Siorbanie

Tak, to mnie najbardziej na świecie wkurwia i nawet jak mam zajebisty humorek itd cacy, to takie coś wyprowadza mnie z równowagi i mam ochotę pierdolnąć tego kogoś w ryj tak, że już nigdy więcej by nie zachlipał. Mieszkam z dziadkiem, który ma tylko 2 zęby przez co jak łatwo się domyślić siorbie, że w całym domu słychać! Idę do kuchni coś zjeść i do tego byłam zajebiście głodna, no już kanapki elegancko zrobione i mi przychodzi dziadol i chlipie pierdoloną herbatę. No jak się mogłam nie wkurwić? Jeść mi się odechciało w ogóle i zebrało mnie na bełta, wypierdoliłam kanapki na podłogę, musiałam wyjść na szluga żeby się uspokoić!

34
55

Komentarze do "Siorbanie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. jak czytam takie wpisy to mam ochote pierdolnąć tego kogoś w ryj tak ,że …

  2

  0
  Odpowiedz
 3. ty to masz problemy 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 4. puknij sie w główke pierwsze =]

  0

  1
  Odpowiedz
 5. „wypierdolilam wszystkie kanapki na podloge” – jesteś jebnięta 😮

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jesteś debilką i tyle.Siorbie bo co kurwa ma zrobić?Dupą wypić?Na złość ci chyba tego nie zrobił?(no chyba że zrobił to wtedy co innego)Mnie siorbanie i mlaskanie nie przeszkadza bo sam tak czasem jem.

  0

  2
  Odpowiedz
 7. Mama nadzieję, że na starość też będziesz siorbać będąc bezzębną staruszką a Twoja wnuczka pierdolnie Cię wtedy w ryj……

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Znam ten ból… Mnie też to wqrwia niesamowicie… Cierpliwości życzę

  1

  0
  Odpowiedz
 9. A ja to chyba rusze sobie zaraz skórą i śRuT!

  1

  0
  Odpowiedz
 10. informacyjnie: jesteśmy w PL, ale w niektórych kulturach siorbanie jest jak najbardziej na miejscu (np. na dalekim wschodzie) :))

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Jak ktoś ma zęby to nie siorbie, nie mlaska, nie otwiera ust przy jedzeniu i stara się jeść kulturalnie.
  Ale kurwa to STARY pryk, a Ty się wkurwiasz? Spróbuj sobie pić z ustami wciągniętymi pod zęby (tak jakbyś nie miala zębó) i zobaczymy jaka jesteś zajebista…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Mam dla Ciebie kochająca Wnuczko super propozycję. Następnym razem jak usłyszysz siorbanie i wyprowadzi Cię ono złotko odrobinkę z równowagi rozpędź się kapkę i pierdolnij se baranka o ścianę. MOCNO.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. sssssssssssssssiiiiiioooorrrrbbbbb

  0

  0
  Odpowiedz
 14. oo też mnie to wkurwia, tak samo jak mlaskanie, no kurwa czy ludzie muszą tak głośno wpierdalać to żarcie? trudno zamknąć ten ryj i przeżuwać ?

  2

  0
  Odpowiedz
 15. Boś głupia Ty!
  Kup dziadziowi protezę to przestanie siorbać 🙂

  0

  0
  Odpowiedz