem radę, a geniuszem przecież nie jestem to wychodzi na to, że zlałeś sprawę totalnie. Przyłóż się na wrzesień, a potem po prostu po trochu ucz się w ciągu roku – działa i wbrew pozorom nie jest jakoś specjalnie męczące.

  11

  1
  Odpowiedz
 22. Kogo obchodzą Twoje studia? Trzeba było się uczyć, mniej chlać i ćpać.

  0

  2
  Odpowiedz
 23. Ciekawe czyja to wina hmm?

  0

  0
  Odpowiedz
 24. To nie studiuj. Idź do pracy. Nie każdy się do tego nadaje. Ja też studia zawaliłem. Nie jestem mózgiem i dobrze. Każdy ma swoje miejsce. Jedni za biurkiem inni w akcji. I tyle.

  1

  0
  Odpowiedz
 25. Zmień studia na chędologię stosowaną z pantografią.Tam też technika jest przydatna i spotkasz wiele fajnych koleżanek z twoich okolic i nie tylko.

  0

  0
  Odpowiedz
 26. na chuj wam te studia ironiczne studenciaki?

  0

  0
  Odpowiedz